MultiBranż

MultiBranż Dom i Ogród - Wykonujemy wszystko dla domu i ogrodu

MultiBranż Dom i Ogród - Wykonujemy wszystko dla domu i ogrodu

2 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo solidna firma. Początkowo zakres prac miał obejmować tylko usunięciu przecieku wody a okazało się że będzie wymiana pionu. Firma dysponuje odpowiednim wyposażeniem sprzętowym. Właściciel jest osobą kontaktową i bardzo życzliwą- zapewnia fachowe doradztwo i oferuje zabezpieczenie logistyczne prac (zakup i transport materiałów). Po zakończonych pracach ekipa pozostawiła porządek, we własnym zakresie zabrała odpady. Efekt prac jest więcej niż zadowalający. Z pełnym przekonaniem mogę polecić tę firmę. "

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo solidna firma. Początkowo zakres prac miał obejmować tylko usunięciu przecieku wody a okazało się że będzie wymiana pionu. Firma dysponuje odpowiednim wyposażeniem sprzętowym. Właściciel jest osobą kontaktową i bardzo życzliwą- zapewnia fachowe doradztwo i oferuje zabezpieczenie logistyczne prac (zakup i transport materiałów). Po zakończonych pracach ekipa pozostawiła porządek, we własnym zakresie zabrała odpady. Efekt prac jest więcej niż zadowalający. Z pełnym przekonaniem mogę polecić tę firmę. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomek i Pan Wojtek pracowali u nas przez tydzień w sierpniu 2012 roku. Mieli za zadanie odmalować większość pomieszczeń w 4-pokojowym mieszkaniu, wyrównać wszelkie ubytki na ścianach, przenieść gniazdko elektryczne i wykonać kilka innych drobnych prac. Z zadania wywiązali się wzorowo. Byli superpunktualni, pracowali po 12 godzin na dobę za niewygórowaną stawkę. Mimo kilku niespodzianek związanych z remontem typu odpadający tynk z sufitu zmieścili się w niedługim terminie. Dostosowywali się do naszych wymagań, słuchali uwag, zgłaszali problemy i omawiali mozliwe sposoby ich rozwiązania. Panowie byli sympatyczni, otwarci, kontaktowi. Wszystko poszło bardzo dobrze. Polecam."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Wykonanie muru ogrodzeniowego, odświeżenie mieszkania( malowanie), tapetowanie, wykonanie instalacji elektrycznych, wykonanie poddasza pod malowanie, ocieplenie poddasza, wykonanie ogrodzenia, wykonanie wylewki, montaż kinkietów, odgrzybianie, wykonanie instalacji wod-kan, wstawienie okien, postarzanie drzwi.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W mojej pracy najbardziej lubię, kiedy klienci dzwonią do mnie i chwalą pracę wykonaną przez moich pracowników. Lubię, kiedy praca przebiega zgodnie z planem. Lubię kiedy otrzymuję ofertę wykonania pracy z polecenia, znaczy to, że moi klienci są zadowoleni. Lubię, kiedy pracownicy są zadowoleni ze mnie i mogą otrzymać godziwe wynagrodzenie.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  By zawsze przy rozmowie z klientem, ale tylko będąc w 100% pewnym dobrze wykonywanej pracy przez siebie czy też pracowników, zaproponować wykonanie np. położenia gładzi na małej powierzchni celem okazania umiejętności. By sprawdziła czy firma jest wiarygodna, czy może wystawić fakturę czy też gwarancję na wykonane usługi. Sprawdził wiarygodność okazanych referencji prosząc o kilka nr telefonów do inwestorów u których była wykonana inwestycja. Sprawdziłbym wiarygodność okazywanych zdjęć, ponieważ na zdjęciach wszystko może wyglądać bardzo ładnie.