RADOSŁAW I. Łódź

ZŁOTA RĄCZKA OD A DO Z,glazura ,terakota,gładzie ,malowania remonty pod klucz ,szybko...

ZŁOTA RĄCZKA OD A DO Z,glazura ,terakota,gładzie ,malowania remonty pod klucz ,szybko ,profesjonalnie i tanio,zapraszam.

1 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Świetny fachowiec, naprawił rzeczy, które mnie się wydawały „nienaprawialne”, jak skrzywione drzwi wejściowe. Zrozumiał moją wizję brodzika i dopasował go stabilnie do zaokrąglonego rogu w moje łazience, polecam :)!"

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Świetny fachowiec, naprawił rzeczy, które mnie się wydawały „nienaprawialne”, jak skrzywione drzwi wejściowe. Zrozumiał moją wizję brodzika i dopasował go stabilnie do zaokrąglonego rogu w moje łazience, polecam :)!"

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  WYKOŃCZENIA DOMÓW ; GLAZURA-TERAKOTA kontakt; (***) ; ignaczak1976@ (***) ,łazienki pod klucz od a do z,malowanie ,gładzie ,ścianki ,sufity podwieszane,hydraulika,elektryka złota rączka to ja,nie ma rzeczy dla mnie nie dozrobienia

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  możliwość rozwoju umiejętności ,fachowość wykonywanych prac , kontakt z osobami , zmiana zakresu wykonywanych prac,projekty ,czas pracy ,możliwość doradzania ,podejmowanie decyzji ważnych w projektowaniu nowych zleceń ,zaufanie zleceniodawców.możliwości wyboru

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Osobie szukającej osoby o moich umiejętnościach poradziłbym, żeby szukała osoby rzetelnej, znającej się na swojej pracy. Przede wszystkim taka osoba powinna potrafić doradzić klientowi w kwestii materiałów i wykończenia projektu. Osoba wykonująca zleconą pracę powinna mieć wysokie referencje, które będzie mogła przedstawić osobie zlecającej na zdjęciach, lub jeśli jest taka możliwość u osób u których wykonywała zlecenia.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Przede wszystkim chciałbym wiedzieć o mojej profesji to czy dany wykonawca ma doświadczenie w tym co oferuje i jakimi technologiami się posługuje by wykonać daną pracę, zobaczyć wykonane przez niego prace na zdjęciach lub rzeczywistości,oraz listy referencyjne na temat wykonanych prac,.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  moje usługi wyróżniają się od innych tym, że Ja w swojej pracy całkowicie poświęcam się danemu zleceniu wkładając w to maksimum wysiłku i zaangażowania tak, by zadowolić oczekiwania mojego klienta, dążąc cały czas do perfekcji poprawiam jakość świadczonych przeze mnie usług.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Jaka cena i termin?Cena konkurencyjna termin krótki, szybkość to atut naszych wykonań ,sprawnie,dokładnie bez fuszerki to co robimy to lubimy ,długoletnie doświadczenie,wykonuje zlecenia od a do z tzw.złota rączka,dzwońcie ,piszcie napewno się dogadamy.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Szybkość,sprawność i dokładność.Wieloletnie doświadczenie praktyka to co daje pewność w wykonywanych zleceniach oraz opinia kontrahentów to na 100% daje siłę do wykonania nowych zleceń i wyzwań projektowych.