KOMPLEKSOWE USŁUGI REMONTOWE "RAPIDO"MIECZYSŁAW KRAS

JESTEŚMY FIRMĄ Z DŁUGOLETNIM DOŚWIADCZENIEM OD 2000r. NA RYNKU POLSKIM WCZEŚNIEJ W AUSTRII,...

JESTEŚMY FIRMĄ Z DŁUGOLETNIM DOŚWIADCZENIEM OD 2000r. NA RYNKU POLSKIM WCZEŚNIEJ W AUSTRII, CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ WŚROD KLIENTÓW, NASZE ZLECENIA SĄ WYKONYWANE FACHOWO, TERMINOWO I ZA ROZSĄDNE STAWKI. WYKONUJEMY  PRACE ZWIAzANE Z REMONTAMI, A NASZYM ATRYBUTEM SĄ KOMPLEKSOWE REMONTY DOMÓW I MIESZKAŃ POD KLUCZ MONTAŻ SUCHYCH TYNKÓW, ADAPTACJE STRYCHóW, GŁADZIE , SUFITY, MALOWANIE, JAK RÓWNIEŻ PRZERÓBKI HYDRAULICZNE, ELEKTRYCZNE, FLIZOWANIE ITP. JESTEŚMY W TYM NIEZAWODNI, DZIĘKI DŁUGOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU W POLSCE JAK I ZA GRANICĄ. POLECAMY SERDECZNIE NASZE USŁUGI!

18 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "P. Mieczysław Kras wykonywał w naszym nowym mieszkaniu usługi remontowe: przerabianie instalacji wodnych i elektrycznych, flizowanie, montaż sanitariatów, malowanie i wiele innych. Jesteśmy bardzo zadowoleni: p. Mieczysław jest dokładny i solidny, ale prace wykonuje bardzo sprawnie. W razie potrzeby potrafi trafnie doradzić. Do tego wszystkiego dba o czystość w miejscu pracy i jest kulturalny. Ceny ma umiarkowane, a jak na jakość usług bardzo przystępne. Z czystym sumieniem polecamy. "

