NTB KRZYSZTOF OSES FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA

Jesteśmy firmą świadczącą usługi remontowo budowlane na terenie Poznania oraz...

Jesteśmy firmą świadczącą usługi remontowo budowlane na terenie Poznania oraz okolic.Usługi świadczymy od 15 lat lecz z doświadczeniem 25 letnim.
W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wachlarz prac budowlanych. Naszą specjalizacją jest profesjonalne wykończenie wnętrz. Prace budowlane są prowadzone pod okiem fachowców przy zastosowaniu profesjonalnych systemów budowlanych jak i materiałów budowlanych Ceresit czy Knauf .
Każdy klient, indywidualny jak również firma czy instytucja będzie traktowany z najwyższym szacunkiem. Zlecenia wykonywane terminowo rzetelnie z pełnym zaangażowaniem oraz dwu letnią gwarancją.
Posiadamy szkolenia ukończone kursy doszkalające w celu stosowania najnowszych technologi. Doświadczenie oraz szkolenie nabyte na terenie Niemiec w firmie Knauf z technologi zabudowy płytą GK co pozwala nam prowadzić prace na bardzo wysokim poziomie przy dużych jak i małych metrażach. Nacisk również bardzo wysoki nakładamy na narzędzia, elektro narzędzia którymi wykonujemy dla państwa usługi
Oferta usług:
-gładzie gipsowe, szpachlowe
-tynkowanie prostowanie ścian
-tynki dekoracyjne
-malowanie
emulsja
akryl
lateks
olejna
impregnaty drewnochron
bejce
bejco lakiery
lakiery
-tapetowanie
-suche zabudowy GK
ścianki
sufity
zabudowy nietypowe, wielopoziomowe
zabudowy poddaszy
sufity Armstrong, OWA
-montaż paneli podłogowych, ściennych
-podłogi na stelażu kryte płytą OSB
-glazura terakota ścienna i podłogowa
-instalacje wewnętrzne sanitarne wod kan gaz c.o.
-instalacje wewnętrzne elektryczne
-montaż urządzeń sanitarnych
-montaż okien drzwi
-prace budowlane
-szybkie naprawy, awarie

19 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Remont wykonany świetnie, z p. Krzysztofem dogadywaliśmy się bez problemów (nasza projektantka też). Zakres remontu: cały dom od stanu deweloperskiego do zamieszkania. Po wszystkim posprzątane i żadnego problemu z rozliczeniami. Polecam!"

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Remont wykonany świetnie, z p. Krzysztofem dogadywaliśmy się bez problemów (nasza projektantka też). Zakres remontu: cały dom od stanu deweloperskiego do zamieszkania. Po wszystkim posprzątane i żadnego problemu z rozliczeniami. Polecam!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Mogę polecić Pana Krzysztofa i jego ekipę w 100%! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszytko przebiegło tak jak miało, remont zakończony o czasie, pod koniec każdego dnia było posprzątane :) A co najważniejsze dla Pana Krzysztofa nic nie było problemem, o każdej porze mogliśmy zadzwonić do Pana Krzysztofa i się poradzić. Prace wykonane solidnie i dokładnie. Przy kolejnym remoncie na pewno będziemy się kontaktować z firmą NTB Krzysztof Oses Bardzo dziękujemy! "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Krzysztof Oses ze swoją ekipa odświeżali moje mieszkanie w kwietniu 2018 (usuwanie ścianek działowych, malowanie i inne drobne prace). Wszystko odbyło sie zgodnie z ustaleniami i terminowo. Kontakt z panem Osesem był bez zarzutu. Bardzo rzetelna, fachowa praca i profesjonalne doradztwo. Na koniec wszystko idealnie wysprzątane. POLECAM!