MARTORI

Nasza Firma zajmuję się usługami remontowo - budowlanymi. Malowanie, tapetowanie, glazura,...

Nasza Firma zajmuję się usługami remontowo - budowlanymi. Malowanie, tapetowanie, glazura, terakota, panele podłogowe i ścienne, zabudowy z płyty GK, wymiana oraz montaż drzwi i okien, biały montaż, hydraulika, docieplenia budynków, układanie kostki brukowej oraz pozostałe prace wykończeniowe.

Zdjęcia

wszystkie (7) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Wykonanie biura w dużej firmie, projekt + wykonanie, układanie schodów z kostki brukowej i wjazdu. Remont łazienki i wykonanie sufitu podwieszanego. Różne pracę wykończeniowe. Przebudowa dużej hali na pomieszczenia biurowe ( stawianie ścianek działowych, wstawianie drzwi i okien, układanie wykładziny dywanowej)

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Zadowolenie na twarzy klienta po zakończeniu zlecenia, w tej pracy mogę się wykazać pomysłami które są we mnie. Wchodząc do pomieszczenia natychmiast widzę co można by było w nim zrobić.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chciałbym wiedzieć od jak dawna zajmuje się pracą w budownictwie i w remontach. Co najbardziej lubi wykonywać w swoim zawodzie i skąd się tego nauczył. Czy lubi wykonywać swoją pracę bo jesli ktoś nie lubi tego co robi to nie zrobi tego dobrze.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Jeśli chodzi o cennik usług to nie jestem w stanie go podać. Każda praca jest wyceniana indywidualnie, gdyż zależne jest to od wielu czynników, cenę mogę podać po wcześniejszym obejrzeniu obiektu. Wiem że klienci chcieliby przez telefon otrzymać kwotę za remont ale to jest niemożliwe.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moja najmocniejsza stroną jest umiejętność projektowania. Wchodzę do pomieszczenia i już wiem co powinno w nim być zmienione. Jeśli klient nie mam pomysłu na zmiany w swoim lokalu to chętnie pomogę w tym i podeślę kilka pomysłów.