RAFBUD Firma Budowlano-Remontowa Rafał Krawczyk

RAFBUD to rozwijająca się firma budowlano - remontowa z ponad 20-letnim doświadczeniem zajmująca...

RAFBUD to rozwijająca się firma budowlano - remontowa z ponad 20-letnim doświadczeniem zajmująca sie wykonywaniem prac remontowych i wykończeniowych głównie na terenach województwa świętokrzyskiego.

Firma RAFBUD jest dostosowana do wszelakich prac związanych z remontem bądź robotami budowlanymi, a klientom oferuje profesjonalną i specjalistyczną pomoc. Pomaga nie tylko w zakresie remontów, ale także doradza niezdecydowanym inwestorom sposób zagospodarowania danego pomieszczenia, aby było funkcjonalne i wygodne. Wieloletnie doświadczenie firmy spowodowało, iż wie jak sprostać oczekiwaniom klientów, chociaż nie zapomina traktować każdego inwestora w sposób indywidualny.

Długoletnia praca związana z remontami sprawiła, że wykonywana inwestycja przez firmę RAFBUD jest solidna, dokładna i najwyższej jakości.

Zapraszam do współpracy. Rafał Krawczyk

Zapraszam także do odwiedzenia strony firmy: www.rafbud.net.pl
oraz także:
https://www.facebook.com/pages/Rafbud-Firma-Budowlano-Remontowa-Rafa%C5%82-Krawczyk/435661583177533?fref=ts

5 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy pana Rafała Krawczyka wykonali pracę szybko solidnie a cena była umiarkowana.Fachowe doradztwo po skończeniu pracy pomieszczenie było czyste i wysprzątane szczerze polecam."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy pana Rafała Krawczyka wykonali pracę szybko solidnie a cena była umiarkowana.Fachowe doradztwo po skończeniu pracy pomieszczenie było czyste i wysprzątane szczerze polecam."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Zleciłem Panu Rafałowi Krawczykowi, prowadzącemu firmę RAFBUD w Kielcach, wykończenie mieszkania 3-pokojowego, w stanie deweloperskim, o powierzchni 66 m.kw. Po uzgodnieniu szczegółów wykonywanego remontu (wyburzenie i przesunięcie ścian działowych, gładzie, całkowite łazienki i toalety od podstaw, położenie gładzi na ścianach, malowanie, wyłożenie gresu na tarasie), Pan Rafał wraz ze swoją ekipą - m.in bratem Jankiem, niezwłocznie przystąpili do wykonywania usługi. Zaobserwowałem, że do pracy ekipa przychodziła codziennie, wczesnym rankiem, między godziną 7 a 8. Pracowali bez przerwy do godzin popołudnowo-wieczornych. Postępy prac z dnia na dzień były widoczne gołym okiem. Po około 2 tygodniach od rozpoczęcia robót Pan Rafał poinformował, że prace wkrótce będą się kończyć. I tak rzeczywiście się stało. Mieszkanie miałem gotowe po około 3 tygodniach od rozpoczęcia remontu. Przez cały okres miałem kontakt z Panem Rafałem, dzwonił on do mnie prawie codziennie, relacjonując przy tym postępy w wykończeniu mieszkania i pytając, czy efekty prac mi się podobają. Mogę zatem z pełnym przekonaniem stwierdzić, że firma budowlana Pana Rafała Krawczyka jest solidna. Pan Rafał jest osobą rzetelną, słowną i uczciwą. Z pewnością polecę Jego firmę znajomym, gdyby poszukiwali odpowiedniej ekipy remontowej do wykończenia swojego mieszkania. Szczerze polecam i jeszcze raz dziękuję Panie Rafale! :)""

