Usługi Remontowe Mariusz Drążek

Dzień dobry. Moją specjalnością i jednocześnie pasją jest malowanie, tudzież odnawianie wnętrz....

Dzień dobry. Moją specjalnością i jednocześnie pasją jest malowanie, tudzież odnawianie wnętrz. Stosuję opracowany przez siebie oryginalny system oklejania na bazie taśm pcv i akrylu, który pozwala uzyskać idealne odcięcia powierzchni malowanych od przyległych takich jak ramy okienne, futryny, zabudowy itp.. Naprawiam pęknięcia ścian i sufitów niezawodnym i trwałym systemem Strait flex. Pracuję sam i przyjmuję tylko jedno zlecenie na raz. Poza malowaniem wnętrz kładę panele podłogowe, sztukaterię, kamień dekoracyjny, gładzie gipsowe na niewielkich powierzchniach oraz tynki japońskie. Montuję również zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych, oświetlenie, karnisze, przenoszę punkty elektryczne itp.. . Moją pracę charakteryzuje czystość, estetyka i wysoka dbałość o szczegóły. Używam profesjonalnych narzędzi. W razie potrzeby pomagam w zakupie i transporcie materiałów. Służę też pomocą przy doborze kolorów i ciekawych aranżacjach. Nie palę. Serdecznie zapraszam!

59 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo polecam Pana Mariusza! Jest solidnym, życzliwym i fachowym człowiekiem w zakresie wykonywania wszelkich wymagających dokładności prac wykończeniowych. Zlecone przeze mnie prace wykonał bardzo starannie i w terminie, ponadto ceni sobie punktualność. Na każdym etapie remontu służył pomocą i sugerował najlepsze rozwiązania. Po zakończeniu prac mieszkanie pozostawił posprzątane. Nawiązuje bardzo dobry kontakt z klientem. Współpraca z Panem Mariuszem przebiegła bardzo sprawnie. Z czystym sumieniem proponuję aby korzystać z usług tego Fachowca. Jestem niesamowicie zachwycona efektami, dzięki Niemu moje mieszkanie jest po prostu przepiękne. Fachowiec w każdym calu!"

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo polecam Pana Mariusza! Jest solidnym, życzliwym i fachowym człowiekiem w zakresie wykonywania wszelkich wymagających dokładności prac wykończeniowych. Zlecone przeze mnie prace wykonał bardzo starannie i w terminie, ponadto ceni sobie punktualność. Na każdym etapie remontu służył pomocą i sugerował najlepsze rozwiązania. Po zakończeniu prac mieszkanie pozostawił posprzątane. Nawiązuje bardzo dobry kontakt z klientem. Współpraca z Panem Mariuszem przebiegła bardzo sprawnie. Z czystym sumieniem proponuję aby korzystać z usług tego Fachowca. Jestem niesamowicie zachwycona efektami, dzięki Niemu moje mieszkanie jest po prostu przepiękne. Fachowiec w każdym calu!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mariusz jest profesjonalistą w każdym calu i w każdym szczególe widać, że wkłada w pracę całe serce. Mimo, ze mieszkanie było trudne do wykończenia, pan Mariusz poradził sobie idealnie z każdym problemem i naprawił dosłownie każdą niedoskonałość, która dla innych ekip była problemem. Poza tym, jest fantastyczną, optymistyczną i życzliwą osobą, z którą można bez problemu się dogadać w każdej kwestii. Z czystym sumieniem polecam, bo na pewno nikt nie będzie zawiedziony!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo się cieszę, że dołączyłąm do grona tych wszystkich osób które miały szczęście spotkać pana Mariusza. Pan Mariusz pomalował ściany i położył panele w pokoju. Pracuje z dużym zaangażowaniem i jest po prostu perfekcyjny w tym co robi. Otwarty na wszelkie sugestie ze strony inwestora. Z całą odpowiedzialnością polecam prace pana Mariusza."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mariusz wykonał dla mnie kolejne zlecenie, polegające na remoncie mieszkania (ścianki K G, malowanie ścian, drzwi, garderoba, listwy przypodłogowe). Od razu dodam, że Pan Mariusz wszystko zrobił idealnie. Na pierwszym spotkaniu Pan Mariusz wszystko wyjaśnił, doradził i ustalił ze mną szczegółowy zakres prac, termin realizacji oraz koszt wykonania. W trakcie prac, na bieżąco komunikował co i jak można zrobić, a co najważniejsze sam doradzał najlepsze rozwiązania zarówno w zakresie prac remontowych jak również pod względem estetycznym. Przyznaję, że ogromną wagę przywiązuję do szczegółów i estetyki. Pan Mariusz wszystko zrobił ponad moje oczekiwania i wyobrażenie. Jakość prac na najwyższym poziomie. Określenie mistrz nie oddaje najwyższej jakości prac, zaangażowania i poczucia estetyki Pana Mariusza. Moim zdaniem, bardziej trafnym określeniem jest prawdziwy perfekcjonista-artysta. Mieszkanie przepiękne, wszystko wzorcowo zrealizowane w najmniejszych szczegółach. Ponadto po wykonaniu prac pozostawione idealnie wysprzątane mieszkanko. Chcę jeszcze dodać, że Pan Mariusz jest bardzo miłym, kulturalnym i bardzo otwartym człowiekiem z pasją, co widać podczas rozmów, prac które wykonuje i efektów które pozostawia. Polecam z całego serca i bardzo dziękuję."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Podpisuję się pod wszystkimi opiniami dotyczącymi pracy Pana Mariusza.To jest niewiarygodne,że ten człowiek nie otrzymał jeszcze tytułu fachowca roku.Miałam bardzo napięty harmonogram i nie wierzyłam,że to się może udać.Ale Pan Mariusz rzeczy niemożliwe robi od ręki.Na cuda trzeba troszkę poczekać.Pracował po 10-14 godzin,nie było wymówek,że boli.Na bieżąco znałam postęp prac,omawiał ze mną wszystkie szczegóły.Wykonywał wszystkie prace z taką dbałością o szczegóły,jakby robił to dla siebie.Po każdym dniu pracy było wysprzątane.Jestem osobą wymagającą i dbającą o każdy detal,dlatego nie mogę uwierzyć,że znalazł się ktoś,kto mnie w tym przebił–Pan Mariusz jest zafiksowany na punkcie estetyki,jakości wykonania i dbałości o szczególiki (tak tak,nie szczegóły,tylko szczególiki).Pan Mariusz zajął się elektryką (zamarzyło mi się więcej gniazdek,tylko że gniazdka i beton to światy, które się nie znoszą–nie miały wyjścia,gdy na ich drodze stanął Pan Mariusz i wiercił z uporem maniaka te otwory i bruzdy;wyprowadził to wszystko po mistrzowsku;poukrywał kable np. z tv kablowej,że nie ma po nich na ścianach znaku) i malowaniem (ale to nie było zwykłe malowanko–tam były nierówności,pęknięcia, jakieś w ogóle przechyły,łuszczące się sufity,po prostu dramacik) a doprowadził mi ściany do stanu katalogowego;do tego kolorystyka– pomoże,doradzi,pokaże wzorniki.U mnie malowanie to nie tylko ściany–to też grzejniki,rury,no i hit–pomalowana specjalnymi farbami łazienka,płytki w kuchni i fronty szafek kuchennych.Nie wspomnę już o montowaniu oświetlenia,malowaniu futryn,drzwi, czy całego cokołu nad meblami kuchennymi,który rozebrał na części pierwsze.Po tych zabiegach wszystko jest jak nowe, chodzi lepiej niż poprzednio.Przy całym profesjonalizmie jest też kulturalny,opanowany i serdeczny.Punktualność i dotrzymywanie danego słowa to jego drugie imię.Przyznanie Panu Mariuszowi 5 gwiazdek to tyle co nic,bo spokój ducha, który można mieć oddając remont w jego ręce jest bezcenny."