Sarmat N.

Oferujemy: Projektowanie i aranżacja wnętrz - posadzki, podłogi, parkiety - przebudowy,...

Oferujemy: Projektowanie i aranżacja wnętrz - posadzki, podłogi, parkiety - przebudowy, adaptacje pomieszczeń - remonty, naprawy, renowacje - wykończenia wnętrz, malowanie - remonty łazienek, sanitariatów - usługi glazurnicze - instalacje ciepłej, zimnej wody - instalacje sanitarne w budynkach - elektroinstalatorstwo pomoc w projektowaniu,wyborze optymalnych rozwiązań,fachowe doradztwo przy doborze materiałów .
mail olegsarmatow@ (***)
tel (***)

8 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jakość wykonania, terminowość i współpraca na najwyższym poziomie. Remont generalny mieszkania został przeprowadzony zgodnie z ustalonym kosztorysem oraz harmonogramem. Profesjonalnie, terminowo, bezproblemowo."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jakość wykonania, terminowość i współpraca na najwyższym poziomie. Remont generalny mieszkania został przeprowadzony zgodnie z ustalonym kosztorysem oraz harmonogramem. Profesjonalnie, terminowo, bezproblemowo."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Od raz widać, że znają się na rzeczy. Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego w jaki sposób położyli gres i glazurę. Ponadto zasugerowali mi kilka usprawnień i rozwiązań do łazienki, o których sam bym nie pomyślał. Zawsze dostępni pod telefonem,jak nie mogłem pojawić się na budowie to mogłem liczyć na MMSa z postępem prac. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  ".Prace obejmowały wykończenie mieszkania ze stanu developerskiego i pomoc w obiorze technicznym od developera. Rzetelne i dobre jakościowo wykonanie prac. Doradzanie przy doborze rozwiązań, elastyczność w wyborze wykonywanych technologii. Polecam tego wykonawcę"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z całego serca polecam usługi Panów Olega i Tomka. Miałam przyjemność współpracować z Panami na przełomie września i października 2014 roku przy wykończeniu mieszkania (glazura, terakota, biały montaż, przeróbki hydrauliczne, elektryczne, malowanie, montaż mebli). Jakość wykonania wszystkich prac była bardzo dobra. Panowie służyli też fachowym wsparciem zarówno w sferze technicznej jak i estetycznej, np. dobór kolorów. Ponadto Panowie Oleg i Tomek okazali się bardzo uczciwi, kulturalni i obdarzeni dużym poczuciem humoru, dzięki czemu nadzorowanie prac remontowych nie było przykrym obowiązkiem, lecz czystą przyjemnością."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z Panem Olgiem współpracowałem przy remoncie mojego nowego mieszkania w miesiącu czerwcu. Wstawiał się punktualnie, sprzątał po sobie, doradzał. Bardzo profesjonalny pracownik z ogromnym wyczuciem estetyki. Polecam wszystkim."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Ekipa szybka, elastyczna, myśląca i dobrze zorganizowana. Podpowiada rozwiązania, angażuje się w wypracowanie jak najlepszego efektu. Aż dziwne, ze można w internecie, tzn nie z polecenia, znaleźć porządnych pracowników."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Aleksander Sarmatow podjął się w moim mieszkaniu głównie wykonania prac glazurniczych i białego montażu w łazience. Prace wykonywane były w sierpniu br. Niestety jestem bardzo niezadowolona z jakości wykonanych prac w łazience, szczególnie jeśli chodzi o montaż wanny i brodzika do kabiny prysznicowej, bo na tym poprzestano. Płytki tez zostały położone nierówno i innych usterek też jest sporo. Prace wykonywane były w pośpiechu a ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Dla mnie największym teraz problemem z winy Pana Sarmatowa jest montaż kabiny prysznicowej, a właściwie brak możliwości zamontowania tej kabiny którą zakupiłam, do tego brodzika, który w niewłaściwy sposób został zamontowany. Z brodzika o szerokości 90 cm zamontowany brodzik ma teraz wymiary 875 x880 cm i niestety zakupionej kabiny o szer. 90 cm nie można zamontować. Pan Sarmatow nie sprawdził zakresu regulacji zakupionej kabiny i teraz uchyla się od naprawienia błędów, ignoruje zgłaszane reklamacje i wręcz niegrzecznie odpowiada na moje maile. Moja ocena wykonanych prac i postawy Pana Aleksandra Sarmatowa jest bardzo negatywna i przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów przez takimi „fachowcami”."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Panowie Marek i Olek zajmowali się częściowym wykończeniem naszego mieszkania w okresie sierpień - wrzesień 2013 roku. Pracowali przy łazienkach, połogach, zbudowali nawet ścianki głuszące. Zrobili wszystko co ustaliliśmy bardzo sprawnie, szybko, dokładnie i co najważniejsze terminowo !!!. Skończyli nawet przed terminem co rzadko się zdarza. Nasze wizyty na budowie dotyczyły tylko i wyłącznie ustaleń co do remontu lub dowozu materiałów. Wszystkie szczegóły były "obgadane". Panowie nie narzucali swojej wersji remontu, natomiast proponowali bardzo dobre rozwiązania, które współgrały z naszą wizją wyglądu pomieszczeń. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych prac. Z czystym sumieniem polecam. "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  (***) tel (***) Oferujemy: - posadzki, podłogi, parkiety - przebudowy, adaptacje pomieszczeń - remonty, naprawy, renowacje - wykończenia wnętrz, malowanie - remonty łazienek, sanitariatów - usługi glazurnicze - instalacje ciepłej, zimnej wody - instalacje sanitarne w budynkach - elektroinstalatorstwo