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "P. Mieczysław Kras wykonywał w naszym nowym mieszkaniu usługi remontowe: przerabianie instalacji wodnych i elektrycznych, flizowanie, montaż sanitariatów, malowanie i wiele innych. Jesteśmy bardzo zadowoleni: p. Mieczysław jest dokładny i solidny, ale prace wykonuje bardzo sprawnie. W razie potrzeby potrafi trafnie doradzić. Do tego wszystkiego dba o czystość w miejscu pracy i jest kulturalny. Ceny ma umiarkowane, a jak na jakość usług bardzo przystępne. Z czystym sumieniem polecamy. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mieczysław wykonywał dla Nas prace wykończeniowe na mieszkaniu od stanu developerskiego w roku 2018. Pan Mieczysław perfekcyjnie i bez żadnych zastrzeżeń doprowadził mieszkanie od stanu surowego do stanu w którym wystarczyło wnieść meble i zamieszkać. Wszystkie prace zostały wykonane w terminie , bardzo rzetelnie oraz prawidłowo. Ponadto Pan Mieczysław odznacza się bardzo wysoką kulturą osobistą oraz kulturą pracy. Miejsce pracy było zawsze schludne oraz posprzątane. Na wszystkie dodatkowe zmiany w trakcie pracy reagował z entuzjazmem, zapałem oraz profesjonalnymi poradami jak podjąć się danej przeróbki. Zawsze służył radą oraz doświadczeniem. Z powyższych powodów dalej kontynuowaliśmy współpracę przy innym remoncie. Z całego serca polecam Pana Mieczysława "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Wspaniały fachowiec w każdym, nawet najmniejszym calu!!! Mieczysław zajmował się wykończeniem całego mieszkania od stanu deweloperskiego do dokładnie tego,czego oczekiwaliśmy ;) Pełen zakres prac od „brudnej” roboty po prace wykończeniowe. Wszystko na najwyższym poziomie, dokładnie, bez opóźnień i jakichkolwiek problemów,otwarty na każde remontowe rozwiązania. Mieczysław to wspaniały człowiek, z głowa pełna pomysłów i praktycznych rozwiązań, to człowiek dla którego nie ma rzeczy niemożliwych ;) Powierzone prace zostały wykonane idealnie,jak od linijki ;) Polecam każdemu ;) Efekt i współpraca 11/10 ;)"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mieczysław jest nie tylko genialnym fachowcem ale również złotym człowiekiem. Po awarii którą mieliśmy w naszym mieszkaniu (sierpień 2018, zalanie świeżo wykończonego mieszkania przy po mocy innej ekipy), nie tylko nie odmówił Nam pomocy ale nagiął rzeczywistość i znalazł dla Nas szybki termin (co graniczy z cudem)! Jakoś wykonanych usług na najwyższym poziomie, ciekawe pomysły dotyczące wykończenia i poprawek, podpiewiedzi oraz rady. Przede wszystkim Pan Mieczysław trzymał się założonych terminów, porządny i wręcz pedantyczny w swojej pracy. Praca warta swojej ceny, z czystym sumieniem polecam Pana Mietka, a w przyszłości sam będę korzystał jeszcze z Jego usług. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z usług tego fachowca korzystalam kilka razy. Jestem z jego pracy bardzo zadowolona, poniewaz jest solidny i dokładny,trzyma sie ustalonych terminów. Mialam do wykończenia mieszkanie,gladz,ocieplenie, podlogi,malowanie etc. Wszytko zostalo wykonane perfekcyjnie. Duza zaleta jest to,ze Pan Mieczysław jest bardzo kontaktowy i w porowaniu z innymi nie jest zbyt drogi. Polecam każdemu!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo polecam!!! Rzetelna firma, pan Mieczyław jest doskonałam specjalisą, zna się na tym co robi i służy zawsze dobrą radą! Remont wykonany szybko i solidnie. MIeszkanko wygląda uroczo, dbrze się mieszka, nie mozna sie do niczego przyczepić. Polecam!