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Szybko, solidnie, bez problemów, serdecznie polecam! Pan Krzysztof i jego pracownicy wyratowali mnie z opresji. Potrzebowałam usługi na wczoraj. Pan Krzysztof podjął się z firmą zadania, co więcej nie był uparty co do jego zaproponowanej ceny i doszliśmy do porozumienia. Praca wykonana bardzo dokładnie"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "To już kolejny mój remont przeprowadzany z firmą p. Krzysztofa Osesa. W grudniu 2016 kapitalny remont i metamorfozę przeszła moja łazienka. Prace obejmowały nie tylko układanie glazury, montaż nowej instalacji kanalizacyjno-hydraulicznej i przenoszenie w inne miejsce WC i kaloryfera, ale również wyburzanie ścianki działowej i budowę nowej. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Jest super! Ekipa pracuje schludnie i starannie. Młodzi, kulturalni ludzie znają się na tym co robią. Im się po prostu chce. Warto ustawić się w kolejce i poczekać na wolny termin. Szczerze polecam!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  " Firmie NTB Krzysztof Oses zleciłam kapitalny remont łazienki(Wilda,stare budownictwo,pażdziernik/listopad).Od samego początku Pan Krzysztof zajął się zakupami potrzebnych materiałów oraz transportem.Prace wykonywał razem ze swoimi pracownikami-bardzo starannie,dokładnie,solidnie dbając o każdy detal.Pracownicy Pana Krzysztofa to fachowcy rzetelni,punktualni i bardzo mili.Wykonując swoją pracę,zabezpieczali pozostałą część mieszkania przed kurzem.Podczas pracy dbano o czystość a po jej zakończeniu zostawiano po sobie porządek.Miło było z nimi współpracować.Z mojej strony zawsze i w każdej chwili mogłam liczyć na fachowe doradztwo.Pan Krzysztof szybko i elastycznie reagował na napotkane przeszkody.Wykazał się cierpliwością w tłumaczeniu i bardzo trafnym przekonywaniu.Patrząc na końcowy efekt wykonanej pracy,jestem za to bardzo wdzięczna.Cena usługi bardzo konkurencyjna(niska) w odniesieniu do wysokiej jakości wykonanej pracy.Panie Krzysztofie-tak trzymać nadal, życzę dalszych sukcesów i zadowolonych klientów.Z całą odpowiedzialnością polecam w/w firmę P.Krzysztofa. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Remont wykonywany przez firmę NTB Krzysztof Oses obejmował remont podłogi w bloku z lat 70 (4 piętro). Po demontażu części starej podłogi została podjęta decyzja o zrobieniu wylewki betonowej - firma NTB skoordynowała wszystkie prace. Została zerwana stara podłoga i wylana betonowa posadzka. Po wyschnięciu posadzki, w jeden dzień, zostały ułożone panele i odmalowany pokój. Ekipa dba o czystość i porządek w miejscu zlecenia. Zabezpiecza pozostałą część mieszkania przed zabrudzeniem w czasie trwania prac. Cena niska, jakość wysoka! Zdecydowanie polecam! "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma to nie tylko ludzie, ale i sprzęt. W NTB jest jedno i drugie. Jeśli czegoś nie byłem pewien, wytłumaczyli i pomogli. Podobało mi się, że nie musiałem zajmować się zakupami potrzebnych materiałów, transportem, itp. Prace wykonane dobrze i przed terminem. Szczerze mogę polecić."