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W listopadzie 2020 r. oraz w styczniu br. korzystałam z usług Pana Mariusza. Swoją pracę wykonuje rzetelnie, dokładnie, jest staranny oraz przykłada wagę do najdrobniejszych szczegółów. Ponadto jest bardzo pomocny i zajmuje się usługą kompleksowo. Na pewno nie zostawi człowieka z problemem. Z czystym sumieniem mogę pochwalić oraz polecić takiego fachowca dla którego praca jest zdecydowanie pasją."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  " Z usług Pana Mariusza korzystam już od 10 lat. Uważam, że jest fachowcem idealnym. Profesjonalista to za mało, by opisać efekty jego pracy. Jest człowiekiem z wieloletnim doświadczeniem, obowiązkowym, odpowiedzialnym, zaangażowanym w pracę i zawsze na czas. Ale najważniejsze są umiejętności! Pan Mariusz zadba o każdy szczegół podczas malowania. Przed malowaniem wszystko zabezpieczy, doczyści okna, listwy, kontakty.. usunie każdą niedoskonałość ze ścian. W domu dba o porządek. Efekt jest zawsze oszałamiający. Perfekcja co do milimetra, wszystko idealnie równe. Listwy, drzwi, lampy- wykończone z dbałością o każdy szczegół. Teraz Pan Mariusz malował nasz salon, ale już umówiłam się na kolejne prace w sierpniu. Polecam od lat znajomym i rodzinie. Jestem osobą , która ma wysokie oczekiwania, ale Pan Mariusz zaskakuje swoim perfekcjonizmem nawet mnie. Jest przy tym niezwykle kulturalnym i przemiłym człowiekiem. Dziękuje za kolejną współpracę. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mariusz Drążek w styczniu 2020 roku wykonał u nas remont gabinetu. Z ogromną radością wystawiamy mu z mężem referencje. Pan Mariusz już na pierwszym spotkaniu precyzyjnie określił zakres prac i termin ich wykonania. Poradził, jakich produktów należy użyć. Miał swoja wizję, którą potem konsekwentnie realizował. Nigdy w życiu nie widziałam fachowca, który pracowałby tak, jak pan Mariusz. Słowo „fachowiec” zresztą nie do końca do niego pasuje. Zdecydowanie bardziej adekwatne jest słowo „mistrz”. Bo tak, jak już zostało to napisane w pozostałych opiniach, jest on prawdziwym mistrzem, artystą w swoim fachu. Pod jego ręką gabinet przeszedł metamorfozę i stał się najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniem w naszym mieszkaniu. Zasugerowany przez pana Mariusza, po rozmowach z nami i uważnym wysłuchaniu naszych oczekiwań kolor, okazał się przepiękny i idealnie dobrany do kolorów podłogi, mebli i drzwi. Pan Mariusz przeniósł punkty elektryczne, „wyleczył” popękane i zniszczone ściany, odsłonił piękno listew przypodłogowych. Wykonanie prac było po prostu perfekcyjne, z troską o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Remont w wykonaniu pana Mariusza nie jest uciążliwy, powiedziałabym nawet, że jest przyjemnością. Prace przebiegają według planu, pan Mariusz o wszystkim na bieżąco informuje, jest bardzo punktualny. Co ważne, zachowuje idealną czystość podczas prac i doskonale zabezpiecza przed zniszczeniem wszystkie elementy wnętrza. Jego pracy towarzyszą delikatne, piękne dźwięki muzyki klasycznej. Pan Mariusz jest osobą o bardzo wysokiej kulturze osobistej, wspaniałym, wyjątkowym człowiekiem z pasją. Polecamy go z mężem z całego serca. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Usługa remontowa (malowanie, tynkowanie) wykonana bardzo starannie, czysto i terminowo. Rozsądna cena za taką jakość. Fachowość i rady pana Mariusza odnośnie doboru materiałów były nie do przecenienia. Gorąco polecam. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Remont, marzec 2019r Wystawienie referencji Panu Mariuszowi to czysta przyjemność. Remont małego mieszkania ca 28 m² z dwiema wnękami – kuchenną i sypialnią) to nie lada wyzwanie zwłaszcza że podczas remontu musiałam normalnie mieszkać, funkcjonować. W zakres powierzonych prac wchodziło likwidowanie licznych pęknięć ścian, przeniesienie punktu mocowania oświetlenia, wygładzenie nierówności sufitu, odnowienie całości. Dodatkowo poprosiłam o likwidację zewnętrznego daszka nad maleńkim balkonikiem, Montaż suszarki sufitowej w łazience, a w trakcie prac ujawniły się jeszcze niespodzianki. Podczas pierwszego spotkania, Pan Mariusz przedstawił harmonogram remontu, doradził rodzaj i kolor farby (tu byłam sceptyczna, ale dałam się przekonać) Sam dokonał zakupu wszystkich materiałów. Pan Mariusz okazał się osobą przemiłą, o niezwykłej kulturze osobistej, fachowcem przez duże F. Wielką frajdą było obserwowanie Go przy pracy. Tak naprawdę to nie malarz, to mistrz, artysta, kochający swoją pracę, potrafiący cieszyć się tym co robi, pasjonat. Niezwykle zorganizowany, punktualny, dbający o czystość, perfekcyjną precyzję, staranność, mający ogromną wiedzę merytoryczną nt stosowanych materiałów i technik. Tak zorganizował pracę, że nie odczuwałam żadnego dyskomfortu z toczącego się remontu. Czas uprzyjemniała muzyka klasyczna i ciekawe rozmowy. Efekt remontu przeszedł wszelkie oczekiwania - DOSKONAŁOŚĆ, a kolor? – jestem szczęśliwa, że zaufałam MISTRZOWI, szkoda, że można dać tylko 5 gwiazdek. Gorąco polecam usługi Pana Mariusza. Irena "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Polecam gorąco usługi Pana Mariusza .Wykonał zlecenie terminowo ,bardzo starannie .Oceniam jego umiejętności i wiedzę na najwyższym poziomie. Był punktualny i słowny co jest dzisiaj niespotykane. Z Panem Mariuszem remont miał przebieg szybki i bezbolesny."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pana Mariusza poznaliśmy wraz z mężem na początku października br. przy okazji odświeżania zakupionego przez nas mieszkania. Właściwie to powiedzieć, że zostało ono tylko odświeżone to zdecydowanie za mało - pan Mariusz wydobył piękno tego mieszkania uśpione pod ciemnymi ścianami i różnorakimi tapetami. Podczas około tygodnia intensywnej pracy pozbył się wspomnianych tapet, uzupełnił ubytki w ścianach (w niektórych dość liczne) oraz je wygładził, poradził sobie z niespodzianką w postaci pleśni czającej się na ścianie za szafą, a przede wszystkim pomalował całe ponad 80-metrowe mieszkanie, zachowując przy tym codziennie nienaganny porządek. Zresztą wspominając o porządku, czy ktoś słyszał o fachowcu, który przy okazji malowania czyści parapety, grzejniki i myje ramy okienne? Ja też wcześniej nie słyszałam. Pan Mariusz to prawdziwy profesjonalista, człowiek z powołaniem, a do tego wszystkiego bardzo otwarty, kontaktowy (na bieżąco