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mietek jest fachowcem,,którego mogę polecić z czystym sumieniem. Odebraliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim 01.2018 myśląc,ze przecież wystarczy wymalować i tu Pan Mietek spadł nam z nieba. Jako fachowiec z doświadczeniem praktycznie zaprojektował całe mieszkanie w dziedzinie instalacji wodnych,przerabiania elektryki,dokładne rozplanowanie łazienki, przygotowanie pod flizowanie,montaż drzwi, i wiele wiele innych prac,a przede wszystkim służy dobrą radą i nie zawodnością.Duży plus za to ,że nie trzeba mu towarzyszyć przy remoncie bo śmiało można mu zaufać.Punktualny i rzetelny , dla Pana Mietka nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam serdecznie Pana Mietka to strzał w 10. Agnieszka"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Ta firma potrafi wszystko.Remontowała moje 2 mieszkania oraz wykańczała dom od stanu surowego pod klucz.Nie musisz jej nic dostarczać,wystarczy.że wyjaśnisz czego oczekujesz.Znając Twoje upodobania lub widząc projekt wykona wszystkie nawet nieprawdopodobne prace z wielką starannością i precyzją.Dla mnie największą zaletą właściciela firmy jest nieznajomość powiedzenja "tego się nie da zrobić" Czystość wykonywania roboty idzie w parze z czystością osobistą /ilu rzemieślników zabiera oprócz młotka ,szczoteczkę do zębów?/.Polecam i gratuluję wyboru."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firmę "RAPIDO" Pana Mieczysława możemy szczerze polecić. Pan Mieczysław wraz ze swoim zespołem wykonał dla nas na przełomie listopada-grudnia 2017 roku kapitalny remont mieszkania o powierzchni 65 m2 . Zakres prac obejmował m.in.: przebudowę istniejących ścian działowych , skucie starych wylewek , wykonanie nowych wylewek , montaż płyt g-k na ścianach oraz sufitach , wykonanie gładzi, malowanie, wykonanie łazienki oraz toalety kompleksowo (płytki, instalacje wod-kan wanny, WC podwieszanego, umywalki, szafek, wymiana pionu kanalizacyjnego w toalecie ), położenie paneli, zmiany w instalacji elektrycznej. Przed rozpoczęciem prac Pan Mieczysław sporządził szczegółowy kosztorys, przy pierwszym spotkaniu omówiliśmy wszelkie szczegóły . Dodatkowe sugestie i fachowe porady ze strony Pana Mieczysława zaowocowały funkcjonalnymi rozwiązaniami w naszym mieszkaniu. W trakcie trwania prac remontowych komunikacja i ustalanie szczegółów, które wynikły na bieżąco były przeprowadzone bardzo sprawnie i profesjonalnie. Zakup niezbędnych i brakujących materiałów zapewniał Pan Mieczysław. Wszystkie prace zostały wykonane w pełni profesjonalnie , jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu i szczerze polecamy Pana Mieczysława! Profesjonalnie , terminowo i rzetelnie !!! Justyna i Wojtek "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "kupiłem mieszkanie w sierpniu bo syn dostał sie na studia, czasu było mało, umówieni fachowcy zawiedli, zona trafiła w necie na strone Pana Mieczysława, ktory zgodził sie zobaczyć mieszkanie ponieważ blisko mieszkał. Po zapoznaniu się z sytuacja zobowiązał sie w ciagu 2 tygodni zrobić remont dwupokojowego mieszkania. Podczas oględzin podsunął nam kilka rozwiazań, które sprawily, że mieszkanie stało się bardziej funkcjonalne, wstawienie szyb w scianie dzialowej, którą budowal, oświetlenie sufitowe w kuchni, przesunięcie kontaktów i wyłączników aby pasowały do planowanych mebli i sprzętu AGD. W trakcie prac Mieczysław dzwonił i zgłaszał swoje pomysły aby mieszkanie było funkcjonalne. Wszystkie prace zostały wykonane w umówionym terminie, zgodnie ze sztuka budowlaną i w umówionym zakresie. Pięknie polożone plytki w łazience,zgodnie z wizualizacja, kibelek, kabina idealnie uszczelnione, pięknie położone płytki w kuchni i przedpokoju z cokolikiem (doradzil Pan Mieczysław). Piękna ściana oddzielająca pokój od aneksu