MAGIERBUD - ŁUKASZ MAGIERSKI (***)

Firma MAGIERBUD zajmuje się kompleksowymi remontami. Cenimy sobie precyzje i dokładność....

Firma MAGIERBUD zajmuje się kompleksowymi remontami. Cenimy sobie precyzje i dokładność. (***) Zapraszamy do współpracy!

(***)

6 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo polecam Pana Łukasza. Jest świetnym fachowcem. Prace wykonuje bardzo dokładnie, dba o szczegóły i jakość wykonania. Wykazuje własną inicjatywę i proponuje ciekawe rozwiązania. Jest rzetelny, punktualny, słowny i godny zaufania. Pan Łukasz wykonał dla mnie remont przedpokoju w grudniu 2016 r. i zrobił to szybko i bardzo dobrze. "

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo polecam Pana Łukasza. Jest świetnym fachowcem. Prace wykonuje bardzo dokładnie, dba o szczegóły i jakość wykonania. Wykazuje własną inicjatywę i proponuje ciekawe rozwiązania. Jest rzetelny, punktualny, słowny i godny zaufania. Pan Łukasz wykonał dla mnie remont przedpokoju w grudniu 2016 r. i zrobił to szybko i bardzo dobrze. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo jestem z zadowolony z pracy Pana Łukasza.Remontował u nas łazienkę,która wymagała renowacji od podstaw.Efekt jest super.Co najważniejsze w ustalonym terminie zaczęte i ukończone kosztem pracy po 15 godz.Polecam bo to bardzo pracowity,dokładny i sumienny człowiek."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Nasza współpraca zaczęła sie pod koniec czerwca tego .Do remontu była kuchnia , rozebranie starej,skucie glazury i terakoty ,a potem nowa elektryka i wiadomo glazura , terakota .Pan Łukasz pracuje sumiennie , jest samodzielny,zorganizowany ,potrafi pracować z projektem , ale wykazuje tez własna inwencje . Odświeżyliśmy tez łazienkę , nowe fugi i został pomalowany przedpokój Mamy super farbę na ścianach która polecił nam pan Łukasz .Z czystym sumieniem mogę polecić te osobę "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Współpracę z panem Łukaszem nawiązaliśmy w czerwcu 2015r. Wykonał dla nas kompleksowy remont w kuchni na najwyższym poziomie. Pan Łukasz jest osobą bardzo zorganizowaną, perfekcyjną i doświadczoną, a przy tym jest bardzo sympatyczny. Nie mogliśmy nadzorować wszystkich prac w mieszkaniu (praca). Jednak nie było to potrzebne, gdyż o każdy szczegół i detal zadbał pan Łukasz podpowiadając nam wiele rozwiązał. Pracę wykonał bardzo starannie, dbając o czystość w mieszkaniu. Pan Łukasz jest bardzo sumiennym i uczciwym fachowcem, i do tego wiarygodnym. Remont został wykonany w umówionym terminie i zgodnie z wyceną. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z p. Łukaszem i szczerze polecamy innym klientom jego usługi. Nasza znajomość trwa nadal."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Polecam Łukasza, z którym kontakt nawiązaliśmy przez portal remontuj.pl. Łukasz wykonywał u nas kompleksowy remont mieszkania. Przez cały okres trwania remontu był zaangażowany, dokładny i slużył pomocą oraz udzielał wyczerpujących informacji dotyczących przebiegu prac. Odpowiedzialnie dysponował powierzonymi materiałami i budżetem. Lukasz jest bardzo komunikatywny, kreatywny i lubi swoją pracę co ma odzwierciedlenie w jakości wykonywanych usług. Z zaniedbanego mieszkania na 6 piętrze bez windy, pomógł nam wyczarować przytulną, jasną kawalerkę. Mocne strony Lukasza i jego ekipy to zdecydowanie, dokladność w planowaniu prac, samodzielność, odpowiedzialność i zaufanie, którym można ich obdarzyć. Łukasz niesamowicie dobrze wykonał wstawianie, wygładzanie oraz malowanie ścian, instalację elektryczną i wodną oraz nową podlogę. Ekipa Łukasza powinna popracować nad układaniem kafelek i glazury. Ekipa Łukasza to młoda i ambitna grupa z ogromnym potencjałem. Życzę im wielu sukcesów i polecam!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Polecam pana Łukasza, z którym kontakt nawiązaliśmy przez portal remontuj.pl. Pan Łukasz wykonywał u nas poprawki po gruntownym remoncie, z którymi nie poradziła sobie poprzednia ekipa. Wykonał swoją pracę terminowo, zgodnie z ustaleniami i za umówioną wcześniej cenę. Obecnie kończy remont domu moich rodziców, co wykonuje również bez zastrzeżeń i zgodnie z planem. Zdecydowanie polecam tego człowieka! "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Zajmuje się kompleksowymi remontami mieszkań i domów jednorodzinnych. W zeszłym roku wykonałem altankę ogrodową. Na życzenie mogę podać kontakt do moich zleceniodawców. Posiadam również zdjęcia moich prac, które mogę wysłać e-mailem.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w swojej profesji lubię elastyczny czas pracy, oraz swobodę działania.Bardzo mnie cieszy kiedy klient przyjmuje moje sugestie. Lubię kiedy cały remont przebiega zgodnie z harmonogramem.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Klient szukający osoby o moich umiejętnościach powinien zasięgnąć opinii dotyczących moich dotychczasowych realizacji. Podstawą do współpracy powinno być bowiem zaufanie .