informuje o zaawansowaniu prac i konsultuje się w przypadku jakichkolwiek wątpliwości), świetnie zorganizowany i o wysokiej kulturze osobistej. Szczerze polecam i uprzedzam, że po tej współpracy może być ciężko zaakceptować niższe standardy pracy, niestety nadal często spotykane w tej branży. Oby więcej takich specjalistów, żeby Pan Mariusz mógł też czasem odpocząć ;)"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Na pracę p. Mariusza patrzę w kategoriach "ZNAWSTWO" i "WYKONAWSTWO", a te umiejętności są u niego na najwyższym poziomie. To "człowiek- orkiestra" - rzetelny, sumienny, mający doświadczenie i wiedzę o dziedzinie swej pracy. Doskonały doradca. Z mojej zaniedbanej kuchni uczynił czyste, nowe, przestronne miejsce, którego nie che się opuszczać. Rozsmakowana jego pracowitością i doskonałym zmysłem artystycznym jestem z p. Mariuszem już umówiona na kolejne prace remontowe. Jego podejście do zlecenia i do klienta oraz sama jakość tego co robi powalają na kolana. Polecam najszczerzej jak potrafię. tym bardziej, że to człowiek wysokiej kultury osobistej, pogodny i życzliwy. Kiedyś słowo "fachowiec" budziło we mnie niepokój i nie zachęcało do korzystania z usług tych istot. W tym przypadku nie ma obawy. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Gorąco polecam! Pan Mariusz jest bardzo profesjonalny i niesłychanie dokładny. Co rzadko spotykane remont rozpoczął się i skończył w umówionym terminie. Jest osobą która zawsze szuka najlepszego rozwiązania, a nie jakiegokolwiek, które działa. Świetnie planuje prace, a w nieomówionych kwestiach komunikuje się z właścicielem."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mariusz malował u mnie ściany, kładł sztukaterię, odświeżał listwy. Mieszkanie oddane po metamorfozie bez najmniejszych zarzutów. Prace wykonane idealnie. Pan Mariusz świetnie organizował pracę, tak, że obyło się bez przestojów oraz bałaganu, który zazwyczaj towarzyszy remontom. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!!!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mariusz w styczniu 2018 r. miał za zadanie pomalowanie ścian w 70-metrowym mieszkaniu wraz z przygotowaniem powierzchni oraz położenie gładzi w jednym pomieszczeniu. Całość prac zajęła niecałe 3 tygodnie. Co tu dużo mówić, jeśli zatrudnicie Państwo Pana Mariusza to prawdopodobnie nie mieliście nigdy do czynienia z takiej klasy fachowcem. Poziom zaangażowania, znajomość fachu, podejście do klienta mogą stanowić wzór dla innych. Pan Mariusz posiada bardzo duży asortyment narzędzi, które umiejętnie dobiera i doradza od samego początku – już od etapu wyboru farb. Jest wyjątkowo pracowity. Na bieżąco informował mnie o postępie prac i przesyłał zdjęcia. Efekt końcowy był bardzo zadowalający, a jestem osobą bardzo czepliwą i często nie mogę znieść widoku źle wykończonych ścian u znajomych i rodziny. Pan Mariusz jest też osobą, która po prostu lubi swoją pracę i wyróżnia się ogromną kulturą osobistą. Prace w mieszkaniu odbywały się w czystości, Pan Mariusz nie pali, a podczas pracy słucha muzyki klasycznej :) Uwzględniając nakład pracy i ilość przepracowanych roboczogodzin, stawki Pana Mariusza są bardzo atrakcyjne. Jest też osobą bardzo uczciwą i chyba jedynym fachowcem, którego zatrudniałem, któremu zaliczka wystarczyła na wszystko i nawet jej część otrzymałem z powrotem. Stanowczo muszę podkreślić, że Pan Mariusz nie jest typem fachowca (a takich wyłącznie niestety spotykam), który za każde dodatkowe kiwnięcie palcem żąda dodatkowych pieniędzy. W trakcie prac okazało się, że ściany wymagają więcej uwagi niż przy wycenie, lecz Pan Mariusz nie zażądał dodatkowego wynagrodzenia. W cenie także pomógł naprawić bieżącą awarię (opadający tynk z winy dewelopera), przeszlifował sufit podwieszany, którego wcześniej nie było, a nawet pomógł mi fugować płytki, gdy widział, że niekoniecznie się na tym znam :). Podsumowując, w skali od 1 do 5 oceniam Pana Mariusza na co najmniej 6. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mariusz malował nasze mieszkanie na przełomie maja i czerwca 2017 roku. 60 metrów w starym budownictwie na poddaszu - nietypowe powierzchnie i okna, sufit z belkami. Wszystko na biało. Zdecydowaliśmy się na jego ofertę po przeczytaniu referencji na remontuj.pl. Nie żałujemy. Wręcz przeciwnie - będziemy polecać jego usługi każdemu kto szuka uczciwego, zakręconego na punkcie swojej pracy fachowca. Osoby pedantyczne będą zachwycone - Pan Mariusz czyści i odświeża kilkunastoletnie ramy okienne tak, że wyglądają jak nowe. Doradza wybór farb, proponuje własne rozwiązania. Wad nie zauważyliśmy - chyba ich po prostu nie ma. Polecamy wszystkim bez żadnych wątpliwości! "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mariusz pracował dla nas w 03.2017 r. nie po raz pierwszy. I mam nadzieję, że nie po raz ostatni - bo zapowiedziałam już niepokojenie go przy każdej rodzinnej okazji remontowej. Dokładność, profesjonalizm, rzetelność i uczciwość - to chyba najważniejsze cechy, które u fachowca tego typu trzeba podkreślić. Pan Mariusz dba o każdy szczegół, nigdy nie wykonuje prac automatycznie i rutynowo - zawsze analizuje zaplanowane działania, sensownie doradza, świetnie dobiera materiały i metody wykonania każdej pracy. A w dodatku (co dla mnie dodatkiem jest niezwykle istotnym!) remont wykonywany przez Pana Mariusza nie jest uciążliwy w codziennym funkcjonowaniu - wszystko na koniec dnia jest dokładnie wysprzątane, nie ma śladu brudu czy pyłu. Efekt jest jednym słowem perfekcyjny - przez większość fachowców raczej nie do podrobienia ;-). Podsumowując - wolałabym nie polecać, bo wówczas będę musiała rezerwować czas Pana Mariusza z dużym wyprzedzeniem, ale choćbym chciała, nie mam się do czego przyczepić. Po prostu - Świetny Fachowiec!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mariusz jest doskonałym fachowcem. Wszysttkie prace wykonuje niezwykle starannie z dbałością o szczegóły, które nie przyszłyby mi do głowy. I te właśnie detale tworzą niesamowity efekt końcowy. Poza wyborem kolorów nie byłam w nic zaangażowana - zakup farb, materiałów, prace przygotowawcze - wszystko wykonuje we własnym zakresie. Dodam że mieszkałam w trakcie wykonywanego remontu co także nie stanowiło problemu. Z czystym sumieniem będę polecać i wracać do współpracy osobiście."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mariusz wykonywał u mnie zlecenie malowania w dn. 28-30 .09.2016r . Jego perfekcyjność , dbanie o detale i czystość to cechy fachowca przez duże " F ". Cena za usługi umiarkowana. Poziom kultury i zaangażowania najwyższa półka. Reasumując dla wielu rzemieślników p. Mariusz może być wzorem do naśladowania. