Limfach

Zajmujemy się głównie pracami remontowymi, remontujemy mieszkania, domy oraz lokale użytkowe. W...

Zajmujemy się głównie pracami remontowymi, remontujemy mieszkania, domy oraz lokale użytkowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogatą ofertę prac remontowych, wśród których główne elementy to:

- malowanie,

- tapetowanie,

- sufity podwieszane,

- gipsowanie,

- układanie ceramiki - flizowanie i wiele innychJesteśmy w stanie wykonać kompleksowo niemal każdy rodzaj remontu. Remonty to nasza specjalność.Głównym obszarem działania naszej firmy jest miasto Kraków. Zachęcamy do tego, aby zaplanować remont lokalu czy remont mieszkania z firmą Limfach. Jesteśmy pewni, że sprostamy Państwa oczekiwaniom i wykonamy remont PROFESJONALNIE, SZYBKO I TERMINOWO. Mamy wieloletnie doświadczenie, dlatego warto nam zaufać w kwestii remontów w Krakowie.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową (***)

Zdjęcia

wszystkie (8) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

  • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

    Moja firma w ostatnim czasie wykonała: remonty mieszkań i lokali biurowych, w tym kompleksowe wykończenia i remonty łazienek, elewacje budynków, wykończenie domu wielorodzinnego 460m2.

  • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

    Największą satysfakcję dają mi widoczne efekty mojej pracy oraz zadowolenie Klienta. W tym fachu nie ma nic lepszego jak pozytywna opinia o mojej firmie przekazywana przez Klientów. Poza tym lubię również ciągły rozwój i poznawanie wprowadzanych na rynek technik budowlanych.

  • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

    Poradziłbym, aby osoba ta poszukała fachowca z polecenia. Jeśli takiego jednak nie może znaleźć to najlepiej wyszukać firmę w internecie i zwrócić przy tym szczególną uwagę na opinie oraz zdjęcia realizacji remontowo-wykończeniowych.