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Bardzo ważne jest doświadczenie w branży budowlanej. Jak długo dana firma zajmuje się remontami, czy posiada referencje od swoich klientów. Chciałbym wiedzieć czy dostanę gwarancję na wykonaną usługę.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Jak długo dana firma istnieje na rynku.? Czy ta firma ma konkurencyjne ceny.? Czy udziela gwarancji na wykonywane przez siebie pracę.? Czy jest dokładny w pracy.?

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Dla mnie najważniejszą rzeczą przy wyborze wykonawcy jest jego doświadczenie. Bardzo często zdarza się że pseudo fachowca kosztuje więcej niż remont przeprowadzony przez kompetentny zespół. Tanio nie znaczy dobrze.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Na swojej drodze jako perfekcjonizm stawiam wykonanie gładzi szpachlowych. Zawsze przy docieraniu pracuje z halogenami, w tedy jest nie możliwe by coś przeoczyć. Jak wchodzę do nowego pomieszczenia to rozglądam się po ścianach i wypatruje błędów.(taka choroba)

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Najczęściej zadawanym pytaniem jest kwota za położenie płytek. A tak naprawdę to samo położenie płytek jest tanie . Klient nie zdaje sobie sprawy że wszystkie drobne prace kosztują sporo więcej czasu i pieniędzy.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Może to nie jest jakaś historia ale w skrócie opisze. Przeglądam swoją galerie zdjęć gdzie na początku remontu straszny brud i smród. Tak przerzucam na kolejne zdjęcie i coraz lepiej. Aż dojeżdżam do ostatniego zdjęcia super wszystko zrobione. I nagle czar prysł znowu początek zdjęć.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  To jest bardzo ciężki i wyczerpujący zawód. Trzeba cały dzień być skupionym przez wiele godzin, to fizyczna ciężka praca. Jedną chwilą na złapanie oddechu to śniadanie.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Jako małolat biegałem z ojcem na budowy, nosiłem gruz trochę gipsowałem ,układałem panele.Proste rzeczy. Tak naprawdę to robiłem w swoim życiu już wiele. A ta praca pozwala mi na dużo więcej niż w poprzednie. Doświadczenie zdobyte jako nastolatek ułatwiło mi podjęcie decyzji.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Jestem dumny z każdego zlecenia a przede wszystkim kiedy mój klient jest zadowolony z mojego zaangażowania w jego domu. Najbardziej jestem szczęśliwy kiedy mogę wszystko zniszczyć aby móc zrobić wszystko od nowa. Gdy po remoncie mój klient zostaje moim dobrym znajomym to wiem że poprzeczkę którą postawiłem osiągnąłem.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.


  Pomimo wieloletniej praktyki w wykonywanym zawodzie , co jakiś czas trafi się ciekawe zlecenie przy którym zawsze można nauczyć się czegoś nowego. Wielu rzeczy technicznych o materiałach czy stylizacji zasięgam z internetu.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Ostatnią dużą pracą był remont pomieszczeń w szkole podstawowej w Warszawie. Korytarz długi na 48 mb.Trzeba było wykonać zabudowy rur CO i CWU .Cały korytarz był gipsowany i malowany. Wykonaliśmy go w 4 tygodnie we dwoje. Ceny nie podam.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Mój cennik nie jest skomplikowany. Jak jestem zaproszony na rozmowę bardzo szybko potrafię zrobić wycenę. Staram się jak najdokładniej zrobić wyliczenie żeby nie było ukrytych kosztów .Nie zawsze tak się udaje ponieważ niektóre koszty dochodzą w trakcie pracy.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Przede wszystkim to trzeba posiadać profesjonalne narzędzia. Musisz również mieć dużo czasu. Poza czasem przeznaczonym tylko na prace przysłowiowe 8 godzin weź pod uwagę spotkania i organizację materiałów.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Najmocniejszą stroną w moim zawodzie jest pomysłowość w wykonywaniu zadania. Potrafię wyobrazić sobie jak powinno wyglądać moje dzieło w fazie końcowej. Jestem kreatywny i obowiązkowy.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Chyba taką najważniejszą rzeczą która jest mi potrzebna w pracy to uprawnienia elektryczne. Potrafię wykonać całą instalację choć trochę to czasu zabiera. Ale najważniejsze wszystko działa prawidłowo.