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mariusz Drążek w latach 2014-2016 w okresie wakacyjnym wykonał prace związane z remontem i malowaniem poszczególnych pomieszczeń w naszym domu. Szczególnym wyzwaniem było malowanie wysokiej klatki schodowej oraz pomieszczenia na poddaszu z dużą liczbą skosów. Pan Mariusz jest osobą niezwykle dokładną i solidną. Do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Służy radą i pomocą przy wyborze odpowiedniej farby. Przed rozpoczęciem prac informuje o kosztach remontu i nie zmienia ustalonej ceny. Zdecydowanie polecam!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Mariusz to prawdziwy profesjonalista, perfekcjonista i pasjonat w jednej osobie! Pierwszy kontakt - super! Później już tylko lepiej!!! :-) Bieżące informacje o postępach prac (zdjęcia i sms'y, w sprawach do omówienia - rozmowa). Napotkane niespodzianki w ścianach - bez problemu załatwione, dla tego fachowca liczy się tylko i wyłącznie końcowy efekt, który zawsze musi być bez zarzutu! Kosztorys i czas pracy - idealnie wyliczone. Materiały sprawnie zorganizowane (nieoceniona pomoc w doborze farb i kolorów) W mieszkaniu codziennie czysto po pracy (można spokojnie mieszkać podczas remontu!), wszystko idealnie oklejone, wyczyszczone i przygotowane. Czytając opinie na tym portalu przed malowaniem - nie wierzyłem, że są tacy fachowcy. Teraz na pewno Wy nie dowierzacie, bo to jedna z wielu bardzo pozytywnych opinii!!! ;-) WARTO SPRÓBOWAĆ - ZERO RYZYKA - 100% SATYSFAKCJI!!! Polecam z całą odpowiedzialnością!!!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Językoznawcy definiują słowo fachowiec jako „specjalistę w jakiejś dziedzinie”. Tyle słownik, życie dopisuje własny semantyczny punkt widzenia. Każdy, kto miał do czynienia z fachowcami z bożej łaski/od siedmiu boleści doskonale wie, że termin ten zdewaluował się i niczego nie gwarantuje: niezliczona rzesza pozbawionych talentu i kwalifikacji „majstrów” odarła go z pierwotnego znaczenia. O dziwo jednak są jeszcze prawdziwi mistrzowie. Jeśli ktoś uważa, że pomalowanie mieszkania to nic wielkiego, powinien obejrzeć efekt pracy Pana Mariusza – z pewnością zmieni zdanie. Odnoszę wrażenie, że to dziś reprezentant wymierającego gatunku artystów malarzy, zawodowiec, dla którego zlecenie odnowienia lokum stanowi wartość samą w sobie, niezależną od stojących za tym apanaży. Poza wszystkim świetny rozmówca i bardzo kulturalny człowiek. Sam jestem perfekcjonistą (częściej to przekleństwo niż zaleta) i szukałem specjalisty, któremu z ufnością powierzę dom. Nie sądziłem jednak, że będę miał aż takie szczęście. Pan Mariusz właśnie zakończył remont, a ja wciąż z niedowierzaniem spoglądam na wnętrze i nie mogę wyjść z podziwu dla jego precyzji i dokładności: umiejętnie przeniesione punkty elektryczne, wymienione płytki na balkonie, naprawione i rewelacyjnie pomalowane ściany – wszystko czysto i schludnie, zgodnie z planem i w ramach ustalonego budżetu. Odcięcia wykończone pod linijkę, ani jednej kropli farby, która spadłaby nie tam, gdzie powinna. Pan Mariusz nie szczędził porad i wyjaśnień, również w kwestii kolorystyki i rodzaju farb, zastosował szereg autorskich patentów. Cóż rzec: rezultat przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, w 58-metrowym całym nie da się znaleźć żadnej dziury, dosłownie! Panie Mariuszu, wyznaczył Pan nowe standardy, odtąd nie wyobrażam sobie współpracy z kimś innym. Widzimy się za kilka lat lub wcześniej, np. jeśli taka będzie (niszczycielska) wola dzieci. Już dziś cieszę się i czekam na to spotkanie. I nie przyjmuję odmowy!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Miałam dużo szczęścia, że trafiłam na Pana Mariusza oraz że znalazł czas i zgodził się przeprowadzić u mnie remont na ul. Żółkiewskiego w Warszawie. Praca została wykonana na najwyższym poziomie, w profesjonalnej atmosferze współpracy i pełnego doradztwa ze strony Pana Mariusza. Moje mieszkanie wzbudza u wszystkich uzasadniony zachwyt stąd bez żadnych wątpliwości mogę polecić każdemu fachowca w pełnym tego słowa znaczeniu!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Panu Mariuszowi daję pięć gwiazdek i każda z nich jest w pełni zasłużona. Jeśli chcesz, aby Twoje mieszkanie/dom/biuro było wymalowane bez zarzutu, a co równie ważne, zabezpieczone przed farbą i doczyszczone na błysk to jest to fachowiec dla Ciebie. Absolutny perfekcjonista, u którego pasja przekuwa się na fantastyczny rezultat końcowy. Bardzo polecam, byle nie za często, żeby dla mnie też znalazł się termin "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Zleciliśmy Panu Mariuszowi odnowienie dwóch pokoi w naszym mieszkaniu w śródmieściu. Efekt - rewelacyjny. Pomieszczenia nie byly długo odnawiane. Fachowiec ten jest w pełni zaangażowany w swoją pracę. Przygotowania oraz samo malowanie wykonane perfekcyjnie. Zarowno w trakcie jak i po zakonczeniu remontu było bardzo czysto. Cenne okazały się porady w kwestii doboru farb i kolorystyki. Pan Mariusz nie pali, co też było dla nas istotne. Jest fachowcem kompetentnym i bardzo komunikatywnym. Szybko wspólnie stworzyliśmy doskonałą aranżacje pomieszczeń. Polecamy tego fachowca wszystkim ceniącym jakość a nie jakoś... Marzena i Krystian "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Skorzystałem z usług pana Mariusza przy malowaniu mieszkania w stanie deweloperskim na Gocławiu - 40m2 ściany i sufit. Od samego początku dał się poznać jako prawdziwy profesjonalista w pełni oddany swojej pracy. Niezwykle rzeczowy i kompetentny, w bardzo zrozumiały i przede wszystkim ciekawy sposób doradził w wyborze rodzaju i koloru farby, a także o samym procesie malowania (który nie jest taki oczywisty jakby się mogło wydawać). W trakcie malowania na bieżąco informował mnie o stanie prac, co jest chlubnym wyjątkiem w tej branży. Dodatkowo konsultował każdą zmianę, a także sugerował pewnie rozwiązania, które finalnie okazały się strzałami w dziesiątkę! O końcowy efekty byłem spokojny. Na ścianach i sufitach nie widać żadnego śladu niedociągnięć i fuszerki, co zawdzięczam ogromnej fachowości i - przede wszystkim - d o k ł a d n o ś c i pana Mariusza. Dodatkowo, sam zaproponował bardzo ciekawe rozwiązanie łączenia listw, ram drzwi i blatów ze ścianami za pomocą akrylu, co dało bardzo efektowne wykończone. Reasumując, gorąco polecam korzystanie z usług pana Mariusza. Jest prawdziwym profesjonalistą od którego bije autentyczna pasja i który najwięcej wymaga od siebie, a nie klienta.. Uczciwość, pracowitość i fachowość - to trzy cechy, które najlepiej go określają. Nie wyobrażam sobie skorzystać z usług innego fachowca w przyszłości."