P.U.H. " Jaremo" Jarosław Kubiak

Witam, moja firma specjalizuje się w kompleksowych remontach i, w kompleksowym wykończeniu wnętrz...

Witam, moja firma specjalizuje się w kompleksowych remontach i, w kompleksowym wykończeniu wnętrz mieszkań i budynków, inst. elektryczne czy inst. gazowe na które roboty posjadamy nie zbędne uprawnienia, nie stanowią dla nas problemu, posjadamy wszystkie niezbędne upr. i certyfikaty do wykonywania usług . Pomagamy w projektowaniu i aranżacji pomieszczeń. Doradzamy w doborze materiałów i w sprawach technicznych.
Zapraszam do współpracy.
Pozdrawiam
Jarosław Kubiak

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Remont mieszkania na oś. Śląskim w Zielonej Górze z zaprojektowaniem wnętrz, na oś. Morelowym wykonanie remontu kuchni pod projekt klienta, na ul. Traugutta remont mieszkania zaprojektowanie i aranżacja pomieszczeń, w Radzyniu wykonuje remont i wykończenie apartamentów .

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej mnie zawsze intryguje w śród moich Klientów, którzy powierzają mi swoje mieszkanie lub dom, czy zaakceptują moje propozycje zmian które im proponuje wprowadzić w wykańczanym mieszkaniu lub domu, wielokrotnie z moimi Klientami mamy burzliwą wymianę opinii na ten lub inny element wykończenia mieszkania co w wyniku końcowym daje efekt zadawalający obydwie strony i to jest dla mnie najpiękniejsze .

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Osoby które szukają firmy do wykonania remontu mieszkania lub domu, powinny zawsze zwrócić uwagę na to co wykonawca chce inwestorowi zaproponować w wykończeniu wnętrz mieszkania lub domu. Osoba która podjęła decyzję odnośnie remontu, powinna wiedzieć że rady wykonawcy podyktowane są zawsze funkcjonalnością mieszkania i estetyką pomieszczeń .

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Nigdy nie zwracam uwagi na usługi innych firm , to Klient wybiera wykonawcę do swojego mieszkania lub domu. Ja mam to szczęście że często Klient zrywa z innymi firmami umowy na dalsze wykonanie prac i często trafiają do mnie czy to z polecenia czy pocztą pantoflową dowiadują się o mnie żebym wykończył ich łazienkę czy poprawił całe mieszkanie. Pełen zakres prac remontowych powinien być od początku do końca konsultowany zawsze z inwestorem i to mnie wyróżnia z pośród wielu firm wykonujących remonty lub wykończenia wnętrz