''KOMPLEX''USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE

Jesteśmy firmą zajmującą się budową ,remontami i wykańczaniem domów i mieszkań. Duże...

Jesteśmy firmą zajmującą się budową ,remontami i wykańczaniem domów i mieszkań. Duże doświadczenie i wysoka jakość usług .

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

  • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

    Moja firma była ostatnio wykonawcą budynku letniskowego o powierzchni 96m2 ,budowanego metodą tradycyjną klejową z pustaka PROFI 24.Prace prowadzone były na gruncie bardzo niestabilnym przez co został zaprojektowany i wykonany fundament płytowy.Inwestycja została zrealizowana i zaopatrzona od początku do końca przez naszą firmę .Zapraszamy do miłej ,rzeczowej i bezstresowej współpracy.

  • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

    Największą satysfakcję daje zadowolenie klienta z wykonanej usługi ,co oczywiście przekłada się na nasze zadowolenie ,cenimy sobie również możliwość realizacji projektów nie typowych ,oraz wdrażanie nowych technologi które na nasz rynek wchodzą coraz częściej.

  • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

    Biorąc pod uwagę ilość firm i ludzi którzy działają w branży budowlanej ,brał bym pod uwagę udokumentowane doświadczenie w postaci zdjęci lub wcześniej zawartych umów .Na pewno bardzo ważna jest cena usługi , trzeba jednak brać pod uwagę jej wysokość w stosunku do potrzebnego nakładu pracy ,często inwestorzy wybierają najniższą ofertę cenową zapominając o tym ,że może nie być ich stać na błędy wykonawcy który nie do szacował swojej robocizny .