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Właśnie wczoraj (22.07.2015 r.) pan Mariusz zakończył odnowę całego mieszkania (po ośmiu latach od wprowadzenia się do nowego bloku). Były liczne spękania na ścianach. Pan Mariusz poradził sobie ze wszystkim niezwykle fachowo i bardzo solidnie. Ponadto, co ważne, nie zostawił po sobie ani pyłu ani żadnych plam z farby, natomiast przywrócił w pełni do stanu wyjściowego rozkład umeblowania i inne wyposażenie mieszkania. Był przy tym cały czas bardzo uprzejmy i komunikatywne oraz służył dobrymi radami. W pełni polecam usługi pana Mariusza."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Korzystałam z usług pana Mariusza w czerwcu 2015 roku. Polecam wszystkim usługi tego fachowca. Kompleksowa renowacja mojego mieszkania została wykonana perfekcyjnie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. W trakcie prac pan Mariusz służył fachową pomocą przy wyborze najlepszych materiałów oraz przy wykańczaniu wielu różnych detali. Bardzo istotną rzeczą, o której muszę wspomnieć , było rozplanowanie wszystkich prac remontowych tak, aby cała operacja była dla mnie możliwie najmniej uciążliwa. Pan Mariusz opracował cały harmonogram prac w taki sposób, abym prawie w ogóle nie odczuła dyskomfortu związanego z przeprowadzanym remontem. Usługi pana Mariusza mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Jest on profesjonalistą w każdym calu, a w dodatku niezwykle miłym i sympatycznym człowiekiem. W przyszłości, kiedy zdecyduję się na kolejny remont, z całą pewnością ponownie skorzystam z usług pana Mariusza."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z czystym sumieniem mogę polecić usługi remontowe pana Mariusza. Bardzo dokładny i profesjonalny fachowiec, który zna się na tym, co robi. Remont został wykonany niezwykle solidnie ze szczególnym naciskiem na wykończenia, które są niezmiernie istotne w odnawianiu mieszkania. W wielu kwestiach pan Mariusz doradził nam, co zrobić a z czego lepiej zrezygnować, warto zaznaczyć, że w swojej pracy jest czysty i schludny, przez co nie zrobił nam dużego bałaganu :) Wybierając usługi pana Mariusza sugerowaliśmy się opiniami na jego stronie, także jeśli ktoś ma dylemat niech dłużej się nie zastanawiać :) !! My braliśmy „w ciemno” i jesteśmy bardzo zadowoleni!! W rodzinie szykuje się wykańczanie mieszkania, także na pewno będziemy chcieli skorzystać z usług jeszcze raz. Dorota i Kamil Miszel. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Dzień dobry, Pan Mariusz Drążek remontował mój dom na przełomie marca i kwietnia 2015 roku. Zlecenie obejmowało rozbiórkę kominka i słupka dzielącego pokój i jadalnię, postawienie ścianki z płyty karton-gips., naprawę uszkodzeń ścian, malowanie salonu, przedpokoju i klatki schodowej oraz pomniejsze prace remontowe np. montaż poręczy. Pan Mariusz jest osobą punktualną, rzeczową, wyjątkowo dokladną i rzetelną. Wycena prac okazała się szczegółowa i dokładna. Samo wykonanie moim zdaniem jest po prostu doskonałe. Dom jest "trudny" - krzywe ściany, uciekające sufity oraz klatka schodowa w stylu "gaudiego" - a pomimo to, Pan Mariusz wykonał wszystkie prace bardzo sprawnie i wyjątkowo dokładnie. Prawdę mówiąc, nie spotkałam jeszcze tak miłego, uśmiechniętago i rzetelnego fachowca jak Pan Maiusz. Szczerze polecam jego usługi. Agnieszka Tomasiak"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Nie wyobrażam sobie remontu bez udziału Pana Mariusza. Kolejny już raz skorzystałem z usług Profesjonalisty i dlatego mogę spać spokojnie. Pan Mariusz jest Fachowcem bardzo dokładnym, pracowitym, sumiennym, uczciwym, itd...można jeszcze długo wymieniać. Posiada ogromne doświadczenie i praktykę, proponuje najlepsze rozwiązania techniczne, dba o szczegóły. Po wcześniejszych, najczęściej negatywnych doświadczeniach z ,,fachowcami'' , współpracę z Panem Mariuszem oceniam bardzo pozytywnie. Polecam wszystkim niezdecydowanym jeszcze inwestorom."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mariusz pracował u mnie przy remoncie mieszkania przeznaczonego na wynajem. Powierzone prace wykonywał w lutym 2015 roku. Jest fachowcem i profesjonalistą w każdym calu. Zarówno przygotowania, warsztat, wykonanie jak i efekt końcowy jest zawsze przewyższający oczekiwania. Wyjątkowa dbałość o szczegóły, uczciwość, pracowitość, terminowość oraz porządek po wykonanej pracy jest bez zarzutu. Miałem do czynienia z wieloma ekipami remontowymi, zarówno w Warszawie jak i za granicą i muszę przyznać że nigdy nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem do spraw remontowych. Ponadto pan Mariusz jest przemiłą i uczciwą i zorganizowaną osobą. Polecam z czystym sumieniem."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W grudniu 2014 roku pan Mariusz wykonał u mnie pierwsze malowanie mieszkania, razem z przygotowaniem ścian i sufitów (gładzie). Był bardzo dobrze zorganizowany, staranny i uporządkowany. Konsultował ze mną szczegóły wykonania pracy, a potem zrobił wszystko zgodnie z ustaleniami. Zaoferował pomoc w doborze koloru, zadał sobie trud zdobycia próbników różnych farb i jasno opisał ich właściwości, dzięki czemu mogłam podjąć świadomą decyzję, co akurat dla mnie jest bardzo ważne. Osiągnięty efekt przeszedł moje oczekiwania, praca została wykonana na bardzo wysokim poziomie, z uwzględnieniem szczegółów, zakamarków i elementów "problematycznych" w tym konkretnym mieszkaniu. Widok pana Mariusza jedną ręką gładzącego sufit, a drugą oświetlającego go żarówką na długo pozostanie w mojej pamięci. Uważam, że tak dokładni specjaliści to rzadkość. Jest to moje pierwsze mieszkanie i zależało mi, żeby wszystko było w nim dopieszczone. Pan Mariusz zdecydowanie pomógł mi w osiągnięciu tego efektu. Z pełnym przekonaniem polecam. :)"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z przykrością niestety stwierdzam, że nie ma fachowców takich jak Pan Mariusz. Wysoka kultura osobista, kultura pracy, dbałość i pedantyzm. Fachowe doradztwo. Jakość ! Na pewno będziemy jeszcze korzystać i polecać."