PIKOM -budowa remonty pod klucz

Usługi remontowo budowlane pod klucz.Tym fachem zajmuję się od roku 1990. Wiedzę i praktykę...

Usługi remontowo budowlane pod klucz.Tym fachem zajmuję się od roku 1990. Wiedzę i praktykę nabyłem od ojca. A teraz dochodzi dokładność oraz nowe technologie. Moja cecha - staż, pozwala mi iść do przodu i zadowolić każdego klienta. Więcej na str. (***)

2 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma PIKOM pracowała u mnie w lutym tego roku.Wykonano remont łazienki i kuchni.Ogólnie jestem zadowolona z remontu.Pracownicy punktualni i dość solidni z dużą inwencją twórczą (szczególnie pan Piotr ) szef pan Krzysztof bardzo skrupulatny i dokładny codziennie spędzał po kilka godzin przy remoncie nie tylko pilnując swoich pracowników , lecz również pracował razem z nimi.Firma ma przystępne ceny.Firmę PIKOM polecam w szczególności osobom które nie mają wizji swojego remontu ,potrafią znakomicie doradzić i wykonują prace w terminie."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma PIKOM pracowała u mnie w lutym tego roku.Wykonano remont łazienki i kuchni.Ogólnie jestem zadowolona z remontu.Pracownicy punktualni i dość solidni z dużą inwencją twórczą (szczególnie pan Piotr ) szef pan Krzysztof bardzo skrupulatny i dokładny codziennie spędzał po kilka godzin przy remoncie nie tylko pilnując swoich pracowników , lecz również pracował razem z nimi.Firma ma przystępne ceny.Firmę PIKOM polecam w szczególności osobom które nie mają wizji swojego remontu ,potrafią znakomicie doradzić i wykonują prace w terminie."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Prace firmy pana Krzysztofa polegały na wykonaniu gładzi gipsowych. Praca wykonana szybko, bardzo solidnie i tanio. Termin realizacji i koszty były zgodne z tym co uzgodniliśmy w trakcie wyceny. Firma jest elastyczna jeśli chodzi o godziny wykonywania jak i zmianę zakresu prac. Dobry kontak z wykonawcą. Nie ma się do czego przyczepić. Polecam."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Od wielu lat prawie wszystkie prace umieszczam na stronie firmowej (***) , są tam zdjęcia wykonanych prac,opisy, listy i referencje. Ale parę wymienię :generalny remont mieszkania w DG Piłsudskiego, generalny remont mieszkania w SC dwupoziomowe, taras w DG Ząbkowice, zabudowa- szafy oraz kuchnia na wymiar w Będzinie i wiele innych.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w swojej pracy lubię bezpośredni kontakt z klientem
  2.Doradzać, proponować różne rozwiązania remontu
  3.Aranżować pomieszczenia (własne pomysły)
  4. Wykonać zlecenie z dużą dokładnością

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Przede wszystkim powiedziałbym gdzie należy szukać dobrych fachowców. Na co zwrócić uwagę np jak długo zajmuje się tym fachem, czy posiada jakieś referencje, czy może pochwalić się wykonanymi przez siebie zleceniami

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Na pewno jak długo zajmuje się remontami, wykończeniami wnętrz. Jak dużo potrafi tzn czy potrafi np wymienić instalację elektryczną. wodno-kanalizacyjną. Chciałbym wiedzieć w czym się czuje najlepiej. Czy ma odpowiednie narzędzia do pracy. Jak szybko jest w stanie wykonać dane zlecenie.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Aby znaleźć odpowiednią osobę o mojej profesji klient powinien przede wszystkim zadać pytanie gdzie można szukać dobrych fachowców. Jak długo zajmuje się osoba daną profesją. Czy potrafi wykonać i tu wymienia klient prace ewentualnie takie jakie chciałby mieć zrobione i czy pomoże mu się w wyborze materiałow

