KMAZ-BUD

Witam. Jesteśmy firmą zajmującą się  wykończeniami  i remontami mieszkań, domów, lokali...

Witam. Jesteśmy firmą zajmującą się  wykończeniami  i remontami mieszkań, domów, lokali użytkowych, tarasów, balkonów itd.  Na życzenie klienta przygotowujemy kosztorys, a także sporządzamy umowę będącą gwarancją, że w terminie wywiążemy się z powierzonych zadań. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w tego typu pracach, jak również mamy bardzo przystępne ceny, a zadowoleni z naszych usług klienci potwierdzą ich jakość. Wykonujemy takie  prace z zakresu remontowo-wykończeniowego, jak:      -elektryka, hydraulika                                         -układanie glazury, terakoty, gresu oraz kamienia                   -sufity podwieszane, zabudowy g/k                             -gładzie gipsowe                                        -malowanie, tapetowanie    -panele podłogowe                           -wszelkiego rodzaju montaże, itd.

4 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Krzysztof remontował u nas starą łazienkę: od demontażu starych płytek i sanitariatów po kafelkowanie, zmiany hydrauliczne, wymianę sprzętów i istalację oświetlenia. Wszystko wykonane starannie, czysto i w terminie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów."

Zdjęcia

wszystkie (6) »
Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Krzysztof remontował u nas starą łazienkę: od demontażu starych płytek i sanitariatów po kafelkowanie, zmiany hydrauliczne, wymianę sprzętów i istalację oświetlenia. Wszystko wykonane starannie, czysto i w terminie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Pana Krzysztofa zajmowała się kompleksowym remontem i wykończeniem mieszkania (48 m2). W skład pracy wchodziło m. in. wyburzanie ściany, położenie elektryki, gładzie na ścianach, malowanie, glazura, terakota, listwy przypodłogowe i inne wykończeniowe prace. Jakość wykonanych prac, terminowość i współpraca była na naprawdę wysokim poziomie. Wszystko zostało wykonane po konsultacji z klientem i zgodnie z umową. Na uwagę zasługuje bardzo dobry kontakt z Panem Krzysztofem, który jest osobą komunikatywną, słowną, uczciwą i rzetelną. Kontakt doskonały, zawsze można liczyć na rady i opinie dotyczące pomysłów. Polecamy współpracę wszystkim, którym zależy na wysokiej jakości usług. Rzetelne i bardzo profesjonalne podejście do tematu. Bardzo staranne dokładne wykonanie pracy. Firma godna polecenia. Życzylibyśmy sobie wszystkich takich wykonawców usług, prac jak Pan Krzysztof. Dziękujemy. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jak najbardziej polecam Pana Krzysztofa, nie ma żadnych uwag co do wykonania prac. Zakres remontu był wykonany bardzo szybko i sprawnie. Płytki ma Krzysztof położył bardzo dobrze, poza tym był punktualny, rzetelny. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z wielką przyjemnością mogę wystawić pięciogwiazdkową ocenę , Pan Krzysztof i jego ekipa przy remoncie łazienki i wc dobrze się spisali. Wysoko oceniam jakość prac , terminowość oraz kontakt z wykonawcą. Pan Krzysztof służył radą , doświadczeniem oraz swoją pomocą przy zakupach materiałów. Był również otwarty na moje pomysły i propozycje. Zdecydowanie polecam tego wykonawcę "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  -elektryka, hydraulika
  -układanie glazury, terakoty, gresu oraz kamienia
  -sufity podwieszane, zabudowy g/k
  -gładzie gipsowe -malowanie, tapetowanie -panele podłogowe
  -wszelkiego rodzaju montaże, itd.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W mojej pracy najbardziej lubię tworzenie nowych rzeczy, dawanie nowego życia zniszczonym wnętrzom i zadowolenie klientów po zakończonej pracy. Lubię podejmować nowe wyzwania a dzięki mojej pracy mam tą możliwość. Staram się również budować dobrą relację z klientem ponieważ to zawsze procentuje z czasem.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Najważniejsze według mnie są kompetencje i doświadczenie w wykonywaniu powierzonej pracy. Dokładam wszelkich starań, żeby każdy klient był zadowolony, większość prac wykonuję osobiście a pozostałe osobiście nadzoruję. Dzięki takiemu podejściu mam pewność dobrze wykonanej pracy, na którą oczywiście daję gwarancję.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Najbardziej liczy się doświadczenie i to nie tylko takie "na gębę" ale też potwierdzone opinią poprzednich klientów. Duże znaczenie mają też umiejętności które tak naprawdę można ocenić dopiero w trakcie prowadzonych prac na szczęście wystarczy kilka początkowych godzin pracy fachowca, żeby móc ocenić co tak naprawdę potrafi.