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Możliwość realizowania się dając inwestorowi dobrze wykonany produkt-wykonaną robotę.
  Możliwość komunikowania się ludźmi.Dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  fachowego doradztwa i pełnej "opieki" logistycznej i organizacyjnej nad prowadzeniem inwestycji. czy to mały remont pokoju , czy budowa domu od podstaw do "pod-klucz "

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  na pewno nie "ilu was jest" :-)
  skład ekipy wykonawców dobierany do zakresu robót i czasu wykonania inwestycji

  ważnym pytanie jest podpisanie umowy i weryfikacja "historii wykonawcy".

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  przede wszystkim własne możliwości finansowe i realny czas , który może poświęcić na wykonanie inwestycji
  niedoinformowanie Wykonawcy może stworzyć "drobne problemy " w trakcie wykonania inwestycji

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Możliwość kompleksowego wykonania inwestycji.To bierze się z tego że pracowałem praktycznie w wszystkich branżach w zakresie wykańczania wnętrz :
  -elektryka(uprawnienia SEP )
  -hydraulika
  -wentylacja,klimatyzacja
  -ocieplenie zewnętrzne,elewację
  -parkiety
  -glazurnictwo
  -malarstwo(tynkowanie,gładź,malowanie)
  -projektowanie wnętrz
  -kosztorysowanie( jak robocizny tak i materiałów )

  Taka wiedza i doświadczenie pomaga mi nie tylko samemu wykonać zamówienie,ale również dobrać wykonawców do pomocy i dopilnować fachowego wykonania pełnego zakresu robót.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  historia z kotem

  kot wpływał na przebieg całego remontu mieszkania, cały świat obracał się dookoła niego

  zero stresu dla kota, kuwety, jedzenie, ścieżki spacerowe

  stres Wykonawcy nie był brany pod uwagę

  Kabaty

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Szkolenia,które często organizują producenci materiałów budowlanych.
  Artykuły w prasie i internecie.
  Portaly i fora z tematyką budowlaną.
  Ważnym źródłem jest wymiana informacją z kolegami branży. To z ich polecenia najczęściej zaczynamy stosować nowe materiały , technologii.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  cennik jest przezroczysty i czytelny
  zawiera ponad 200 pozycyj
  można samemu zobaczyć jakie składowe wpływają na kwotę ostateczną
  podpisanie umowy chroni i zapełnia komfort obydwu stronom

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  umiejętność i chęć dogadania się
  i w sprawach technicznych , i w organizacyjnych , i w finansowych
  zawszę można skorygować zakres robót , koszt i wybór stosowanych materiałów

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  jak Państwo radzą sobie z "trudnym" klientem ?
  n.p. jeżeli ktoś wymaga wykonanie hydroizolacji na siatce do elewacji dla uzyskania odpowiedniej grubości ? po czym nie zgadza się na wykonanie wylewki a wymaga układania terakoty na klej do gresu na warstwę o grubości ponad 2 cm