Mero II

Witam was serdecznie. Nasza firma specjalizuje się w usługach związanych z wykonaniem i montażem...

 • Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
 • Szczegóły: Mogę dojechać w odległości 60 km
 • Specjalizacje: Dekoracja wnętrz ·
 • Ostatnio aktywny: 07 kwiecień 2015 09:37

Witam was serdecznie. Nasza firma specjalizuje się w usługach związanych z wykonaniem i montażem osłon okiennych. Najczęściej nasi klienci wybierają rolety materiałowe w kasetach, rolety dzień noc oraz pozostałe. Na życzenie klienta wykonujemy również moskitiery okienne i balkonowe, które znakomicie się sprawdzają ponieważ chronią przed owadami. W przypadku zamówienia dojeżdżamy do klienta w ciągu dnia. Dysponujemy katalogami w których przedstawiona jest kolekcja tkanin. Na produkty udzielamy oczywiście gwarancji dwuletniej , jednak gwarantujemy, iż nasi klienci użytkują nasze produkty przez wiele lat. Na rynku jesteśmy już od ponad 13 lat i jesteśmy zadowoleni z szerokiego grona klientów. Osłony okienne które wykonujemy maja zastosowanie do wielu profili okiennych. Serdecznie zapraszamy .

Zdjęcia

wszystkie (8) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Każdego dnia , oczywiście z wyjątkiem niedziel wykonujemy osłony okienne, które mają szerokie zastosowanie w mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych itp. W zależności od preferencji klienta , staramy się wykonać naszą usługę na najwyższym poziomie. Zazwyczaj klienci decydują się na nasze usługi z myślą , iż osłony okienne pozwolą ochronić wnętrza od nadmiernego nasłonecznienia oraz spojrzeń sąsiadów. Realizowane zlecenia są dla nas codziennością. Prace wykonujemy sprawnie , terminowo w miłej atmosferze . Serdecznie zapraszam .

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w naszej pracy lubimy i cenimy kontakt z klientami . Każdy klient jest dla nas bardzo ważny i istotny. Cieszy nas to, że możemy pracować tak by zaspakajać wasze wszelkie potrzeby.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Najczęściej nasi klienci pytają o czas trwania gwarancji i jest to oczywiście zrozumiałe. Na nasze produkty udzielamy dwuletniej gwarancji jednak bardzo ważnym elementem jest fakt, iż osłony które wykonujemy będą służyły Państwu latami. Najczęściej jest to okres średnio 6 lat a nawet dłużej. Jako właściciel firmy , sam osobiście użytkuję i testuję różnego rodzaju osłony , jak dla mnie Rolety są wyjątkowe ze względu na swoją prostotę jak i trwałość. Używane mechanizmy są skuteczne i bezinwazyjne. Serdecznie polecam.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Ostatnio wykonany przez nas projekt dotyczył montażu rolet dzień noc rolet materiałowych oraz moskitier w kasecie. Nasz klient był szczególnie zadowolony z rolet dzień noc ze względu na ciekawe wzornictwo i kolorystykę . Całkowity koszt usługi szacował sie na kwotę około 830 zł . Rolety były montowane w 3 pomieszczeniach. W pierwszym pomieszczeniu znajdował się balkon z oknem dwuskrzydłowym . W sypialni jak i w kuchni znajdowało się okno dwuskrzydłowe. W kuchni została zamontowana również moskitiera. Moskitiera wykonana jest z profilu aluminiowego. Jest trwała i odporna na działanie warunków atmosferycznych.