firma remontowo-budowlana magrobvik- Robert Bryl

płytkarstwo usługi remomntowe od a do z ,swoje usługi świadczymy rzetelnie solidnie zawsze z...

płytkarstwo usługi remomntowe od a do z ,swoje usługi świadczymy rzetelnie solidnie zawsze z zadowoleniem dla klienta ,naszym mottem jest solidnośc, doradztwo oraz transport gratis.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  przede wszystkim sfera prywatna remonty łazienek,tarasy ,kominki,remonty mieszkan jak i wykonczenia deweloporskie róznego rodzaju prace budowlane miedzy. innymi postawienie ogrodu zimowego z pełą autumatyka ogrzewania jak i podlewania.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  w swojej pracy najbardziej lubie dokoladnosc sumiennośc rzetelnosc podejmowanie nowych przedsiewziec oraz przede wszystkim dobro klienta inwestora i zadowolenie.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  osobie szukajacej takiej osoby jak ja poradziłbym przedewszystkim sprawdzenie poczatkowe pracy ,pponiewaz przwdziwego fachowca poznan sie po ruchahch ,gestach a przedewszystkim po dobrze wykonanej pracy .

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  przede wszystkim chciałbym zobaczyc prace z bliska najlepiej w realu ale jak to bywa z tym przewaznie jest cieżko bo nie kazdy sobie pozwala na oglądanie w realu jego domu ale z mojego doswiadczenia wiem ze 99 procent zgadza sie na zdiecia i tym tęż mozna zaimponowac

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  moje usługi wyróżniają sie przede wszystkim rzetelnośćią ,dokładnośćia wykonania prac jak i profesionalizmem zawsze z zadowoleniem klienta świadczymy usługi z wszystkich profesji zwiazanych z budownictwem remontowym ,cieszymy sie zaufaniem klientów jak i rekomendacja z ich strony.