Łukasz Surma Usługi Remontowo Budowlane

Usługi zwìązane z kompleksowym wykończeniem wnętrz, między innymi: -układanie płytek...

Usługi zwìązane z kompleksowym wykończeniem wnętrz, między innymi:

-układanie płytek ceramicznych ściennych, podłogowych, gresu, glazury, terakoty, łupka, kamienia, imitacji kamienia oraz wszelkiego rodzaju prace wykończeniowe związane z robotami glazurniczymi (fugowanie, silikonowanie, flizowanie).

-„Biały montaż” - montaż umywalek, muszli klozetowych, bidetów, kabin prysznicowych, armatury sanitarnej, kranów, baterii.

-usługi w zakresie: tynkowania, szpachlowania, malowania, tapetowania, prostowania ścian metodą kartonowo gipsową, sufity podwieszane proste oraz kaskadowe

-montaż drzwi, podłóg drewnianych, paneli podłogowych, listew przyściennych.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Ostatnio wykonywane zlecenia:

  Wykonanie generalnego remontu kilku łazienek (skuwanie starych płytek, flizowanie, fugowanie, biały montaż, tynkowanie, malowanie, prace hydrauliczne).

  Całkowity remont parteru w domu jednorodzinnym (gładzie, podwieszane sufity, malowanie, układanie glazury na podłogach, montaż drzwi, obłożenie schodów betonowych drewnem, tynki żywiczne,kamień dekoracyjny, układanie paneli, zabudowy z płyt gipsowych).

  Remont całego mieszkania włącznie z przebudową ścian działowych (łazienka, kuchnia, przedpokój, sypialnia, salon).

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej lubię wykonywać remonty łazienek (układanie glazury, biały montaż). Chętnie podejmuję się też innych prac jak malowanie, tynkowanie, gładzie, montaż paneli, stolarki okiennej oraz sufitów podwieszanych.

  Duża satysfakcję daje mi zmienianie starych pomieszczeń w nowe i piękne wnętrza.
  Zadowolenie klienta z tego co udało się zrealizować motywuje mnie i powoduje, że naprawdę lubię swoją pracę :-)

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Aby szukała osoby sprawdzonej najlepiej z polecenia, osoby która ma pewne doświadczenie i renomę wśród klientów. A także żeby danemu wykonawcy ufali i jak najbardziej kierowali się jego opiniami w kwestiach wykonawstwa i materiałów.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Przede wszystkim jak długo się tym zajmuję jak i również jakie mam dana osoba doświadczenia w tej profesji. A również jak i gdzie zostało zdobyte doświadczenie zawodowe i czy są one poparte w realizacjach u klientów.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Przede wszystkim powinien spytać o doświadczenie oraz jakie prace usługodawca świadczył u klientów i czy ma jakieś zdjęcia bądż rekomendacje od po przednich klientów.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Czy dany usługodawca mu odpowiada i czy są w stanie w bezproblemowy sposób się komunikować i czy współpraca będzie owocna. A także jakie oczekiwania klient ma w stosunku do usługodawcy.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Przede wszystkim świadczone usługi przeze mnie są kompleksowe oraz obejmują szeroki wachlarz wykończenia wnętrz, przez co klient nie musi szukać specjalistów do każdej dziedziny z osobna. A także profesjonalizm i pełne doradztwo.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  kilka prostych pytań kiedy posiadam wolne terminy , jak długo będzie trwała realizacja usługi , jak i również ile usługa będzie kosztowała. I czy mogą liczyć na moją pomoc podczas wyboru materiałów jak i również doradztwo w kwestiach estetyki i funkcjonalności.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Wszytko, nie ma wyszczególnionych specjalizacji, każdy punkt świadczonych usług jest bardzo ważny. A na każde szczegółowe pytania chętnie odpowiem i udziele wyczerpujących informacji.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Po prostu lubiłem tą dziedzinę od najmłodszych lat i zawsze się nią interesowałem, takze od początku byłem na kierowany iśc w tą stronę i po skończeniu szkoły o specjalizacji budowlanej postanowiłem iść do pracy i zdobywać doświadczenia.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Jestem dumny i zadowolony z każdej zrealizowanej przeze mnie usługi oraz jestem szczęśliwy z zadowolonych klientów. Nie wybieram sobie ulubionych realizacji po prostu wszystkie są bardzo ważne.