Piotr

Witam mam na imię Piotr moja firma świadczy usługi;gipsowanie,malowanie również...

Witam mam na imię Piotr moja firma świadczy usługi;gipsowanie,malowanie również pistoletem,wszelkie zabudowy k-g,także adaptacje poddaszy,glazura-terakota,drobne naprawy elektryczne i hydrauliczne,również docieplamy budynki mieszkalne.Działamy na terenie całego kraju więc jeśli posiadają Państwo mieszkanie np;w stanie deweloperskim to zapraszam do współpracy.Ceny naszych usług są na tyle umiarkowane by każdy zleceniodawca był zadowolony z naszych cen i usług.Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie jeśli ktoś z Państwa potrzebuje informacji na temat prac wykonywanych przez nas.Pozdrawiam Piotr

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Ostatnio robiłem same łazienki przeważnie pod projekt,dobrze jest działać z polecenia ponieważ są to ludzie sprawdzeni i przy pracy jaki końcowych płatnościach nie ma problemów. Kilka moich prac umieściłem właśnie na (***) i myślę,że to bardzo dobry serwis polecam

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  przede wszystkim pracodawcy doceniajcie umiejętności swoich pracowników,oni nie są niewolnikami i jeśli znają się na swojej pracy to należy godnie im za to zapłacić,a tym samym zmotywować do jeszcze lepszej pracy. I tak wszyscy pracodawcy zarabiają nie małe pieniądze na pracownikach więc nie oszukujmy się i traktujcie swojego pracownika z szacunkiem.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Podstawowe pytanie to;czy lubi Pan pracę którą Pan wykonuje?. Osoba która podejmuje się remontu u kogoś w domu lub mieszkaniu powinna lubić to czym się zajmuje,a nie traktować tego jak zło konieczne. Ktoś nam płaci za naszą pracę więc podchodzmy do ludzi i swojej pracy z powagą i rozsądkiem.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Czy dany fachowiec ma świadomość tego co to jest pion i poziom,bo bardzo wielu fachowców o tym zapomina.Jeśli klient inwestuje pieniiądze w remont swojego domu lub mieszkania to nie powinien oszczędzać na materiałach,a tym bardziej na płatnościach za usługę,ponieważ to wszystko na podłogach i ścianach pozostanie na kilka lat.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Kładzenie płytek to jest to co uwielbiam.Spotkałem na swej drodze wielu fachowców (tak siebie nazywali),a przy kładzeniu płytek stosowali pudełka zapałek zamiast krzyżyków.Prawda jest taka jeśli nie znasz się na kładzeniu płytek to nie zabieraj się za coś co może Cię przerosnąć-stracisz swoją godność jako fachowiec i pieniądze inwestora.