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Najważniejsze dla mnie byłoby doświadczenie "firmy" w wykonywanej profesji. Drugą sprawą jest wiarygodność firmy. Czy stawki, które oferuje zapewniają również jakoś wykonanej pracy. Chciałbym wiedzieć czy firma jest prawdziwą firmą czy też tylko z nazwy, ponieważ taka sytuacja pozwala na wyciągnięcie konsekwencji wobec danej firmy. Chciałbym, aby zostały mi przekazane nr telefonów do inwestorów, u których została wykonana praca.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Pytanie o udokumentowane doświadczenie, pytanie o referencje. Pytania związane o daną profesję ( samemu dowiedzieć się trochę szczegółów na temat prac wykonywanych np. w naszym mieszkaniu i zadanie ich wykonawcy oczekując na odpowiedź i jej uzasadnienie). Luźna rozmowa, aby sprawdzić czy nasz wykonawca jest godny zaufania.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient powinien zastanowić się czy tak naprawdę ważne są dla niego jak najmniejsze pieniądze do wypłacenia za wykonaną usługę, czy też godziwa zapłata za jakość wykonanych prac. Powinien zastanowić się, jakie utrudnienia powstaną w sytuacji, kiedy pracę wykonywać będą dla niego niezarejestrowane "firmy". Powinien wypisać wszystkie szczegóły prac do wykonania, aby nie było nieporozumień. Ważna rzeczą jest to, aby dobrze przemyślał sprawę materiałów jakimi ma być wykonana praca. Im lepszy materiał tym większa pewność, że efekt będzie trwalszy i lepszy, co spowoduje również dłuższą gwarancję na wykonaną usługę.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  W naszej firmie, ważna jest jakoś i szybkość wykonywanych prac. Nie jesteśmy najtańszą firmą, ale nasi pracownicy wykonują rzetelnie swoje zadania. W naszej firmie każda osoba jest odpowiedzialna za swoją profesję, w której jest wyuczona i ma praktykę. Każdy z pracowników posiada udokumentowane doświadczenie. Wykonawca może przekonać się o tym, że śniadanie w naszej firmie trwa 30 minut i pracownicy "bez pomocy szefa" wracają do pracy. Pracownicy są ekipą zgraną i nie pijącą alkoholu. Wyróżnia nas to, że klient płacąc naszej firmie wie, iż płaci za dobrze wykonaną usługę. Wyróżnia nas to, że wykonujemy usługi kompleksowo. Stawiamy ogrodzenia, stawiamy mury, wykańczamy wnętrze, wykonujemy ścieżki, podjazdy, a następnie wykonujemy systemy nawadniania i zakładamy ogród. Za każdą z w/w prac odpowiedzialna jest osoba z potrzebną wiedzą.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Pytanie: czy posiadam referencje - odpowiedź brzmi tak i je przekazuję. Pytanie: czy zostanie wystawiona gwarancja - odpowiedź brzmi tak, ale w zależności od jakości materiałów, którymi zostanie wykonana usługa. Pytanie: jakie są stawki w naszej firmie - odpowiedź brzmi, że stawki są takie a nie inne, ale za te stawki wykonujemy usługę rzetelnie i fachowo. ( to akurat pomagają nam nasi klienci, u których wykonaliśmy usługę). Pytanie: mamy nadzieję, że Pańska firma jak zacznie zlecenie, to nie ucieknie na inne? - odpowiedź moja zawsze jest jedna, jeśli zaczynamy pracę to ją kończymy. Dla nas ważna jest wykonana usługa i zapłata za jej wykonanie. Dla nas jest ważna dobra referencja i taką jest ta, która mówi " ta firma jak zacznie to wykonuje pracę do końca".