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient zanim zatrudni osobę o mojej profesji powinien dokładnie przemyśleć czego oczekuje od firmy. Tzn. jaki zakres prac ma być wykonany, czy materiał należy po stronie wykonawcy czy klient zakupi towar i w jakim czasie ma być wykonane dane zlecenie. Czy przede wszystkim jest zorientowany na koszty remontu.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby wyróżniają wieloma rzeczami. Do każdego klienta podchodzę bardzo indywidualnie i przede wszystkim słucham go. Jeśli klient zdecyduje się że moja firma ma wykonać u niego zlecenie to od samego początku staram się współpracować z nim. Jesteśmy elastyczni i otwarci na różne propozycje klienta. Jedną z najważniejszych cech jaką posiadamy to dokładność w wykonaniu zlecenia i terminowość.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Do najczęstszych pytań zadawanych przez klienta to jak długo będą trwać prace remontowe i jaki będzie koszt remontu. Odpowiadam, że nie pracujemy na godziny tylko co mamy danego dnia zrobić to wykonujemy a to przekłada się na szybko wykonanie zadań i tańszy efekt końcowy.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Moją śmieszną historyjką jest to że podjechałem pod adres klienta ale nie dopatrzyłem bo miało być 1 a nie pod 1a. Zapukałem przedstawiłem się a klient zdziwił się ponieważ owszem rozmawiali z żoną o remoncie ale nikogo nie zamawiali w trakcie rozmowy wszystko się wyjaśniło że remont chce przeprowadzać sąsiad.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Na pewno mógłbym powiedzieć klientom od jak dawna się tym zajmuję, skąd moje zainteresowania wykończeniami. Mógłbym klientom powiedzieć że wszystko co mam do wykonania podchodzę bardzo poważnie i zawsze staram się zrealizować marzenia klienta o nowym wnętrzu a co się z tym wiąże wielka moja satysfakcja z dobrze wykonanej pracy i podziękowanie.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Jak byłem młodym chłopcem bardzo lubiłem majsterkować, naprawiać różne rzeczy. Wykonywałem wiele prac zanim zająłem się wykończeniami wnętrz. Mój tato pracował w budownictwie i mówiąc szczerze zainteresował mnie tym. I teraz nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Mówiąc nieskromnie potrafię wykonać wiele prac.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Jestem dumny z wielu swoich zleceń, ale ostatnie z nich bardzo najprzyjemniejsze. Wykonywaliśmy remont mieszkania w Dąbrowie Górnicze i klienci mieszkali więc nie było praktycznie warunków do niczego a mimo to bardzo o nas dbali przynosząc nam sterty kanapek i ciągle coś przynosili do jedzenia. Było miło. Klient był bardzo zadowolony z remontu.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Aby jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę poszerzam swą wiedzę. Często dostaję emaile z zaproszeniami na różnego rodzaju szkolenia związane właśnie z moją profesją i oczywiście korzystam z nich. Ponadto cały czas korzystam z internetu dużo czytam, oglądam filmy i wyszukuje informacje o ciekawych rozwiązaniach związanych z wykończeniami, o nowych technologiach.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Mój ostatni projekt dotyczył rozbudowy domu weselnego. Dom jest spory a klienta jeszcze planuje go rozbudować. Było to spore wyzwanie a to dlatego żeby przede wszystkim klientce się spodobało.
  Zajęło mi to troszkę czasu łącznie z kosztorysem. Ale opłacało się trafiłem w gust mojej klientki.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Na moje stronie internetowej (***) zamieściłem dokładny i szczegółowy cennik moich usług. Sądzę, że jest on bardzo przejrzysty. Jeśli chodzi o zlecenia zawsze staram się wypytać dokładnie klienta co jest do zrobienia. Na tej podstawie sporządzam kosztorys, czasem negocjujemy cenę i podpisujemy umowę.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Jeśli ktoś chciałby wykonywać moją profesję sądzę, że przede wszystkim musi wiedzieć, że nie jest to łatwy kawałek przysłowiowego chleba. W tej branży trzeba być bardzo elastycznym bo remont mieszkania to nie tylko malowanie i gładź to również wymiana np co lub wykonanie nowej instalacji elektrycznej, wodnej a tego nie każdy się podejmie. A przede wszystkim trzeba lubić taką dłubaninę bo wykończenia to bardzo precyzyjne prace.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Posiadam wiele mocnych stron ale jeśli chodzi o wykończenia i remonty to moją najmocniejszą stroną jest dokładność w wykonaniu danego zlecenia. Poświęcam się bez reszty tzn. swój czas swoją wiedzę i umiejętności aby klient był zadowolony i ja oczywiście też. Chciałbym zwrócić uwagę że moi pracownicy posiadają takie same cechy co ja. To jest wizytówka Firmy Pikom.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Jak w każdej branży liczy się fachowość, wiedza a przede wszystkim umieć się dobrze zaprezentować i przekonać klienta że wybierając moją Firmę dokonał najlepszego wyboru. Może jeszcze jakieś szkolenia z technik sprzedaży. A i tak cały czas dużo czytam, oglądam aby swoje prace udoskonalać nowymi technologiami i zlecenia wykonywać sprawnie.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Czy jako klient chciałbym skorzystać z usług Firmy Pikom?
  Na pewno tak. Jako klient chciałbym skorzystać z usług tej firmy ponieważ wiele dobrych rzeczy słyszałem na temat tej firmy i jej wykonawstwa. Ma bogatą stronę internetową gdzie można obejrzeć zlecenia i posiada referencje od klientów

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Po czym można rozpoznać dobrego fachowca?
  Dla dobrego fachowca nie ma rzeczy niemożliwych. Jest zdecydowany i szybko podejmuje decyzje to znak że zna się na swojej profesji i umie ją zareklamować np. własną stroną internetową np
  (***) . Ma profesjonalne narzędzia.