kuchennego, wyciszona z oknami aby do kuchni wpadało więcej światła, my chcieliśmy zostawić puste szczeliny ale Mieczyslaw doradził, że wtedy wyciszenie nie ma sensu. Ponadto przy przekazaniu wyremontowanego mieszkania Pan Mieczysław pomógł mi, oczywiście bezinteresownie, podłączyć kuchenkę indukcyjna, którą właśnie przywieźli. Nie bylo żadnych niedoróbek ani usterek. Podczas podłaczania pralki okazało się, że zawór przecieka, zadzwoniłem i Mieczysław wymienił w ramach gwarancji mimo iż pewnie taki założył deweloper. Jestesmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi, syn mieszka juz miesiąc w nowym mieszkaniu. To że trafiliśmy na Pana Mieczysława to było po prostu szczęście w nieszczęściu(poprzednia ekipa). Serdecznie polecam, dobra robota w rozsadnej cenie."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mieczysław wraz ze swoimi współpracownikami przeprowadził kapitalny remont naszego mieszkania (stare budownictwo, powierzchnia 66 m2). Remont ów obejmował: 1. roboty wyburzeniowe; 2. stawianie nowych ścianek działowych; 3. naprawę ścian (skuwanie, wzmacnianie siatkami, gładzie, malowanie) 4. kapitalny remont łazienki (skuwanie, wylewka, płytki, montaż sprzętów) 5. układanie płytek w przedpokoju 6. wymiana i przeróbki wszystkich instalacji (elektryczna, wod.-kan., gazowa, grzejniki) 7. prace stricte wykończeniowe (np. montaż drzwi, biokominka, osprzętu elektrycznego) - a więc wszystko z wyjątkiem wykonania mebli kuchennych i podłóg drewnianych. Wszystkie prace zostały wykonane w umówionym terminie, a ich jakość oceniamy bardzo wysoko. Podobnie jak kontakt z Panem Mieczysławem, który w wielu kwestiach doradzał nam bardzo fajne rozwiązania, o których nawet nie pomyśleliśmy. Do tego Pan Mieczysław zdaje się nie ma swoim słowniku jakże popularnego wśród fachowców powiedzenia "panie, nie da się". Zamiast tego jest co najwyżej rzeczowa i uprzejma krytyka pomysłu inwestora i polecam propozycje Pana Mieczysława przemyśleć bo poparte są latami doświadczenia. Szczerze polecamy! "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma pracowała od listopada 2013, do marca 2014 Firma zajmowała się pracami: wykonywanie gładzi szpachlowych, wykończenia okien dachowych, wykończenia sufitów na poddaszu malowanie ścian wykonanie sufitów podwieszanych drobne przeróbki kanalizcyjne w łazienkach wykonywanie półek podświetlanych w salonie Jedna z lepszych ekip wykończeniowych jakie miałem na budowie. Podczas współpracy z Panem Mieczysławem ceniłem sobie jego doświadczenie i otwarcie na różne rozwiązania. Często dzięki jego wskazówkom udało się osignąć optymalne rozwiazania w zakresie funkcjonalności i estetyki rożnych pomieszczeń. Wszystkie prace budowlane/wykończeniowe zlecone firmie zostły wykonane starannie i dokładnie. Szczerze polecam firmę i przy następnych pracach wykończeniowych równierz wybiorę firmę pana Mieczysława bo już się u mnie sprawdzili."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Mieczysława Krasa wykonywała aranżacje naszych Restauracji OLIMP. Jestemy bardzo zadowoleni z poziomu usług. Mieczysław Kras oprócz wykonastwa na podstawie powierzonych projektów zawsze służył odpowiednim i fachowym doradeztwem w zakresie budownictwa."