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Na poczatku lutego przez kilka dni pan Rafal wraz z pracownikiem remontowali moje mieszkanie. Wszystko bylo w porzadku, solidnie pracowali, nie mam zastrzezen co do tego. Jedynie pracownik jakis dziwny,wszystko go interesowalo poza praca, musial byc troche poganiany przez szefa. Cena za wykonana prace byla jak najbardziej w porzadku - platne na sam koniec. Pan Rafal nawet kilka rzeczy z wlasnej woli mi naprawil, naprawde jest godny polecenia. Bardzo szybko mozna sie z nim umowic, nie ma zadnych problemow z tym. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma pana Rafała remontowała mój dom typu segment we wrześniu 2013 r..( tzw. gładzie, malowanie, tynk strukturalny, zabudowy pod oświetlenie, przeróbki hydrauliczne i inne). Prace wstępnie umówione kilka miesięcy wcześniej rozpoczęły się w terminie i trwały krótko (ok. dwóch tygodni), prowadzone były fachowo i sprawnie. Ekipa jest dobrze zorganizowana, pracownicy sensownie przydzieleni do określonych zadań, zdyscyplinowani, punktualni, słowni i kulturalni. Pan Rafał nie wyłącza komórki po godzinach.Punkty za poczucie humoru. Polecam."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Rafał remontował i zabudowywał nam kompleksowo całe poddasze od podstaw. Scianki działowe, zabudowa g-k, szpachlowanie,wylewka podłogi, budowa schodów, podciągnięcie wody, kanalizacja, elektryka, położenie glazury i montaż urządzen w łazience, kuchni. Wszystko zrobione fachowo, bez żadnych zastrzeżen. Sciany i łączenia na płytach nie pękają, wszystko funkcjonuje prawidłowo. Ekipa punktualna, słowna, rzetelna, naprawdę godna polecenia i bardzo sympatyczna. Korzystalismy z usług już po raz drugi i jestesmy bardzo zadowoleni. POLECAMY!!"

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Firma RAFBUD w ostatnim czasie wykonała kilka ciekawych projektów m.in. zrobienie elewacji budynku mieszkalnego oraz remont mieszkania. Głównie zajmuje się remontami mieszkań i domków jedno- i wielorodzinnych.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  To co wykonuje, czyli usługi budowlano - remontowe sprawiają mi przyjemność, jest to czynność którą wykonuje z pasją i zaangażowaniem.
  W swojej pracy cenie sobie kontakt z klientem oraz służę mu pomocą w doborze materiałów, poradą, przygotowuje korzystną ofertę dla inwestora.
  Najbardziej lubię, gdy klient jest zadowolony po zakończeniu mojej usługi.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Jestem osobą, która wykonuje swoją prace rzetelnie i dokładnie. Każdy kto zajmuje się branżą budowlaną wykonuje obowiązki inaczej - na swój sposób.
  Człowiek który szuka odpowiedniej firmy powinien zwrócić uwagę na doświadczenie firmy oraz na wykonane przez nią usługi.
  Najlepiej jest kiedy mamy firmę świadczącą usługi z polecenia od kogoś znajomego.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Uważam, że klient powinien wiedzieć jakie jest doświadczenie firmy. Najważniejsze są opinie wystawione przez klientów czy firma spełnia odpowiednie oczekiwania, a jej praca jest solidna i dokładna. Ważna jest także informacja o dokładnym rodzaju wykonywania robót, czyli jakie prace może zaoferować nam firma.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  klient powinien zadawać pytania wykonawcy takie aby się dowiedział się jak najwięcej o jego wykonywanych pracach na przykład gdzie wykonywał swoje prace i jakie ma referencje wykonywanym zawodzie a najlepiej pokazać swoje wykonane prace i zagwarantować o swoim wykonanie swoich usług

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Jaki ma staż pracy. Jakimi systemami wykonywał prace. jakie i gdzie wykonywałeś prace
  Czy lubi ten zawód który wykonuje ? Na miejscu klienta gdybym usłyszał jakieś marudzenie,
  że musi pomyśleć nad zmianą kwalifikacji bo ta jest nieopłacalna, z miejsca bym podziękował.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  moje usługi wyróżniają się tym że jestem starannymi dobrym fachowcem zawsze wykonuje swoją prace znakomicie i profesionalnie .Jeśli umawiam sie z klientem to jestem punktualny i zawsze staram się doradzać w kwestiach wykonawczych tak aby klient był zadowolony .