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Remont mieszkania odbył się w dwóch 2,5 tygodniowych turach. Pan Mariusz wykonał swoją pracę fachowo, dokładnie i terminowo. Doradzał, odradzał, sugerował - jest na bieżąco z aktualnościami na rynku. Efekt pracy jest nadzwyczajny! Wszystko zostało wykonane dokładnie co do milimetra. Pan Mariusz poprawił sporo po poprzedniej ekipie. W trakcie remontu na bieżąco dbał również o porządek. Po zakończeniu została tylko do umycia podłoga. Dodatkowo Pan Mariusz wykonywał prace związane z montażem oświetlenia, karniszy, gniazd i kontaktów, wentylacji, sylikonów w łazience i WC. Na bieżąco przesyłał sms-em informacje na temat dokonanych postępów w remoncie. Mieszkanie po remoncie wygląda po prostu fenomenalnie!!! Sympatyczna osobowość, kultura osobista i wysoki profesjonalizm – polecamy. Monika & Rafał"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mariusz to świetny fachowiec, który zdecydował się przyjąć niełatwe zadanie pomalowania mieszkania. Zadanie było trudne ponieważ jakość poprzednich prac wykonanych w mieszkaniu pozostawiała wiele do życzenia, ściany były popękane, a kolory ścian róznobarwne i ciemne. Pan Mariusz przygotował pomieszczenia do malowania, zreperował gniazdka, zaszpachlował nierówności i pomalował ściany na jasny kolor. Doradził jakie materiały wybrać, jakie rozwiązania byłyby najlepsze i zmienił nasze brzydkie mieszkanie w ładną przestrzeń. Pracował inensywnie przez 4 dni (przed świętami 2014) zabezpieczył miejsce pracy, posprzatał po sobie, informował na bierząco o postępach pracy. Polecam Pana Mariusza, to świetny fachowiec, z którego usług skorzystam przy następnej okazji!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mariusz remontował nasz przedpokój w lutym 2014 roku - jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Zlecenie nie było proste - 25m2 tynku japońskiego z uwzględnieniem narożników słupka + malowanie. Prace zostały wykonane wyjątkowo starannie, z dużą dbałością o szczegóły (po wykonanym remoncie - zostały dodatkowo wyczyszczone lampki, ramki kontaktów, framugi nawet po poprzednich ekipach remontowych; praktycznie pozostało umycie podłogi i nie było śladu po remoncie). Pan Mariusz to specjalista - punktualny, terminowy (zgodnie z deklaracją 3 dni) - oceniamy na 5+ . Kolejne remonty z całą pewnością powierzymy Panu Mariuszowi. Polecam!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Ponad rok temu p. Mariusz malował nam część mieszkania na warszawskiej Woli. Jestem pod dużym wrażeniem Jego kompetencji i solidności. Dla osób,które nie lubią remontów dobra informacja-p. Mariusz pracuje w taki sposó,że mieszkańcy prawie nie odczuwają dyskomfortu związanego z remontem (kurz, bałagan). W ciągu roku sukcesywnie odnowilismy prawie całe mieszkanie,tylko z uwagi na to,że wiemy w jaki sprawny sposób przebiegają prace i z jaką solidnością i uwagą pracuje p.Mariusz. Jedyny minus - przez to ,że p.Mariusz przyzwyczaił mnie do wysokiego standardu swojej pracy, niestety nie mogę się teraz dogadać z innymi fachowcami :) Polecam usługi Pana Mariusza z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością. Jest jednym z niewielu fachowców,którzy są solidni,punktualni i myślą przy tym co robią, a przy tym jest niezwykle sympatycznym i komunikatywnym człowiekiem!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jeszcze nigdy nie wystawiałam referencji z taką przyjemnością Jestem wymagającą osobą, a wielokrotne doświadczenia z różnymi niby-fachowcami osłabiły mi nadzieję na spotkanie naprawdę solidnej osoby Znalazłam pana Mariusza na remontuj.pl, trochę o nim poczytałam i już wtedy czułam, że to dobry wybór Utwierdziłam się w tym w czasie spotkania; pan Mariusz obejrzał lokal, doradził, skomentował moje pomysły, podał termin i koszt prac Spokojny, sympatyczny, o bardzo wysokiej kulturze osobistej i dużej wiedzy dotyczącej m.in. technik prac remontowych czy materiałów Jednak to, czego byłam świadkiem w trakcie remontu, przekroczyło moje oczekiwania. Malowanie pokoju nie było zwykłym malowaniem pokoju, o nie. To było wygładzenie nierówności na tynkach, niepozostawiające śladów zlikwidowanie pęknięć i szczelin w ścianach, artystyczne wręcz dopasowanie listew przypodłogowych w trudnych miejscach, super „autorski pomysł” z malowaniem wąskiego paseczka na styku ściany z listwą (i ta precyzja!!), idealne dobranie farb do powierzchni i oczekiwanego rezultatu.. Samo malowanie to była drobna rzecz przy tych wszystkich żmudnych poprawkach i 'upiększeniach', które przyczyniły się do końcowego nieprawdopodobnego wręcz efektu.. I z wszystkim tak było! A to dlatego, że pan Mariusz nie jest „panem od malowania” czy „panem od remontów”. Jest raczej artystą w tym co robi, niezwykłym fachowcem, a do tego wszystkiego jeszcze bardzo dba o czystość i porządek i jest świetnie zorganizowany Podsumowanie: 1,5 tygodnia prac, kwiecień 2013 (malowanie mieszkania 38m2, likwidacja pęknięć w ścianach i sufitach, wygładzanie tynków nad ościeżnicami, usuwanie zaschniętej farby z futryn, montaż kinkietów, dopasowywanie listew, etc.), ocena 10/10 :) Po tym, jak zobaczyłam, jak pan Mariusz pracuje i jak niewiarygodnie zmienia wnętrza tymi swoimi pomysłami i 'czarodziejskimi' pracami, poleciłam go już kilku znajomym, i nadal to będę robić, bo jest on po prostu wart najwyższych referencji za swoją pracę"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Czas pracy 2dni(!)-21-23.01.2013-Targówek-Metamorfoza sypialni Pan Mariusz, to NIEZWYKŁY fachowiec,bo nie tylko zna się na tym co robi,ale przede wszystkim kocha to co robi.Efektem jego pracy były klimatyczne migdałowo morelowe ściany z przepięknym szablonem zwiewnych dmuchawców za łóżkiem delikatnie wyeksponowanych subtelnym światłem.Zaangażowany w 100procentach nie tylko pomógł mi w doborze oświetlenia(a raczej sam je wybrał i zamontował) i zakupie farb(po które z resztą sam pojechał),ale również doborze wzoru szablonu z19383874możliwych. Krótko mówiąc praca z Panem Mariuszem,to czysta przyjemność! Ponadto czystość,dokładność,skrupulatność,punktualność i cała reszta pozytywnych"ość"- to tylko ułamek cech charakteryzujących Pana Mariusza.(Aha!Plus oczywiście konkurencyjne ceny! ;]) Myślę,że najlepiej zobrazuje to cytat: "Talent polega na połączeniu siły twórczej ze zdolnością wykonawczą"(H.Balzac)-bo z pewnością Pan Mariusz go posiada!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "

  Pan Mariusz podjął się malowania naszej sypialni. Mimo kalendarza pełnego umówionych zleceń znalazł dwa dni, kiedy od świtu do zmroku pracował, aby wyrobić się w terminie. Jeszcze przed rozpoczęciem prac pan Mariusz chętnie udzielał rad dotyczących doboru kolorów, które okazały się bardzo cenne. Pokój malowany był w dwóch kolorach. Efekt jest świetny. Po dwóch tygodniach pan Mariusz przyjechał, by namalować na ścianie wielkiego motyla korzystając z gotowego szablonu. Sam podjął się także wykonania kilku innych drobnych prac, które uznał, że należałoby wykonać. Jesteśmy także umówieni na malowanie pozostałych pomieszczeń. Pełen profesjonalizm, doradztwo i uczciwość - to główne zalety pana Mariusza. Zdecydowanie polecam!

