DCODE - Projektowanie Wnętrz i Architektura

Jesteśmy łódzkim biurem projektowym specjalizującym się w Obsłudze Projektowej Nieruchomości....

Jesteśmy łódzkim biurem projektowym specjalizującym się w Obsłudze Projektowej Nieruchomości. Współpracujemy z Inwestorami na rynku nieruchomości oferując im profesjonalny i szeroki zakres usług związanych z architekturą i projektowaniem wnętrz:
- od konsultacji przed zakupem lokalu, poprzez projekt, dokumentację, wizualizacje 3D, po realizację, zakupy i nadzór inwestorski na budowie.
Zbudowaliśmy bazę stałych klientów, którzy zaufali naszemu ponad 10-letniemu doświadczeniu na realizacjach mieszkań w Łodzi (mamy ekipę remontowo-budowlaną), wiedzy technicznej i budowlanej (inżynierowie architekci z uprawnieniami budowlanymi) i estetyce (absolwenci architektury wnętrz w Łodzi).
Wyróżnia nas:
- wiedza praktyczna związana z nadzorem kilkudziesięciu remontów własnej ekipy budowlanej - wiemy jak wyjść z trudnej sytuacji na budowie, znamy techniczne wady i możliwości mieszkań z rynku wtórnego,
- wiedza techniczna, budowlana związana z naszym zawodem architekta - nie obawiamy się pracy z konstrukcją budynku, otworów i wyburzeń, znamy specyfikę wentylacji, instalacji hydraulicznej, p.poż itp.
- inwestorskie podejście do realizacji - sami również inwestujemy, szkolimy się w tym zakresie i dobrze rozumiemy główne założenia Inwestorów, wiemy, które prace sa konieczne, a które można zoptymalizować,
- znajomość rynku wykończeń w zakresie zakupów zarówno materiałów z wyższej półki, jak i tych ekonomicznych - w odpowiedni sposób wyważamy proporcje między nimi, aby stworzyć efektowne wnętrze ponosząc jak najmniejsze koszty
- projekt Inwestycyjny online 2D wykonany w 2 tygodnie - to najszybszy projekt na rynku, całkowicie online, zawierający najważniejsze rysunki techniczne na budowie, funkcjonalne rozwiązania, konsultacje projektowe podczas realizacji projektu, nowoczesne rozwiązania i stylistykę

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Wykonujemy z ekipą realizacje mieszkań na sprzedaż, przygotowujemy kosztorys, projekt, mamy ekipę remontową, kupujemy towar za klienta i pilnujemy realizacji - pełna usluga pod klucz.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Różnorodność zleceń, klientów i zagadek napotykanych podczas procesu realizacji wnętrza, które zaprojektowałam. Te niespodzianki nie pozwalają się nikomu nudzić i powodują, że jeszcze bardziej satysfakcjonuje efekt końcowy.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Jesteśmy inżynierami architektami, posiadamy uprawnienia budowlane i nie straszne nam wyburzanie ścian ani przepisy budowlane. Oddając projekt w nasze ręce możecie czuć się bezpiecznie.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Klienci pytają architekta wnętrz przede wszystkim co będzie jak im się nie spodoba. W mojej pracowni jest o to trudno, gdyż cały proces projektowy wykonywany jest razem z klientem i przy jego dużym udziale, cały czas ma możliwość wnoszenia uwag i dlatego efekt końcowy jest zawsze satysfakcjonujący dla obu stron.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Cennik prac projektowych i ekipy jest uzależniony od powierzchni użytkowej, stanu lokalu i trudności wykonania poszczególnych prac. Ima bardziej skomplikowane zadanie, tym koszty sa większe.