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Polecamy ekipę firmy NTB współpracę zapoczątkowaliśmy kontaktem z ich projektantem który trafil w nasze gusta idealnie ale to jak wdrożyła w życie ten projekt firma Krzysztofa przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Pozdrawiamy cała ekipę NTB i jeszcze raz gorąco wszystkim polecamy."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma pana Osesa wykonywała prace remontowe w moim mieszkaniu na osiedlu Mikołaja Kopernika w Poznaniu od września do grudnia 2014. W zakres ich prac wchodziło: - zrywanie tapet - zrywanie parkietu - prostowanie ścian - stawianie i burzenie ścian - wycinanie starych i wprawianie nowych futryn wraz z drzwiami - kładzenie płytek ściennych oraz podłogowych - demontaż wanny i toalety, montowanie nowych - wymiana instalacji elektrycznej - wymiana kaloryferów Z prac przez nich wykonanych jestem w pełni zadowolony, została ona wykonana rzetelnie oraz sprawnie, z czystym sumieniem mogę ich polecić innym."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Szybko, rzeczowo, konkretnie! Z czystym sumieniem można polecić firmę Pana Krzysztofa Osesa. Jesteśmy w pełni zadowoleni z wykonanych usług remontowo-wykończeniowych naszego nowego M:) Montaż drzwi, listwowanie, układanie paneli, ścianka działowa, hydraulika, montaż prysznica, kafelkowanie, wykończenie narożników, i wiele innych rzeczy jakie wykonał dla nas Pan Krzysztof, Dziękujemy, Piotr i Ala:) POLECAMY!!!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Remontowo Budowlane Krzysztof Osses była wykonawcą robót budowlano-montażowych oraz wykończenia budynku mieszkalnego w Miękowie o powierzchni mieszkaniowej 105 m2. Roboty budowlane wykonane były z należytą starannością, dobrą organizacją oraz zgodnie z wymaganymi warunkami technologicznymi. Firma wykazała się dużą fachowością. Mogę polecić firmę Krzysztofa Osses jako solidnego wykonawcę tego typu zadań."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W grudniu 2013r remontowałam mieszkanie 53m2. Prace, które wykonała firma P.Krzysztofa to malowanie i szpachlowanie dużej ilości pęknięć na ścianach. Prace przebiegły bardzo sprawnie,bez żadnych problemów. Ściany wymalowane idealnie, a pęknięcia zniknęły. Meble i podłoga przed malowaniem były zabezpieczone folią .Po remoncie wszystko posprzątane. FIRMA GODNA POLECENIA :)"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Profesjonalne, terminowe wykonanie remontu łazienki (os. Batorego) w sympatycznej atmosferze. Właściciel firmy, Pan Krzysztof Oses, do dyspozycji cały czas, pracuje na równi ze swoimi pracownikami, zawsze uśmiechnięty, pełen optymizmu, bardzo kreatywny - błyskawicznie rozwiązujący wszelkie utrudnienia, pełen zaangażowania. Podczas trwania prac remontowych w każdej chwili mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów, praktycznych rozwiązań. Firma rzetelna i słowna, ceny konkurencyjne. Zarówno w trakcie, jak i po zakończonych pracach w mieszkaniu panował ład i porządek. FIRMA GODNA POLECENIA!