Seweryn

Uslugi remontowe sufity podwieszane, ścianki działowe, elektryka, kafelkowanie, malowanie, i...

Uslugi remontowe sufity podwieszane, ścianki działowe, elektryka, kafelkowanie, malowanie, i wiele innych usług. https://m.olx.pl/nowe-ogloszenie/edit/608586046/

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

  • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

    Malowanie całego domu, montaż ścianek działowych oraz sufitów podwieszanych. Remont salonu wymiana posadzki na glazurę ściany w gładziach sufit podwieszany, beton architektoniczny. Obróbka trzech okien wnęk przy oknach tzn osadzenie narożników wraz z wykończeniem i pomalowaniem.

  • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

    Witam, pracuje w zawodzie przy wykończeniach 12 lat, jestem osobą młodą, ambitną, pracuje z pełnym zaangażowaniem, prace wykonuje solidnie zgodnie z prawem budowlanym. Pracuje na profesjonalnych narzędziach. Sądzę że z każdą osobą jestem w stanie dojść do porozumienia. Jeżeli chodzi o ceny wszystko w granicach rozsądku.

  • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

    Pomagałem kiedyś znajomemu przy wykończeniach wnętrz i nie ukrywam że spodobała mi się ta praca że względu na jej różnorodność. Popracowałem pół roku po tym czasie pracowałem w drukarnii wielkoformatowej, ale postanowiłem wznowić przygodę z wykończeniówką. Jest tak do dzisiaj.:-)