ROBBUDMAX

Wybudowałem kilkanaście budynków przemysłowych i kilka mieszkalnych do końca lat 90-tych..W...

Wybudowałem kilkanaście budynków przemysłowych i kilka mieszkalnych do końca lat 90-tych..W latach 2000 zajmowałem się budowaniem we Francji,Austrii i Norwegii-od wznoszenia ław fundamentowych,ciesielstwo konstrukcyjne,dachy,balustrady,tarasy;a także piece przemysłowe,wymórówka materiałów ogniotrwałych po, wykończenia pomieszczeń dla Internatów,Banków, Biur. Po pracy zajmowałem sie pielęgnacją ogrodów.Wybudowałem kilkanaście obiektów mieszkalnych i przemysłowych w znanych firmach-LEON GROSSFrancja i SKANSKANorwegia.

Zdjęcia

wszystkie (8) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Eureka Technology Park Dąbrowa k.Poznania i inne

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Kiedy Klient otwarty jest na współpracę. Kiedy udzielam gwarancji na swoją pracę. Kiedy Klient jest zadowolony z jakości prac. Kiedy Klient poleca mnie innej Osobie. Kiedy Klienci wchodzą na stronę internetową (***) i przeglądają podstronice.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Proponuję wejść na stronę internetową (***) i wysłać zapytanie ofertowe z podstronicy NAPISZ DO NAS lub z każdej podstronicy klikając w zakładke NAPISZ DO NAS. Zamówienie usługi z podstronicy skutkuje rabatem 5% wartości netto usługi.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Ażeby zrobione było w dobrej jakości( nie odbiegało od standartów europejskich) możliwie tanimi środkami. Nadto, musi mieć to cechę długiej trwałości i niezawodności. Jak można uzyskać zadawalającą estetykę wykonanych prac tak aby był zadowolony Klient. Ile otrzymuje się gwarancji na wykonaną pracę.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Klient winien pytać o:
  -jakimi metodami (sposobami) będzie wykonana praca
  -jakie to przyniesie korzyści dla zlecającego
  -ile będzie kosztować wykonanie zadania
  -czy wycena będzie przedstawiona z zaopatrzeniem materiałowym
  -jakie materiały będą użyte do wykonania zadania
  -w jakim terminie będą wykonane prace
  -czy będą wymagane zaliczki w trakcie prac i w jakim procencie
  -jaką jakość uzyska się przy odbiorze prac
  -czas gwarancji po wykonaniu prac
  -kiedy wymagana będzie zapłata po ukończeniu prac

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient zważy następujące kwestie:
  -co przyniesie dla mnie zatrudnienie tej Osoby( Firmy)
  : korzyści jakościowe
  : dogodność terminu wykonania i krótki termin ukończenia prac
  : przystępność finansowa
  : walory estetyczne wykonania
  : walory organizacyjne Firmy
  : trwałość prac i ich niezawodność
  : gwarancja na jakość wykonania
  : dotychczasowe referencje Firmy
  : pozycje w rankingu Firm na portalach internetowych
  : walory strony internetowej

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Usługi ROBBUDMAX wyróżniają się przede wszystkim:
  - dbałość o współpracę z Klientem
  - proponowanie sprawdzonych wzorów wykonania i doborze materiałów wg oczekiwań Klienta
  - oszczędzanie kosztów po stronie Klienta
  - dotrzymywanie ustalonych terminów wykonania prac
  - sprawność organizacyjna
  - chętne udzielanie gwarancji na wykonane prace
  - stale zadowolony Klient i polecający Nasze prace innym Osobom

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Najczęściej zadawanymi pytaniami przez Klientów sa:
  - ile będzie to kosztować?- " tyle ile wyliczy się wycena prac, podamy ją w ciągu paru dni, najchętniej w formie elektronicznej"
  - kiedy będą wykonane prace?- " wtedy kiedy ustalimy terminy ich wykonania, zapiszemy to w kalendarzu zleceń"
  - czy uznajecie reklamacje?- " owszem i to każdą lecz takie zdażają bardzo rzadko bowiem zatrudniamy Fachowców, którzy pracują bez reklamacji, są mistrzami w swoim Fachu."
  - czy usługa będzie wykonana z materiałami czy bez materiałów?- "będzie tak jak uzgodnimy, za zaopatrzenie materiałowe pobieramy 8% wg cen zakupu netto"

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  W wyniku własnych inwestycji(dom jednorodzinny,budynek gospodarczy,punkt przyjęcia zboża, modernizacja zakładu przetwórstwa spożywczego) w latach (***) oraz pracy we Francji. Austrii i Norwegii w Firmach budowlanych w latach (***) r.( remonty pieców przemysłowych w przemyśle motoryzacyjnym-wyburzanie i materiały ogniotrwałe,remonty pieców obrotowych cementowych, wymórówki materiałami ogniotrwałymi wanien galwanicznych, szalowanie ścian i stropów w budynkach mieszkalnych i komercyjnych przy pomocy systemów szalunkowych MANTO,PERI i innych, ciesielstwo konstrukcyjne, stawianie ścianek działowych z płyt g-k, montaż sufitów podwieszanych, szpachlowanie i malowanie, montaż balustrad balkonowych i schodowych, montaż schodów oraz innych pracach budowlanych np. wyburzanie oraz wieloletnie doświadczenia z projektowaniem ogrodów, ich pielęgnacją, nawadnianiem, budową oczek wodnych,koszeniem trawy, montażem małej architektury, układaniem ciągów komunikacyjnych dla pieszych i samochodów postanowiłem założyć Firmę ROBBUDMAX w Poznaniu

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  W miesiącu na przełomie sierpnia i września 2012r. podjąłem się podniesienia dachu na budynku mieszkalnym w Poznania przy ul. Zielińskiej 1 celem uzyskania pomieszczenia służącemu celom szkoleniowym a przeznaczonym na salę konferencyjną( z projektu UE). Nie było odważnych aby podjąć się ryzyka odpowiedzialnośći za wykonane zadanie(możliwość przełamania się konstrukcji stalowej dachu , przesunięcia się konstrukcji z murków kolankowych, ewentualnie zrzucenia dachu przez wichurę i innych nieprzewidzianych okoliczności) a co najważniejsze odpowiedzialności za bezpieczeństwo ludzi( murarzy i pomocników murarzy). Pracę tą zleciła mi Firma Budowlana sama zatrudniająca swoich pracowników w budynku mieszkalnym obok. Podniosłem ten dach( w kształcie pochylonej litery L- w tym też była trudność ) z powodzeniem na wysokość większą niż się spodziewano o 20%. Najważniejsze, że bezpieczeństwo pracujących ludzi ani na moment nie było zagrożone dzięki unikatowej metodzie podnoszenia( nie mogę ją publikować) dachów. Widać było( przyjemność to odczuć) jak murarze i ich pomocnicy byli również usatysfakcjonowani z tej pracy