Remontowa Pasja

Jesteśmy rodzinną firmą z 10 letnim doświadczeniem.Specjalizujemy się w pracach remontowych i...

Jesteśmy rodzinną firmą z 10 letnim doświadczeniem.Specjalizujemy się w pracach remontowych i wykończeniowych. Naszym atutem są;doświadczenie,dokładność,solidność,brak nałogów oraz wysoka kultura osobista.Wykonujemy pełen zakres prac remontowych.Pomagamy w doborze oraz zakupie materiałów. Zapraszamy do współpracy.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Wykończenie kawalerki ze stanu deweloperskiego,kompleksowy remont mieszkania dwupokojowego wymiana instalacji el,hydraulicznej i kanalizacji.Usługa z montażem mebli łącznie.Dom o pow.240m2 dwa piętra 1 piętro przeróbka elektryki zabudowy malowanie. Parter kompleksowy remont wraz z wymianą instalacji,wylewki,tynki,gładzie,malowanie,parkiet.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w swojej pracy lubimy efekt końcowy , na który składa się również zadowolenie klienta.Była taka usługa gdzie do remontu było mieszkanie w stanie rozsypki totalny syf i ruina. Rodzice inwestorki odradzali remontu i namawiali córkę na sprzedaż. Kiedy po 5 tygodniach przyjechali na odbiór mieszkania,mama inwestorki ze łzami w oczach stwierdziła że to nie może być to samo mieszkanie a było. Dla takich chwil warto wykonywać ten zawód. Pozdrawiamy.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Szukającym fachowców poradziłbym aby nie zawsze kierowali się ceną usługi.Ludzie myślą że jak cena jest niska to efekt będzie równie dobry. Owszem są ekipy ,które na początku swojej kariery zaniżają trochę ceny aby zaistnieć na rynku i robią dobrze ale jest dużo ekip,które zaniżają ceny aby złapać jak największą ilość zleceń,które później wykonują z pośpiechem a jak wiadomo pośpiech nie zawsze idzie w parze z jakością.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Klient powinien zadawać takie pytania,które naświetlą mu doświadczenie a także umiejętności potencjalnego wykonawcy.Można poprosić o zdjęcia z poprzednich prac lub o kontakt do ludzi u których wykonywał zlecenia.Warto zapytać o możliwość wystawienia fv a także o pisemną gwarancję na wykonane prace,oraz termin rozpoczęcia prac