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Ulubioną historią jest historia związana z klientem, który zlecił nam tapetowanie mieszkania. Zabraliśmy się rzetelnie do pracy. Tapetowanie wyszło nam bardzo ładnie, jednak klient dokładał nam jeszcze inne prace bez pytania o koszty. Wszystko wykonywaliśmy na jego prośbę, a prac ciągle dochodziło. Na koniec przyszedł czas rozliczenia, więc przekazałem wszystkie spisane prace, które wykonała nasza firma, a obok były wszędzie ceny dotyczące poszczególnych zleceń. Klient na samym dole postawił znak "X2". Z początku nie wiedziałem o co chodzi, ale przy wypłacie okazało się, że wszystkie stawki zostały pomnożone podwójnie. To było bardzo zaskakujące, ale bardzo miłe.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Chciałbym, aby kliencie wiedzieli, że wykonywana przez nas profesja jest pełna profesjonalizmy, że każde zlecenie, które otrzymujemy jest wykonywane rzetelnie, że za każda profesję odpowiedzialna jest osoba z odpowiednimi uprawnieniami. Nasza firma zajmuje się kompleksowo wykonaniem ogrodzeń, postawieniem murów, wykończeniem wnętrza, a następnie wykonaniem ogrodu. Chciałbym by wiedzieli, że swoje zlecenie przekazują w dobre ręce.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Od 99 roku zakładałem ogrody. Jestem w tej dziedzinie osobą wykwalifikowaną, jednakże to zapewniało pracę moim pracownikom tylko w okresie od wiosny do jesieni. Postanowiłem zatrudnić osoby z poszczególnych profesji takich jak: murarze, elektrycy, hydraulicy, aby była możliwość pracy przez cały rok. Postarałem się o to, aby każdy z pracowników z poszczególnych profesji uczył się od kolegi by w razie potrzeby być jego pomocnikiem. W taki o to sposób nasza firma się rozwinęła i dobrze prosperuje.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Jestem dumny z wszystkich wykonanych prac, jestem dumny z tego, że na renomę naszej firmy pracują pracownicy, od nich wiele zależy i to z nich jestem najbardziej dumny. Jednakże wykonaliśmy mur ogrodzeniowy, i klient był pod wrażeniem wykonanej pracy pod względem szybkościowym i jakościowym. Skończyliśmy pracę, ale klient nas nie puścił ... chciał byśmy dalej wykonywali dla niego zlecenia. Z muru zrobiła się elektryka, wykończenie poddasza, i zlecenie wykończenia domu pod klucz. To było miłe.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Obserwuję swoich pracowników, którzy mają doświadczenie i od niech się uczę. Obserwuję nowości, które pojawiają się na rynku i dużo czytam o ich zastosowaniu. Pytam o to czego nie rozumiem, osoby bardziej doświadczone ode mnie. Słucham klientów. bo to oni najczęściej wykorzystują w swoich inwestycjach jakieś nowinki, które potem ja mogę wykorzystać.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Ostatni projekt to wykonanie muru z cegły. Otrzymałem za niego 9000 tys złotych było to ułożenie drugiego gatunku cegły w dwu rzędach o wysokości 30 cm i długości 94 metrów Dodatkowo wstawienie przęseł i budowa ogrodzenia z przodu domu o wysokości 150 cm z miejscami na przęsła. Praca ta zajęła 19 dni.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Mój cennik jest uwarunkowany od prac jakie są do wykonania. Mój cennik nie jest skomplikowany. Jest prosty i zgodny z jakością wykonywanych usług. Czy jestem za drogi? Uważam że za jakość się płaci. Ja płacę godziwe pieniądze swoim pracownikom, aby mieć dobrych i wykwalifikowanych, co pozwoli na wysoką jakość wykonywanych usług. Podając swoje ceny zawsze w ten sposób to uzasadniam.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  By zwróciła uwagę na to czy praca ta którą będzie wykonywać, to ma być jej tylko zarobek czy też zarobek i zadowolenie. Czy jest w pełni pewne, że taka profesja przez nią wykonywana będzie rzetelna. Doradziłbym, aby lepiej wykonywać dane zlecenie dzień lub dwa dłużej, ale wykonać je dobrze, bo nie ma to jak zostać poleconym dalej przez klienta. Tego nie zastąpi żadna reklama w internecie czy też ulotki.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Najmocniejszą stroną naszej firmy są wykwalifikowani pracownicy, którzy starają się o wykonanie bardzo dobrze swojej pracy. To jest najmocniejsza strona. Następną rzeczą jest rozwój, zakup dobrych narzędzi, by praca przebiegała sprawnie i dobrze. Naszą mocną stroną jest to, że wszyscy jesteśmy zgranym zespołem i pomagamy sobie w różnych sytuacjach.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Umiejętności można mieć wiele, lecz każda zawsze jest do ulepszenia. W rozwoju firmy zawsze najważniejsze jest to by iść z technologią do przodu. Ważne, aby nie poprzestawać na tym co już umiemy. Jedną z ważnych rzeczy jest umiejętność zdobycia zaufania klienta, co w tych czasach jest bardzo trudne, dlatego nad tym pracuje cała ekipa, szefostwo i pracownicy.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Ile warci są pracownicy?
  Pracownicy są warci tyle co sobą i swoją pracą reprezentują. Warci są każdych pieniędzy jeśli ich praca kształtuje firmę i przynosi jej zyski. Ważne by ich wynagradzać i chwalić za dobrze wykonaną pracę. Bo jeśli pracownik jest doceniony, to daje z siebie wiele.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Dlaczego założyłem firmę?
  Założyłem ją dlatego, gdyż chciałem osiągnąć cel w życiu taki, z którego będę zadowolony. Chciałem pokazać na co mnie stać. Ważne było by mieć możliwość rozwoju i zapewnienia pracy innym. Lubię, kiedy moja praca jest doceniana czy to przez pracowników, czy też przez klientów. Założyłem firmę by móc samemu kierować swoim życiem.