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Klienci najczęściej zadają pytania tak aby od wykonawcy dowiedzieć się jak najwięcej o doświadczeniu wykonawcy i jego referencjach wykonanych prac klient oczekuje oczekuje tak aby wykonawcza doradził we wszystkich pracach zawsze klientom staramy doradzać

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Zawsze staram się opowiadać wiele historii z moich wykonywanych prac jedna historia która została w mojej pamięci to postawiłem jednej pan i ściankę z zabudowy g-k i poprosiła aby przesunąć tą ściankę na drugą stronę pokoju tak po prostu bez rozbiórki trochę śmieszne .

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  O mojej profesi klienci powinni wiedzieć jak najwięcej jakie prace wykonałem i gdzie pracowałem i jakie mam referencje .Zawsze staram się klientom opowiedzieć o swoich wykonanych pracach tak aby klient był zadowolony i aby klient zaczoł z firmą wspólpracę

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Ja od małego miałem smykałkę do takich prac związanych z wykończenie powiem tak mam powołanie do wykonywania tego zawody lubię jak klienci są zadowoleni z wykonywania moich prac i jestem szczęśliwy z wykonanowego zawody i moi klienci .Budowlanka jest ok

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Z ostatnio wykonanych zleceń z których jestem zadowolony jest pewna łazienka bardzo zaniedbana zostało wymienione wszystko co tylko mogło być wymienione a klient był bardzo zdziwiony że tak wyszło ładnie i dlatego dostałem ładną premie życzę wszystkim fachowcom takich klientów.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Podejmuje wszelkie kursy i szkolenia wszystkich produktów jakie wchodzą na rynek tak aby być wszechstronny w wykonywania swojego zawody trzeba się rozwijać że by nie stać w miejscu tylko isc do przody wszystko dla klienta tak aby był zadowolony ze swojego wykonawcy.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Ostatnim zleceniem jakie wykonywałem był remont łazienki.
  Łazienka była zostawiona w złym stanie przez poprzednią firmę remontową. Remont przez ową firmę został wykonany źle i niedokładnie. Poprawki które trzeba było wykonać w łazience zajęły mi 2 tygodnie. Kosztowała 1500 zł.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Witam co do cen proponowanych moim klientom często jest za drogo orientowałem się dlaczego tak jest inni wykonawcy doliczają wszelkie prace dodatkowe u mnie cena jest jedna podczas wyceny i pozostaje do rozliczenia u konkurencji są doliczane wszelakie dodatkowe prace.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Takiej osobie która zaczyna działalność w takiej profesji jak moja taka osoba powinna uzyskiwać więcej doświadczenia w wykonywanym zawodzie zawsze podchodzące do klienta profesjonalnie, zawsze pozostawiać po sobie porzadek, ład w wykonywanym miejscu, umieć doradzić klientowi w przeróżnych sytuacjach w których kolejny jest niezdecydowany lub w sytuacjach nietypowych.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejszą stroną jest precyzja oraz sumienność w wykonywaniu zleceń.
  Największym atutem jest to,iż posiadam doświadczenie, które powoduje, że moja praca jest profesjonalna, a klient jest zadowolony z moich usług.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Chciałbym udoskonalic taka umiejętność taka która jest nowością na rynku. Chciałbym udoskonalić tynki ozdobne, Różne farby które wchodzą nna rynek, z którymi nie ma doświadczenia w posługiwaniu i wykonywaniu takimi nowościami. Umiejętności stolarskie również są świetnym rozwiązaniem do doskonalenia swoich umiejętności.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Dlaczego taki a nie inny zawód?
  Zawsze od młodych lat mialem zainteresowania malarskie i pracę związane z remontami i budowlana. Praca która w wykonuje czyli remonty i budowlanka od zawsze była moim zainteresowaniem i w jakis sposób hobby. Więc wykonuje prace która dwa razy więcej sprawia mi przyjemności ponieważ robię to co lubię.