P.W Jarmal Jarosław Araczewski

Specjalizujemy się w pracach wykończeniowych. Wykonujemy gładzie, malowanie szpachlowanie,...

Specjalizujemy się w pracach wykończeniowych. Wykonujemy gładzie, malowanie szpachlowanie, układamy podłogi z paneli oraz deski barlineckiej, wstawiamy drzwi wewnętrzne. Ponadto specjalizujemy się w malowaniu w technologii natrysku hydrodynamicznego.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Witam serdecznie
  Moja firma specjalizuje się w pracach malarskich i tapeciarskich. Podejmujemy się również innych zleceń jak np układania podłóg, wstawiania drzwi wewnętrznych, wykonujemy gładzie oraz ściany telewizyjne. Ostatnie nasze zlecenia to prace malarskie w Sądzie Administracyjnym w Bydgoszczy, wstawianie 37 szt drzwi w szkole podstawowej oraz prace remontowe na rzecz klientów indywidualnych.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W swojej pracy najbardziej lubię kontakt z ludźmi i podejmowanie nowych ciekawych wyzwań . Lubię widzieć uśmiech na twarzy klienta po zakończonej pracy. To poza wynagrodzeniem jest najprzyjemniejsze w tej pracy.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Nawiązując współpracę z P.W Jarmal zyskujesz pewność, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie, zawsze w umówionym czasie. Koszty poznasz przed rozpoczęciem pracy i pozostaną one na niezmienionym poziomie. Poza tym firma posiada wysoką polisę OC co daje Tobie poczucie współpracy z poważnym wykonawcom.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Poszukuję wykonawcy malowania natryskowego.
  Poszukuję wykonawcy tapetowania.
  Poszukuję wykonawcy gładzi.
  Poszukuję wykonawcy ściany telewizyjnej.
  Poszukuję wykonawcy do położenia podłogi z paneli lub deski barlineckiej.
  Poszukuję firmy wstawiającej drzwi.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Najważniejsze są precyzyjne oczekiwania i racjonalny czas w jakim klient planuje wykonać zlecenie. Chodzi o to że pośpiech jest wskazany tylko przy łapaniu pcheł. W pracy istotna jest dokładność oraz praca w zgodzie z technologią. Wszelkie skróty mogą skutkować różnymi problemami a co za tym idzie wzrostem kosztów.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moje usługi na tle innych wykonawców wyróżnia każdorazowe podpisanie umowy przed rozpoczęciem nawet najmniejszego zlecenia. Nigdy nie biorę dwóch prac jednocześnie, zatem klienci nie mają poczucia że się gdzieś spieszę. Wsłuchuję się uważnie w potrzeby klientów, nie unikam dyskusji na temat sposobów wykonania zlecenia, chętnie dziele się swoimi uwagami oraz doradzam w zakresie wykonawstwa.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Najczęściej każdy pyta o cenę. Ale to nic nowego oraz o rodzaj farby. Jeśli chodzi o cenę usługi to jest ona adekwatna do jakości oraz wkładu pracy. Natomiast jeśli chodzi o wybór farb to zarówno klient jak i każdy wykonawca ma swoje preferencje. Ważne jest aby w sposób jasny wyjaśnić różnice w materiałach ich zalety i wady. Zawsze można znaleźć złoty środek. Ostatecznie za materiały płaci klient ale musi mieć pewność, że otrzymuje najlepszy materiał dostępny w określonym budżecie.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Teoretycznie malowanie nie jest skomplikowanym zajęciem. Może je wykonać każdy z nas. Jednak jeśli chce się mieć pięknie wykończone mieszkanie z dbałością o detale warto takie prace powierzyć osobom które specjalizują się w danej dziedzinie. Na pewno swoją pracę wykonają rzeczowo oraz uczciwie.