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "PL.Firma NTB Krzysztof Oses w dniach od dnia 29.07.2013 do dnia 06.08.2013 świadczyła usługi remontowo - budowlane dla Firmy Tłumaczenia Katarzyna Madsen, przy ulicy Jakuba Krauthofera 16 w Poznaniu. Prace obejmowały szpachlowanie, wygładzanie, malowanie ścian i sufitów, demontaż starych oraz położenie nowych paneli oraz montaż WC, umywalki z szafką, lustra łazienkowego oraz innych istotnych detali w całym mieszkaniu. ( lampy, kontakty, listwy, włączniki, klamki, kratki łazienkowe i inne ). Prace zostały wykonane z dużą starannością, dokładnie i z dbałością o każdy istotny dla klienta detal. Ponadto pracownicy firmy wykazują się olbrzymią wiedzą w swoim fachu, co znacznie ułatwiło i uprzyjemniło czas remontu w lokalu. Pan Krzysztof i jego pracownicy to ludzie staranni, słowni, uczciwi oraz ponad przeciętnie kompetentni. NOR.Selskapet NTB Krzysztof OSES holdt fra 29.07.2013 til 06.08.2013 reparasjon og bygging av kontoret som tilhører bedriften Tłumaczenia Katarzyna Madsen, reg nummer 7792342405, Krauthofera 16 i Poznan. Arbeidet omfattet fylling, glatting, maling av vegg og tak, fjerning av den gamle og plasseringen av nye paneler og installasjon av WC, vask med skap, speil, og andre viktige detaljer i hele kontoret. (Lamper, kontakter, listverk, brytere, dørhåndtak, og annet tilbehør). Arbeidet har blitt gjort med stor oppmerksomhet til akkurat hver detalj som er viktig for kunden. I tillegg har de ansatte et enormt kunnskap om håndverket, som i stor grad tilrettelagt hele jobben. Krzysztof OSES og hans ansatte er flinke, ærlige og over gjennomsnittet kompetente arbeiderne."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Krzysztof Oses wykonywał prace remontowe w roku 2012. Obejmowały roboty związane z płytami g-k, wyrównywanie ścian, układanie płytek, malowanie ścian, drzwi i okien. Prace zostały wykonane fachowo, z doradztwem materiałowym i zakupami niezbędnego towaru. Wszystkie roboty zostały wykonane sprawnie, czysto i bez zastrzeżeń. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Witam, jestem bardzo zadowolony z firmy NTB Krzysztof Oses. Remont dotyczył Łazienki w bloku mieszkalnym, łazienka została odnowiona od podstaw z rurami ściekowymi, dopływowymi, prądem, płytkami, wanną zabudowaną od dołu, oświetleniem oraz innymi elementami niezbędnymi w łazience. Bardzo dobry kontakt z fachowcem, jego pomysłowość pomogła nam zrealizować jeszcze lepszy projekt niż zapoczątkowywałem ja sam. Uczciwy na każdy produkt zakupiony Pan Krzysztof przedstawił mi rachunek, czas realizacji remontu jaki ustaliliśmy był dwa dni przed terminem, szybka i fachowa obsługa oraz ogromna wiedzą Pana Krzysztofa zadecydowała o tym iż z czystym sumieniem polecam go dalej."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Współpraca z FIRMĄ REMONTOWO-BUDOWLANĄ - KRZYSZTOF OSES była wzorowa. Szukałem firmy, która w krótkim terminie podejmie się prac remontowo- budowlanych w lokalu na Starym Rynku w Poznaniu. Nie miałem żadnej znajomej firmy dlatego szukałem w internecie na remontuj.pl. Trafiłem na firmę Krzysztofa Oses. Okazał się to strzał w dziesiątkę. Panowie byli super fachowcami. Kiedy doszło do wyceny, byłem miło zaskoczony. POLECAM"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma rzetelnie wykonała prace w zakresie remontu kapitalnego mieszkania. Wykończenie wynikające z projektu zostało przez panów ulepszone. Terminowo cena przestępna dokładność doświadczenie widać przede wszystkim. Naprawde serdecznie polecam. Natalia J."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  01.2013 ukończona łazienka w Gabinecie Stomatologicznym na Wildzie.
