PHU NAWROCKI ZBIGNIEW

Odnawiamy parkiety, deski, mozajki i schody w obiektach publicznych oraz w domach osób...

Odnawiamy parkiety, deski, mozajki i schody w obiektach publicznych oraz w domach osób prywatnych. Nowoczesne maszyny i szeroki wachlarz usług pozwala nam sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Chętnie służymy profesjonalnym doradztwem, bo najlepszą wizytówką i reklamą jest zadowolony klient.

Specjalizujemy się w wykonywaniu usług cykliniarskich i parkieciarskich na terenie całego Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego. Zajmujemy się cyklinowaniem parkietów, schodów, desek, mozajek i innych podłóg drewnianych. Kilka wybranych prac renowacji podłóg wraz z efektem końcowym znajdziecie Państwo na stronie internetowej:

(***)

OFERUJEMY:

CYKLINOWANIE PODŁÓG DREWNIANYCH
CYKLINOWANIE BEZPYŁOWE
RENOWACJA PARKIETÓW
CYKLINOWANIE SCHODÓW
RENOWACJA SCHODÓW
POLEROWANIE
GRUNTOWANIE
LAKIEROWANIE LUB OLEJOWANIE
MONTAŻ LISTEW PRZYPODLOGOWYCH
SPRZEDAŻ LISTEW
PRZEKŁADANIE PARKIETÓW
UKŁADANIE PARKIETÓW, DESEK, MOZAJEK I INNYCH PODŁÓG
PROFESJONALNE DORADZTWO
BEZPŁATNA WYCENA U KLIENTA

Zapraszam do kontaktu!
Zbyszek (***)

Zdjęcia

wszystkie (5) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

  • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

    Lubię wykonywać swoją pracę przede wszystkim za efekty wykonanych prac. Renowacja starego parkietu i doprowadzenie go do nowego, równego i jasnego, sprawia wiele przyjemności mi, jak i klientowi który będzie na co dzień podziwiać piękną, naturalnie drewnianą podłogę i z niej korzystał przez lata. Ja w tym czasie oddam się swojej pasji; renowacji drewnianej podłogi w kolejnym domu. Pozdrawiam