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z firma Rapido współpracuje od 2006 roku, każda ze wspólnych realizacji była bardzo satysfakcjonująca. Własciciel Rapido, pan Mieczysław Kras jest osobą komunikatywną, rzetelną i odpowiedzialną. Polecam jego usługi! Ewa Banaszewska "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z przyjemnością rekomendujemy i polecamy firmę RAPIDO Pana Mieczysława Krasa jako godnego zaufania i w pełni profesjonalnego wykonawcę robót remontowo - budowlanych. Firma RAPIDO rzetelnie i profesjonalnie zrealizowała remont mieszkania 67 m2 w Krakowie w styczniu 2013 roku. Zakres prac - flizowanie łazienki wraz z białym montażem, gładzie wraz z malowaniem, układanie paneli podłogowych, montaż drzwi oraz drobne prace hydrauliczne i elektryczne. Za wyborem firmy RAPIDO przemawiała realna oferta cenowa,konkretny plan oraz termin wykonania prac remontowych. Nie bez znaczenia była również możliwość zapoznania się z kilkoma wykonanymi wcześniej remontami przez firmę Pana Mieczysława. Remont został przeprowadzony zgodnie z umową i z najwyższą dbałością o jakość. Wykonawca posiada wymagany sprzęt do wykonywania prac. Pozostawienie idealnego porządku po remoncie, było już dla nas tylko potwierdzeniem, że wybraliśmy właściwą firmę. Ponadto pragniemy podkreślić, iż kontakt zarówno telefoniczny jak i osobisty z właścicielem firmy RAPIDO, Panem Mieczysławem Krasem był bezproblemowy. Pan Mieczysław jest osobą kompetentną,słowna i zawsze można było na Niego liczyć. W związku z tym pragniemy polecić firmę RAPIDO Pana Mieczysława Krasa jako solidnego, rzetelnego partnera przy realizacji wszelkich prac remontowo - budowlanych, kładącego nacisk na jakość wykonanych prac przy dużym zaangażowaniu i uczciwości wobec zleceniodawcy. Mariusz i Katarzyna"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W listopadzie 2012 r. pan Mieczysław Kras remontował mi mieszkanie 50 m/2. Moje krzywe ściany i sufity perfekcyjnie wyszpachlował i pomalował.W pokojach córek bardzo ładnie przykleił tapety Swoją pracę wykonuje bardzo starannie.Po zakończeniu zostawia porządek. Polecam go każdemu . "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Pana Mieczysława Krasa „RAPIDO” została polecona nam przez znajomych, u których były wykonywane prace wykończeniowe w nowym mieszkaniu. Ja szukałam firmy, która wyremontuje kompleksowo nasze 56 m mieszkanie w Krakowie i teraz z prawdziwą przyjemnością mogę zarekomendować Pana Mieczysława Kras i jego firmę RAPIDO osobom, którzy myślą o małym lub większym remoncie domu czy mieszkania. Wszystkie prace przebiegały spokojnie i bez potrzeby szczególnego nadzoru, a wykonane zostało z wzorową wprost starannością. Od hydrauliki po instalacje elektryczną. Remont łazienki, kuchni i pokoi. Malowanie, tapetowanie, układanie paneli podłogowych, układanie glazury i terakoty montaż armatury i ceramiki sanitarnej, demontaż i montaż drzwi. Warte jest także podkreślenia, że w czasie trwania remontu nie zdarzyło mi się nigdy w umówionym terminie czekać na próżno. Polecam firmę RAPIDO zarówno na mały jak i na kompleksowy remont. Jest to firma godna zaufania. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Zatrudniłam firmę " Rapido" do gruntownego remontu domu jednorodzinnego włącznie z adaptacą strychu. Przyznać muszę że byłam i nadal jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Firma jest żetelna i konkurencyjna cenowo. Szef podpowiedział dużo ciekawych rozwiązań. Jako że ja mieszkam w Anglii i tylko sporadycznie nadzorować mogłam przebieg prac, przyznać muszęyto mojego zaufania.Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  ADAPTACJE STRYCHÓW, GŁADZIE,SZPACHLOWANIE, MALOWANIE, SUFITY PODWIESZANE, CYKLINOWANIE , UKŁADANIE PANELI I PODŁÓG DREWNIANYCH, MONTAŻ STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ, FLIZOWANIE, PRZERÓBKI ELEKTRYCZNE I HYDRAULICZNE ITP.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  najbardziej w swojej pracy lubie to ze nigdy nie jest monotonna, mogę wykazac sie nowymi pomysłami i cieszy mnie gdy klientom podobaja sie moje aranzacje i wykonanie

