LEO-BUD

Zakres usług - płytki i panele, - ściany, sufity, podłogi, - nietypowe aranżacje wnętrz (wraz...

Zakres usług
- płytki i panele,
- ściany, sufity, podłogi,
- nietypowe aranżacje wnętrz (wraz z projektem),
- wykańczanie łazienek,
- oświetlenie,
- ocieplenia budynków, elewacje,
- instalacje wod. kan.
- instalacje c.o.
- kuchnie,
- instalacje elektryczne,

Zdjęcia

wszystkie (8) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  W ostatnim czasie wykonywałem zlecenie remontu sypialni w której montowałem oświetlony ledami sufit napinany. Zawsze jestem zadowolony jeśli mogę doskonalić się i robić nowe projekty.Inwestor jest zadowolony i cała jego rodzina.Dzięki temu moje umiejętności są doskonalsze.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W mojej pracy uwielbiam wyzwania i nowe projekty. Zawsze jestem zadowolony jak już widzę efekt końcowy i radość inwestora z dobrze wykonanej pracy. Każdy projekt jest inny i to jest dla mnie wyzwanie które pozwala lubić moją prace, a inwestor który ma wymagania -to skarb.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Przede wszystkim polecam inwestorom by zatrudniali fachowców ,którzy mają pojęcie o pracy i odpowiednie narzędzia. Proszę nie żałować pieniędzy na fachowca a projekt będzie wykonany perfekcyjnie i bez zastrzeżeń.Polecam moją firmę każdemu kto chce mieć dobrze wykonany projekt.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Przede wszystkim klient powinien zapoznać się z historią firmy. Ile lat jest na rynku, jakie były wykonane wcześniej inwestycje.Jakie stosuje techniki w swojej profesji oraz możliwości sprzętowe i czynnik ludzki.Polecam taką firmę jak moja która jest rzetelna.