Pragma System

Zajmujemy się kompleksowymi wykończeniami wnętrz oraz kapitalnymi remontami łazienek , mieszkań ,...

Zajmujemy się kompleksowymi wykończeniami wnętrz oraz kapitalnymi remontami łazienek , mieszkań , domów .Wykonujemy profesjonalnie sufity podwieszane , zabudowy , układanie glazury , gresu , malowanie metodą hydrodynamiczną z użyciem agregatu jak i tradycyjnie, układanie paneli oraz wszystkie pozostałe prace wykończeniowe. Nasz team tworzy zgrana grupa młodych , chętnych do pracy ludzi z wieloletnim doświadczeniem . Robisz remont łazienki czy domu nie szukaj instalatora , hydraulika czy gazownika my zajmiemy się wszystkim bezproblemowo. Bezpłatna wycena kosztów robocizny oraz wszelkiego rodzaju pomoc przy remoncie . Pozdrawiam Arkadiusz .

6 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Doskonała i fachowa robota i super wspolpraca od poczatku do konca. Wycena na miejscu ,wszystko przejrzyscie wyjasnione , material kupiony przez firme objasniony co do złaczki i na fakturze. czas realizacji blyskawiczny + solidne wykonczenie - wszystko dziala , zero przeciekow , zadnych problemow z wodomierzami. polecam z czystym sumieniem i pozdrawiam "

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Doskonała i fachowa robota i super wspolpraca od poczatku do konca. Wycena na miejscu ,wszystko przejrzyscie wyjasnione , material kupiony przez firme objasniony co do złaczki i na fakturze. czas realizacji blyskawiczny + solidne wykonczenie - wszystko dziala , zero przeciekow , zadnych problemow z wodomierzami. polecam z czystym sumieniem i pozdrawiam "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pragma wykonała u mnie kompleksowy remont łazienki. Projekt łazienki został odzwierciedlony w 100%.Na pochwałę zasługuje zaangażowanie , dokładność oraz bardzo dobry kontakt z klientem Pana Arka oraz jego ludzi. Niezbędne również były porady Pana Arka, które swoją drogą były bardzo trafne. Terminowość wykonania zlecenia zgodna z założonym planem.Ekipa godna polecenia . Pozdrawiam "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Arek wykonał szereg podstawowych prac remontowych w naszym mieszkaniu, doprowadzając je ze stanu deweloperskiego w stan zamieszkiwalny. Zakres prac uwzględniał: kompletny remont łazienki, instalacje wodne i elektryczne, gładzie, płytki podłogowe, podwieszanie sufitów, burzenie i stawianie ściany, montaż drzwi wewnętrznych oraz kilka pomniejszych zadań. Wszystkie zadania zostały wykonane z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów zgodnie z naszymi oczekiwaniami (łazienka nawet je przerosła), a ekipa Pana Arka pozostawiła po sobie wrażenie punktualnej, dokładnej, inteligentnej (profesjonalne rady uratowały nas przed złymi rozwiązaniami), komunikatywnej, słownej (ustalenia terminowe i finansowe były zachowane), czystej (posprzątane na bierząco, żadnego alkoholu czy papierosów), a przy tym wszystkim przystępnej finansowo. Gorąco polecamy!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Zdecydowanie polecam. Czerwiec-sierpień 2012r - komleksowe prace przy wykończeniu domu ze stanu deweloperskiego do stanu "pod klucz" Bardzo dobrze wykonane gładzie gipsowe,perfekcyjne malowanie, idealnie dopracowane łazienki oraz wykonanie wszystkich innych większych i mniejszych prac. Terminowość wykonania prac oraz zrozumienie potrzeb nie zawsze zdecydowanego klienta bez zastrzeżeń. Dziękuję i jeszcze raz polecam."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma wykonywała generalny remont mieszkania w lutym 2013. Prace poszły bardzo sprawnie, na tyle szybko, że ledwo nadążaliśmy z przywożeniem materiałów. Wszystko było dokładnie wykonane i tak jak chcieliśmy. Zdecydowanie polecam tą firmę!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo chwalimy sobie współpracę z Panem Arkiem i Jego ludźmi. Wykańczali nam dom począwszy od garażu a skończywszy na dwóch łazienkach, pokojach i salonie. Na początku współpracy, uzgodniliśmy czego oczekujemy, przekazanie kluczy i materiałów do wykonania remontu. Praca posuwała się błyskawicznie, uczciwie i solidnie zaczynali swój dzień pracy, nie było opóźnień, proszenia żeby pojawili się w pracy czy innych "niespodzianek" które mieliśmy z wcześniejszymi firmami. Oprócz tego zawsze można było liczyć na doradztwo, co jest dość ważnym elementem przy tego typu inwestycji. W razie braku materiału sami po uzgodnieniu z nami przywozili sobie materiał. Na koniec uczciwe podsumowanie prac i rozliczenie. Jeśli komuś zależy na jakości, terminowości to wybór jest oczywisty. Myślę że kolejny remont powierzymy właśnie tej firmie. Pozdrawiamy."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  szpital urologiczny ''urovita'' sufity podwieszane typu ''armstrong'' , kapitalny remont mieszkania katowice oś. paderewskiego ,

  wykonanie 16 łazienek , położenie 400 m2 płytek w ''silesia sport klinik '' , wykończenie domu jednorodzinnego na ''osiedlu modrzewiowym '' siemianowice śl.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w swojej pracy lubię obserwować reakcję klientów podczas kolejnych etapów prac , na początku przy tzw. ''demolce'' strach w oczach jak to będzie wyglądać póżniej czas lekkiego odprężenia aż w końcu przed zakończeniem prac pełny relaks i uśmiech na twarzy.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Najlepszym atutem porządnego wykonawcy są dobre opinie zadowolonych klientów. Jeśli szukasz dobrego fachowca sprawdz referencje . Jeśli inwestor nie jest przekonany do końca u mnie zawsze można zobaczyć moje prace '' na żywo '' . Jeśli ktoś zajmuje się wykończeniami dla hobby to widać to od razu.