Matuszewski-Firma remontowo budowlana

Firma Remontowo Budowlana Matuszewski istnieje na rynku małopolskim nieustannie od 2007 roku,...

Firma Remontowo Budowlana Matuszewski istnieje na rynku małopolskim nieustannie od 2007 roku, prowadzi ją fachowiec, który w budowlance pracuje od 17-go roku życia. Maciej Matuszewski ma wielkie doświadczenie w szerokiej tematyce remontów, wykończeń, a także budowie od podstaw co równa się wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze do nas wracają.Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt dzięki któremu nasze prace są jeszcze bardziej perfekcyjne i szybsze, nie boimy się wyzwań, ponieważ każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie dzięki czemu jesteśmy przygotowani na wszystkie możliwości i niespodzianki.
Zaufało nam już wielu ludzi i firm.
Bądź jednym z nich.

OFERTA
Dzięki dużemu doświadczeniu właściciela jak i naszych fachowców jesteśmy wykonawcą godnym zaufania. Nasze realizacje cechuje zawsze najwyższa jakość. Współpracujemy z renomowanymi producentami materiałów budowlanych, dzięki czemu używamy wyłącznie najlepszych wyrobów i jesteśmy w stanie dla naszych klientów zaproponować zniżki na cały materiał potrzebny do pracy i wykończenia. Nasza firma podchodzi idywidualnie do każdego klienta dzięki czemu spełniamy każde nawet te najskrytsze marzenia związane z remontem lub budową.

Prace jakie wykonujemy:
-Wykończenie wnętrz pod klucz
-Remont mieszkań, biur, domów i lokali użytkowych
-Remont i wykończenie łazieńki, kuchni
-Sufity podwieszane, ścianki działowe i zabudowa z płyt K/G
-Adaptacja poddasza
-Układanie glazury i terakoty
-Gładzie gipsowe
-Malowanie i tapetowanie
-Układanie paneli podłogowych i ściennych
-Instalacja elektryczna
-Hydraulika
-Montaż okien i drzwi
-Budowa domów (klasycznych, pasywnych, energooszczędnych)
-Ocieplenie domu
-Budowa garaży w systemie kanadyjskim i klasycznym

Nasz przedstawiciel budowlany jest dostępny codziennie w czasie gdy Ty tego potrzebujesz.
Dojazd do klienta jest bezpłatny. Umów się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  1.Postawiliśmy dwa garaże w systemie kanadyjskim z poddaszem użytkowym, garaże pokryte są blachą a także wytynkowane.
  2.Wykonaliśmy remont kilku biur remont polegał na wymianie sufitu który był z kasetonów na sufit kratownice który prześwituje i właśnie z tego powodu oryginalny sufit musieliśmy gruntować i pryskać barankiem, także wymienialiśmy wykładzinę na płytki gresowe która jedna ma wymiar 150x75, także malowanie wszystkich ścian na biało.
  3.Wykonaliśmy remont kuchni łazienki a także korytarza. Tutaj musieliśmy rozwiązać poważny problem ponieważ było strasznie ciasno po prostu mały metraż, ale udało nam się to rozwiązać przerabiając kotłownie w łazienkę a starą ciasną łazienkę w której znajdował się prysznic w przytulną toaletę.
  4.Także wykonaliśmy ocieplenie domu wraz z położeniem płytek elewacyjnych w domu wielorodzinnym.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Nowe wyzwania i to że każde miejsce w który pracujemy jest inne, nowe i jedyne w swoim rodzaju. Do każdej pracy podchodzimy bardzo indywidualnie, staramy się jak najlepiej doradzić klientowi żeby był zadowolony ze swoich czterech ścian a przy okazji z naszej ciężkiej pracy.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Wykonaliśmy całkowite wykończenie biur dla Polskiej firmy która otwierała filie w Rumunii. Powiemy szczerze była to ciężka praca ponieważ weszliśmy na taką wielką hale musieliśmy murować wszystkie ścianki działowe, oprócz tego wszystkie szafy w biurach mają wszystkie boki murowane, musieliśmy wylać wylewki, powiesić sufit, zrobić konstrukcje pod deski na korytarzu, zamontować deski, położyć płytki na podłodze w biurach a także pomieszczeniach sanitarnych, wyłożenie ścian w pomieszczeniach sanitarnych płytkami. w biurach tapetowanie i malowanie. Przy ścianach działowych murowanie musiało być idealne do projektu ponieważ łączyły się z wielkim taflami szyby i nie było mowy o błędzie. Prace zostały wykonane w 2 miesiące. Zdjęcia znajdują się tutaj na stronie zapraszam do obejrzenia.