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  poradziłbym, ZEBY NIE SUGEROWALI SIE TYLKO CENA ZWLASZCZA GDY JEST NAJNIZSZA, BO W RZECZYWISTOŚCI WYKONANIE JEST DWA RAZY DROZSZE BO DOSWIADCZENIE POKAZUJE, ZE NIEJEDNOKROTNIE MUSIAŁEM POPRAWIAC WCZESNIEJSZE WYKONANIE , KTÓRE BYŁO ZA PSIE PIENIADZE, BO NIKT NIC ZA DARMO NIE WYKONUJE

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  JAKIE TEN KTOS MA DOSWIADCZENIE, W CZYM JEST NAJLEPSZY I CZY UMIE SŁUZYC RADĄ KLIENTOWI, CZY JEST W STANIE OKRESLIC CZAS PRACY , CZY JEST KULTURALNY, ILOMA PRACOWNIKAMI DYSPONUJE

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  POWINIEN zastanowic sie dobrze czy dana firma lub fachowiec jest faktycznie tym za kogo sie podaje i CZY JEGO WYKONANIA SA FACHOWE, A CENY PODANE NIE SA ZANIZONE BADŹ ZAWYZONE

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  MOJE USLUGI CHARAKTERYZUJA SIE SZYBKIM, TERMNOWYM I FACHOWYM WYKONANIEM, NIE PODNOSZE CEN W TRAKCIE REALIZACJI ZLECENIA , CHYBA, ZE DOCHODZA NOWE NIE PRZEWIDZIANE PRACE, PRACE WYKONUJEMY STARANNIE I SPRZATAMY ZA SOBA

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  KLIENCI NAJCZĘSCIEJ PYTAJA O CENE WYKONANIA, CO JEST PONIEKAD TRUDNE DO OSZACOWANIA BEZ WCZESNIEJSZEGO OBEJRZENIA ZLECENIA I PROPONUJE ZATEM WCZESNIEJSZE OBEJRZENIE PRACY ZEBY MOC PRZEDSTAWIĆ FACHOWY KOSZTORYS I UNIKNAC NIEPOTRZEBNYCH PROBLEMÓW ZWIAZANYCH Z WYCENA

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  CHCIAŁBYM, ZEBY UMIELI DOCENIC TRUD JAKI TRZEBA WLOZYĆ W WYKONANIE, ZE TO NIE JEST ŁATWY CHLEB A PRACOWNIK BUDOWLANY TO TEZ CZLOWIEK, KTÓRY MUSI ZYC I NIE KONIECZNIE WSZYSCY SA CHAMAMI NIE WYCHOWANYMI, LECZ NIEJEDNOKROTNIE SA TO LUDZIE WYKSZTALCENI, KTÓRZY NIE CZEKAJA ZEBY IM COS DAC ZA DARMO, TYLKO CI\EZKO PRACUJ\Ą

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  WCZESNIEJ PRACOWAŁEM W DUZEJ FIRMIE BUDOWLANEJ ZAJMUJACEJ SIE MOJA PROFESJA, BYLO TO ZA GRANICA, I GDY POSTANOWILEM POWRCIC DO KRAJU TRZEBA BYŁO WZIĄC SPRAWY W SWOJE RECE I ZACZYNAŁEM OD JEDNEJ WIERTARKI I WKRETARKI, A NA CHWILE OBECNA RADZE SOBIE CALKIEM NIEXLE I JESTEM W STANIE UTRZYMAĆ RODZINE

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  ZAARANŻOWAŁEM CAŁE MIESZKANIE KLIENTOM, BEZ POMOCY ARCHITEKTA I KLIENCI BYLI BARDZO ZADOWOLENI, A NIE MUSIELI ZAPŁACIĆ DODATKOWO ZA USŁUGE ARCHITEKTA

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  CZYTAM DUŻO NOWOSCI FACHOWYCH, JESLI MAM CZAS UCZESZCZAM NA SZKOLENIA DOPYTUJE RÓZNYCH FACHOWCÓW O JAKIES NOWOSCI I LEPSZE ROZWIAZANIA W RÓZNYCH DZIEDZINACH, POZA TYM DOSZKALAM SIE W DZIEDZINIE EELTRYKI I HYDRAULIKI

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Ostatnio remontowane dwa mieszkania deweloperskie, przeróbki instalacyjne, gładź ie, flizy, panele drzwi, malowanie, sztukateria, biały montaż,itd. Poświęcony czas to dwa miesiące

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  jestem dokładny, nie cierpię pozostawiac po sobie balaganu, i wywiązuje sie ze swoich zobowiazań. jeśli nie bede mogl czegos wykonac to nie oszukuje klienta, a później pozostawiam go z niczym, nie lubię fuszery, chciałbym, żeby klient zawsze był zadowolony. raczej nie zdarza mi się poprawiać wykonywanych przeze mnie prac , klienci nie zgłaszają zastrzeżeń, a jesli jakies uchybienia sie trafiają, staram sie to naprawić na swój koszt