  "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mariusz Drążek jest doskonałym fachowcem i niezwykle starannym wykonawcą zleceń remontowych.--Bardzo dobrze wykonał malowanie ścian a także prace związane z renowacją podłogi i zabudowy kuchni. Polecam wszystkim znajomym oraz nieznajomym! Adam Słodowy "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mariusz Drążek wykonywał remont w moim mieszkaniu w styczniu i lutym 2012r. Ofertę Pana Mariusza znalazłam w internecie, zachęciły mnie oceny i referencje innych osób. Prace wykonane: usunięcie półki kartonowo-gipsowej i zagipsowanie śladu po niej, odnowienie i pomalowanie pokoju dziecięcego, wyremontowanie salonu i kuchni, wygładzenie nierówności ścian, pomalowanie grzejników itd. Pracę Pana Mariusza charakteryzuje: ✓ wysoka jakość - Pan Mariusz przykłada wagę do jakości, jest pedantyczny i bardzo dokładny, koncentruje się na solidności a nie na pracy szybkiej i byle jakiej, widać, że dla niego istotny jest efekt dopracowany w każdym szczególe ✓ kompetencje - fachowiec zna się na materiałach i technologiach, potrafi doradzić konkretne produkty, wie które materiały są dobre, sam robi zakupy, rozlicza się z paragonami, ✓ odpowiedzialność i uczciwość - powierzyłam wykonanie prac remontowych podczas mojej nieobecności (wyjazd z dziećmi na ferie), taki układ pasował obu stronom, mi - ponieważ nie odczułam niedogodności związanych z remontem, fachowcowi - ponieważ pracował we własnym rytmie, nie przejmował się domownikami, rozplanował prace według własnego uznania, ✓ praca z pasją - Pan Mariusz, jak sam mówi, robi to, co lubi, i rzeczywiście widać, że pracuje, żeby osiągnąć fajne efekty i być zadowolonym! Mieszkanie oddane po metamorfozie bez najmniejszych zarzutów. Efekt bardzo pozytywny! Podoba mi się. Polecam osobom, które szukają profesjonalisty z pasją!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Perfekcyjny, pedantyczny, punktualny, uczciwy, rzetelny, cierpliwy, o wysokiej kulturze osobistej. Pracuje grubo ponad 8 godzin dziennie. Z pokoi, do których wcześniej niechętnie wchodziłam zrobił wizytówkę mieszkania. Jeszcze nigdy wcześniej nie stałam w zachwycie przed wyczyszczonymi po poprzednich ekipach kontaktach, listwach, framugach. Wreszcie zobaczyłam proste linie i kąty, gdzie farba cudownie łączy się z meblami, pięknie wyostrzając kontrasty lub z nimi współgrając . Z rzeczy - zdawałaby się - przyziemnych, pan Mariusz zrobił wręcz elementy dekoracyjne. Jego praca sprawia, że sprzedając mieszkanie swobodnie można oszacować na wyższą, niż wcześniej zakładałam, cenę. Serdecznie polecam - pan Mariusz sprawia, że remont staje się przyjemnością i przywraca wiarę w fachowców."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z całą odpowiedzialnością możemy polecić pana Mariusza jako doskonałego fachowca. Jego zasadą jest tak pracować, aby z końcowego efektu byli zadowoleni inwestorzy , ale również on sam. Prace wykonuje fachowo i bardzo dokładnie. Chce i umie utrzymywać dobrą komunikację z inwestorem. Jest punktualny, słowny, odpowiedzialny i uczciwy. Chcemy dodać również, co dla nas ma duże znaczenie, że nie pali. Pan Mariusz malował wszystkie pomieszczenia w naszym nowym domu jednorodzinnym. Pracę wykonał bardzo dobrze i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Zabezpieczył bardzo dokładnie podłogi, drzwi i okna. Podczas pracy utrzymywał cały czas czystość i porządek. Usunął niezliczone niedoróbki tynkarzy i innych poprzednich ekip. Uważnie i cierpliwie słuchał naszych uwag. Chciał i potrafił doradzić w sprawach technicznych. Pomógł nam rozwiązać dylematy związane z doborem farb. Poświęcił sporo czasu, aby nam pomóc w zakupie odpowiedniej ilości farb i innych materiałów potrzebnych do malowania, a również do zabezpieczenia frontu robót. Zakup jedynie niezbędnej ilości materiałów obniżył koszty inwestycji. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "

  Pan Mariusz malował moje mieszkanie we wrześniu 2010 roku. W pełni polecam go jako fachowca niezwykle solidnego, uczciwego. Swoją pracę wykonywał rzetelnie, w pełni profesjonalnie, wielokrotnie wspierał fachową radą, pomocą. Pan Mariusz jest przykładem na to, że można z zaniedbanego mieszkania, jakim było moje, zrobić cudo, w którym chce się mieszkać. Będę polecać Pana Mariusza swoim znajomym i rodzinie ze spokojnym sumieniem o wynik jego pracy. Pełen profesjonalizm, uczciwość i fachowość. Polecam. Metamorfozę mojego mieszkania można obejrzeć w galerii zdjęć Pana Mariusza. Sylwia J.

  "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mariusz wykonywał u mnie remont - kładzenie paneli, malowanie w wakacje w 2010. Poradził sobie świetnie z krzywymi ścianami, podłogami i różnymi zakamarkami w mieszkaniu z okresu "późny Gomółka". Jestem bardzo zadowolona z solidności, fachowości i uczciwości P.Mariusza. POLECAM. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mariusz kładł u nas tynk japoński, praca bardzo żmudna i wymagająca dokładności i muszę przyznać, że w pełni sprostał temu zdaniu. Wiedział co robi. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić tego Pana. Na pewno będziecie Państwo zadowoleni."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Serdecznie polecam pana Mariusza zarowno na tym forum jak i swoim znajomym. Jest bardzo dokladny i podejmuje sie tylko takich prac, ktore naprawde potrafi wykonac. Pozostawia po sobie perfekcyjny porzadek i doradza przy wyborze materialu tak aby obie strony byly zadowolone. Po malowaniu kuchni, juz sie przymierzam do kolejnych pomieszczen."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mariusz jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Wykonuje swoje zadania terminowo i bardzo dokładnie. Jest uczciwy i godny zaufania. Szczerze polecam."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Mniej więcej 4 lata temu Pan Mariusz Drążek wykonywał u mnie w domu szereg prac remontowych. Było to m.in. szpachlowanie ścian, malowanie, kładzenie tynku japońskiego. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń ani do jakości pracy Pana Mariusza, ani do przestrzegania terminów ich wykonania. Polegałem również na poradach Pana Mariusza przy doborze materiałów potrzebnych przy remoncie i po okresie 4 lat śmiało mogę stwierdzić, że były to bardzo dobre i fachowe porady. Szczerze polecam Pana Mariusza Drążka."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Wszystko na najwyższym poziomie: kultura osobista, jakość wykonania prac i kreatywność naprawdę godne polecenia!!! :) Na pewno nie raz jeszcze do Pana zadzwonimy, no i na pewno polecimy znajomym Pańskie usługi!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo solidny, dokładny, punktualny. Pracuje bardzo czysto i solidnie. Pomaga w doborze kolarów i aranżacji. DOBRE POMYSŁY!!!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  " Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi.W moim mieszkaniu malowane były dwa pokoje i przedpokój oraz kładzione panele w pokojach.Remont trzeciego pokoju mam nadzieję wykonać (z udziałem P. Mariusza) na wiosnę."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Takich ludzi rzadko się spotyka - dokładny aż do bólu. Nikt się na nim nie zawiedzie. Zostawia po sobie zawsze porządek i prace wykonuje jakby to robił dla siebie. Polecił go już kilku osobom i nikt się nie zawiódł. Gorąco polecam!!!!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mariusz należy do wąskiego grona Fachowców (przez duże F w celu uznanai jego talentu!!!) z jakimi miałem okację pracowac przy budowie mojego domu. Okazał się bardzo skrupulatnym, ale wymagajacym pracownikiem. Do głównych jego zalet należy zaliczyć: punktualność, sumiemnność, znajomość fachu,terminowość, bezinteresowne doradztwo,znakomite przygotowanie do podejmowanej pracy, wymaga od siebie i innych najwyższego kunsztu w temacie w jakim się porusza. Pośród wielu zatrudnianych pracowników Pana Mariusza zawsze bedę miło wspominał i polecał innym. Człowiek godny zatrudniania, zadowolenie gwarantowane."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Praca wykonana solidnie i terminowo. Ciekawe i trafne pomysły. Polecam - BM."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Serdecznie polecam tego fachowca. To prawdziwa rzadkość:)"

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Pomalowałem, wykończyłem i odnowiłem wnętrza wielu mieszkań w Warszawie, jak również wykończyłem kilkanaście nowych domów na przedmieściach.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W mojej pracy lubię wyzwania, możliwość tworzenia "nowych" wnętrz. Czasem wydaje się, że pomieszczenie jest tak zaniedbane, okna, futryny i listwy zachlapane farbami, ściany po prostu brzydkie, że wydawałoby się, iż nie za wiele da się z tym zrobić. Po skończeniu dzieła często sam jestem zaskoczony skalą zmiany i wszechobecnym wrażeniem świeżości. Uwielbiam ten moment.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Głównie zajmuję się malowaniem wnętrz. W mojej pracy kluczową rolę odgrywają właściwe przygotowania. To przeważnie żmudna i wymagająca wielkiej dokładności praca trwająca dłużej niż samo malowanie. Jeśli fachowiec przykłada do tego wagę, czyści powierzchnie oklejane, myje brudne ściany, wie kiedy, czym i jak gruntować, a pracę zaczyna od zabezpieczania folią mebli, podłóg, parapetów itp. to wybór na pewno jest właściwy i efekt końcowy powinien być w pełni zadowalający.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Gdybym był klientem to chciałbym wiedzieć jaką wizję ma fachowiec, którego zatrudniam i na czym polegają poszczególne etapy prac. Mam taki nawyk, że zawsze na bieżąco opowiadam klientom co robię w danym momencie, z czego to wynika i czemu ma służyć. Ludzie często robią wielkie oczy, bo nie nawykli do tego. Dla mnie to żadne tabu.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Jak długo zajmuje się Pan remontami ? Jakie farby Pan poleca i dlaczego ? Od czego Pan zaczyna pracę ? Czy używa Pan własnego oświetlenia, jakiej mocy ? Czy używa Pan taśm malarskich (jakich) i folii ? Czy myje Pan ściany, czym ? Jaką techniką naprawia Pan pęknięcia ścian ? Jakich środków gruntujących Pan używa ?