  01.2013 Remont klatki schodowej w kamienicy na Śródce,
  01.2013 Remont kapitalny mieszkania na osiedlu Armii Krajowej.
  (***) Remont 4 mieszkań ulica Bosa
  (***) Remont 2 mieszkań ulica Knapowskiego m. (***) Remont kapitalny mieszkania na osiedlu Bohaterów II W Ś
  03.2013 Odświeżenie dwóch mieszkań ulica Bosa
  04.2013 Malowanie zmiana osprzętu elektrycznego oraz kilka poprawek Wichrowe Wzgórza
  04.2013 Remont kapitalny części klatki schodowej ulica Rynek Śródecki
  (***) Początek dużej inwestycji 750m2 zabudowy sufitowej Malowanie kapitalka w Chybach
  06.2013 Położenie glazury w łazience montaż brodzika oraz kabiny po awarii osiedle Jagiełły
  07.2013 Glazura wokół basenu Szczepankowo
  07.2013 Malowanie mieszkania ulica Knapowskiego m. (***) Duża inwestycja 450m2 suchej zabudowy sufitowej oraz glazura łazienki luksusowe, kamień, malowanie, szpachlowanie Szczepankowo
  07.2013 Szczepankowo glazura wokół basenu
  07.2013 Remont mieszkania poznań Knapowskiego m. (***) Remont mieszkania Krauthofera
  08.2013 Remont łazienki, wc, sypialni Chrobrego 1G
  08.2013 Remont łazienki Batorego 76\
  09.2013 Naprawa schodów przy obiekcie na ulicy Daleka
  10.2013 Zakończone prace w Chybach po pół rocznym pobycie ;) efekt na najwyższym poziomie
  11.2013 Budynek 360m2 pow. kolejna duża inwestycja suche zabudowy szpachle glazura
  11.2013 odświeżenie mieszkania plus wymiana paneli podłogowych Górczyn mieszka. pow. 39m (***) Remont mieszkania ul. Bosa Poznań
  01.2014 Remont parteru w domu jednorodzinnym os. Bajkowe Glazura malowanie, łazienka
  02.2014 Remont garażu Bytyń, budowa regałów w garażu
  02.2014 Odświeżenie mieszkania Kanpowskiego Poznań
  03.2014 Daszewice remont salonu pow. 70m2 obróbka kominka
  04.2014 Tarnowo Podgórne adaptacje z stanu developerskiego domu o pow. 160m2 pod klucz
  05.2014 Kapitalny remont mieszkania Poznań oś. Pod Lipami
  05.2014 Tulce remont salonu i kuchni, gładzie malowanie, prostaowanie ścian
  06.2014 Komorniki Przeróbki instalacyjne, malowanie szpachlowanie
  06.2014 odświeżenie, wymiana paneli podłogowych kolejnego mieszkania Knapowskiego Poznań
  07.2014 Kapitalny remont mieszkania, gładzie, prostowanie ścian posadzek, glazura łazienka kuchnia, malowanie, osprzęt sanitarny inst. sanit.
  08.2014 Kapitalny remont mieszkania Poznań oś Wichrowe Wzgórze
  09.2014 Odświeżenie mieszkania Bosa Poznań
  10.2014 Remont kapitalny mieszkania w kamienicy zrywane podłogi kryte OSB, nowe inst. sanitarne, sufity w systemie krzyżowym GK, płyty ścienne klejone szpachlowane malowane Poznań Śródka
  10.2014 odświeżenie mieszkania Poznań Chwiałkowskiego
  11.2014 Kapitalny remont mieszkania Poznań Kopernika
  12.2014 Adaptacja całkowita z stanu developerskiego pod klucz dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej pow. ok200m2 Miękowo gmina Czerwonak
  01.2015 Poznań Swobody II etap końcowy remontu mieszkania
  01.2015 odświeżenie kolejnego mieszkania Bosa Poznań
  01.2015 odświeżenie mieszkania z wymianą oświetlenia Poznań oś Przyjazni
  02.2015 remont kapitalny kuchni Piątkowo
  02.2015 kolejne mieszkanie ul. Bosa odświeżenie oraz wymiana paneli i drzwi wewnątrz klatkowych
  02.2015 kapitalny remont 70m2 mieszkania z lat 70tych Jeżyce

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  w swojej pracy lubie roznorodnosc wykonywanych zlecen,nie ma monotoni jest mozliwosc poznania nowych klientow a co za tym idzie wiecej pracy i rozwoj firmy

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Przedewszystkim powinien zadac sobie pytanie na czym mu zalezy przy wyborze firmy do remontu mieszkania.pierwsze to czy zalezy mu na jakosci wykonywanej uslugi jezeli tak to musi sie liczyc ze nie bedzie to tania firma poniewaz kazdy dobry fachowiec sie ceni bo wie ze kazda praca wymaga czasu .Nikt powazny zajmujacy sie remontami nie bedzie pracowal za grosze i tak powinno byc z kazdym co ma firme remontową