Mariusz Wielgosz

Działam w branży od 2018 roku. Moja specjalność to: - gipsowanie ścian i sufitów - zabudowy...

Działam w branży od 2018 roku. Moja specjalność to:
- gipsowanie ścian i sufitów
- zabudowy karton-gips
- ścianki działowe z płyt karton-gips
- sufity podwieszane
- gruntowanie
- malowanie
- układanie panele
- drobne prace elektryczne i hydrauliczne
Cechuje się sumiennością i punktualnoscią, prace wykonuje zgodnie ze sztuką budowlaną i technologią producentów. Jestem w pełni mobilny, mogę dojechać w każdy zakątek Polski. Zapraszam do współpracy pod telefonem (***)

Pozdrawiam Mariusz Wielgosz

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Malowanie klatki schodowej, pomieszczeń socjalnych i biurowych. Adaptacja poddasza płytami G-k. Układanie paneli w mieszkaniu. Układanie kamieni gipsowych dekoracyjnych. Wydzielenie pokoju ścianką działową z płyt G-K wraz z przeróbka i elektrycznymi. Powieszenie sufitu z płyt G-K wraz z rozmieszczenie punktów oświetleniowych i malowaniem.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W swojej pracy najbardziej lubię to, że codziennie spotykam się z innymi problemami żadne zlecenie nie jest takie samo i do każdego z nich muszę znaleźć inne rozwiązanie co sprawia że codziennie rano budzę się z pytaniem co ciekawego mnie dzisiaj spotka i jak sobie z tym poradzę.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Osobie takiej poradził bym aby szukając osoby która miała by działać w mojej profesji szukała człowieka summiennego i odpowiedzialnego. By po rozmowie z nią wiedziała że jest osobą znajacą się na rzeczy, która wie o czym mówi i jest pewna swoich słów. Dobrze byłoby gdyby była osoba sympatyczna.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Powinien poznać kilka poprzednich realizacji zleceniobiorcy oraz przeprowadzić z nim krótką rozmowę. Powinien też zwrócić uwagę na ceny fachowca bo z reguły ceny uzależnione są od renomy fachowca. I większości przypadków wyższa ceną idzie w parze z wyższą jakością wykonania i większym profesjonalizmem.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Chciałbym się rozwijać w zakresie usług remontowo-wykonczeniowych . Doskonalić swoje umiejętności i rozwijać firmę. Potrzeba do tego dużo pracy lecz jestem zdeterminowany i gotowy do pracy z pełnym zapałem i otwartością na nowe technologie i współpracę i mam nadzieję że dam sobie rade