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Przede wszystkim zakres prac. Powinien też liczyć się z ewentualnymi komplikacjami np. łuszczące się ściany, naprawa pęknięć, czasem nawet odpadające kawałki sufitu. Naprawa jest czaso- i pracochłonna. Szczególnie dotyczy to nowych mieszkań - ściany w nowych blokach developerskich wymagają podwójnego zagruntowania przed pierwszym malowaniem. To niestety dodatkowy czas i dodatkowe koszta.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Myślę, że dokładnością i starannością. Diabeł tkwi w szczegółach. Nigdy nie idę na skróty. Zależy mi na wykonaniu najlepszym z możliwych, trwałym i estetycznym. Wkładam w to masę pracy i wysiłku. Trwa to trochę dłużej, ale jestem dzięki temu spokojny o efekt końcowy. Nigdy jeszcze nie miałem reklamacji.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Klienci pytają najczęściej o koszt i przewidywany czas trwania remontu. Zdarza się, że pytają czy ja też pracuję. :) Jak tłumaczę, że TYLKO JA PRACUJĘ robi się wesoło. Niestety w praktyce często kontakt z przyjmującym dane Teżzlecenie nie jest spotkaniem z człowiekiem faktycznie wykonującym to zlecenie...

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Pewna klientka zatrudniła mnie pod warunkiem, że będę zaczynał nie wcześniej niż po 9-ej, a kończył nie później niż przed 17-tą. Okazało się, że jej pracujący w tych godzinach mąż nie uznawał obcych w domu. Zgodziłem się. Wersja dla męża: żona maluje sama. Bardzo zdolna... ;) W spisek wtajemniczone zostały niania i sprzątaczka. Była też 3 letnia córeczka... Pewnego razu pan domu wpadł niezapowiedziany koło południa i usłyszałem radosny pisk dziecka: "tatuuuuuś, a Pan maluje!". Tatuś wpadł rozjuszony do łazienki, którą akurat malowałem. Przywitałem się z uśmiechem. Nie urwał mi głowy. Żonie też nie. ;) Potem pomalowałem jeszcze jeden dom dla tej rodziny.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  To ciężka praca, wymagająca zamiłowania, cierpliwości i poświęcenia. Potrzebne jest również duże doświadczenie. Powierzchnie do malowania płatają różne figle. Potrzeba wiedzy i praktyki, żeby wiedzieć co i jak zrobić, aby efekt końcowy był właściwy. Po żmudnych i wyczerpujących przygotowaniach czas zakasać rękawy i wykonać malowanie. Trzeba mieć na to ogromny zapas sił. To nie jest praca, w której można usiąść kiedy się chce. Człowiek jest praktycznie cały dzień w ruchu. Taki cykl roboczy. Przy większych zleceniach to prawdziwy maraton.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Długo szukałem takiego zajęcia, które dawałoby mi prawdziwą satysfakcję i przynosiło wymierne efekty. W końcu znalazłem. Zostawiłem pracę za biurkiem na rzecz remontów.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Wielkim przeżyciem było dla mnie zlecenie wykonane dla Pana Adama Słodowego. Wychowałem się na serii programów "Zrób to sam" i fakt, że Pan Adam zwrócił się właśnie do mnie, jest w moim odczuciu prawdziwą nobilitacją.
  Słowa uznania, które usłyszałem od Pana Adama Słodowego po wykonaniu zleconych prac, są dla mnie największym powodem do dumy.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Uważam, że moja praca powinna polegać na ciągłym samodoskonaleniu się, na uzyskiwaniu coraz lepszych efektów. Każde zlecenie jest dla mnie nowym wyzwaniem i do każdego podchodzę indywidualnie. Niestety nie wystarcza mi czasu na udział w kursach specjalistycznych, choć od dawna obiecuję sobie znaleźć na to czas. Metodą prób i błędów wypracowałem optymalne metody i techniki pracy, które sprawdzają się w 100 procentach.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Uważam, że ceny za moje usługi nie są wygórowane. Każde dzieło wyceniam od całości lub w przypadku większych zleceń od poszczególnych pomieszczeń. Uważam, że cena za metr kwadratowy malowania nie precyzuje rzeczywistej pracy, którą należy wykonać zanim wleje się farbę do kuwety. Przeważnie dużo więcej pracy od malowania wymagają przygotowania, które dla mnie są bezdyskusyjnym priorytetem. Niestety 80 procent mojej pracy to poprawki po poprzednim wykonawcy. Mam tu na myśli źle zabezpieczone meble, podłogi, listwy, futryny itp. Z reguły wszystko muszę doczyścić i wysuszyć zanim zacznę oklejać, akrylować a następnie foliować. Dlatego samo malowanie stanowi już ten prostszy i przyjemniejszy etap. Kiedy zdejmuję taśmy i folie wszystko jest już czyste. Inwestorowi pozostaje tylko umyć szyby i przetrzeć podłogę. Reszta, włącznie z ramami okiennymi, gniazdkami, kontaktami, listwami itp. jest czysta i równo odcięta od ścian i sufitów. Często powtarzam w trakcie pracy, że sprzątam PRZED malowaniem, a nie po... :)

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Bez względu na to jakie usługi chcesz świadczyć, jeśli czujesz się w tym, rób to zawsze z sercem i najlepiej jak potrafisz, bądź słowny, dokładny, pracuj systematycznie i czysto. Dotrzymuj terminów i słowa, uważaj co obiecujesz, bo klient zawsze pamięta i zawsze trzyma za słowo. :) Podejmuj się tylko tego co potrafisz, bądź uczciwy, bo życie to zweryfikuje - efekt końcowy musi spełniać oczekiwania i być zgodny z tym co deklarowałeś. Nie wpadaj w rutynę, ale wypracuj metody i jakość, inwestuj w dobre narzędzia - to zawsze procentuje. Szanuj swoje zdrowie, bo będzie Ci bardzo potrzebne. Na początek - na pewno wystarczy.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moja praca jest jednocześnie moją pasją. To prawdziwa przyjemność móc robić to co się lubi. Ma to jednak swoje minusy - często pracuję dłużej niż powinienem, co niestety odbija się na zdrowiu.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Chciałbym znaleźć czas na szkolenie z zakresu aplikacji tynków strukturalnych. Niestety ustawicznie mi go brakuje. Poza tym nieustająco, na każdym zleceniu skupiam się na doskonaleniu metod pracy. Każde dzieło traktuję indywidualnie, bo każde jest na swój sposób inne.