Usługi remontowe i wykończenia skawina (***)

Zajmujemy się kompleksowo wykończeniami wnętrz: domy,mieszkania Wieloletnie doświadczenie w kraju...

Zajmujemy się kompleksowo wykończeniami wnętrz: domy,mieszkania Wieloletnie doświadczenie w kraju i za granicą pozwala nam na wykonywanie usługi kompleksowo i terminowo. Specjalizujemy się wykonaniem gładzi bez pyłowej oraz bez szlifowania angielski system materiał multifinish . Posiadamy wiele profesjonalnych narzędzi dzięki czemu wykonujemy zlecenie bez doktoryzowania się .

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Adaptacja poddasza na lokal mieszkalny 130 m2. Wykończenie dużego domu pod klucz 200 m2. Remont mieszkania 70 m2.łzienka o wysokim standardzie wykonania. Remont mieszkania 50 m2. Wykończenie dużego domu pod klucz 150 m2. Zlecenie na wykonanie usługi glazurniczej w dużym domu ok 300 m2. Wykonanie gładzi z malowaniem w domu ok 700m2.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Zadowolenie klienta gdy na koniec widać że jest naprawdę zadowolony z mojej pracy. Różnorodność bo nie ma takich samych zleceń zawsze coś jest nowego . Zmiana miejsca czasem zlecenie jest w jakiejś fajnej miejscowości gdzie przyjemnie się pracuje. Poznawanie ludzi z którymi pracuje oraz rożnorodność klientów gdyż nie raz wykonywałem zlecenie dla znanych ludzi których można poznać prywatnie od kuchni.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Osoba która szuka fachowca do wykonania zlecenia powinna upewnić się że dany fachowiec wykona tą robote smiennie uczciwie zgodnie z ustaleniami i terminowo.Powinna taka osoba zobaczyć przynajmniej dwa wykonane zlecenia przez fachowca tylko nie u siostry czy mamy bo tam zawsze będzie polecany tylko w faktycznie wykonanym zleceniu przez tego fachowca. Mowie tu o duzej robocie bo na wytapetowanie pokoju to nie trzeba aż tak się poświęcać. Powinna taka osoba spisać umowę z wykonawcą i przeczytac ją w spokoju bo to bedzie zabeapieczenie ewętualne do jakich kolwiek roszczeń . Moim zdaniem zleceniodawca powinien szukać jednak fachowca bez nałogów gdyż to zawsze może byc problem. To tyle choć jeszcze temat można by było ciągnąć długo.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Przedewszystkim powinien mieć pomysł na zlecenie które bedzie mi zlecał. Powienien przemyśleć dużo spraw zanim zaprosi wykonawcę do zlecenia. Taka delikatna rzecz ale czy ma wystarczający budżet na remont czy wykończenie mieszkania ,domu które bedzie zlecał.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Sumienność oraz terminowość wykonywanych zleceń. Umiejętność w doradzaniu klientom dzięki doświadczeniu jakie zdobyłem wykonując dziesiątki zleceń. Do wykonania zlecenia potrzebne jest logiczne myślenie i myślę że mi go nie brakuje. Trudno jest pisać o sobie lecz jak trzeba to właśnie tak myślę.