Remonty, budowa, instalacje

Wykonujemy kompleksowe remonty i budowę domów pod klucz. Wykonujemy kompleksowe remonty i prace...

Wykonujemy kompleksowe remonty i budowę domów pod klucz. Wykonujemy kompleksowe remonty i prace wykończeniowe w mieszkaniach i domach. Na rynku funkcjonujemy od ponad 20 lat. Terenem naszego działania jest Wrocław i pobliska okolica. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego - 733-581-222
KOMPLEKSOWE USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIE
#Wykonywanie tynków, gładzi gipsowych, malowanie
#Sufity podwieszane
#Ścianki działowe
#Układanie glazury, terakoty, gresu, mozaiki, itp.
#Malowanie farbami emulsyjnymi, olejnymi
#Wykonywanie instalacji hydraulicznych
#Wykonanie instalacji elektrycznych
#Przeróbki instalacji grzewczych, przenoszenie grzejników, itp.
#Wykonywanie białego montażu
#Montaż wanien, brodzików, odpływy liniowe
#Kabiny natryskowe, panele prysznicowe
#Kompakty wc, stelaże podtynkowe (Geberit, itp)
#Układanie paneli
#Montaż listew przypodłogowych, progów, parapetów
# Możliwość spawania
#Wyburzenia i demontaż
# Inne prace w zależności od potrzeb

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Prace wykończeniowe, sufity podwieszane i ścianko działowe. Malowanie i układanie glazury. Montaż wanny, prysznica, umywalek i baterii umywalkowych. Murowanie ścianek działowych wraz z montażem drzwi wewnętrznych. Wykonanie kompleksowo instalacji elektrycznej i hydraulicznej.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Ważnym elementem jest spokojna i rzeczowa rozmowa z klientem oraz wszelkie uzgodnienia, a także fachowe, terminowe i rzetelne wykonanie prac, tak aby klient był zadowolony.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Kontakt osobisty z fachowcem i rozmowa. Pokazanie zdjęć z wykonywanych prac w formie elektroniczne. Pytania klienta w formie doradzenia jako znawca tematu budowlanego.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Ile czasu prowadzi firmę, Co wykonywał , a czego nie robił. Jakie problemy mogą zdarzyć się podczas wykonywania zlecenia i jakie byłyby sposoby ich rozwiązania.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Gwarancje. Czas wykonania prac. Kompleksowe wykonanie prac w różnym zakresie działania. Referencje od innych klientów. Zdjęcia z wykonywanych robót. Rzetelność.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Czy firma jest rzetelna i wykona prace w terminie. Czy posiada odpowiednią ilość pracowników, aby wykonać zlecenie. Czy pracownicy są fachowcami e swojej dziedzinie.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Usługi wykonywane są kompleksowo. Czyli jedna firma przyjmuje zlecenie na wiele prac zarówno budowlanych , jak również instalacyjnych. Kończy zlecenie i przekazuje klucze.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Jakie mam doświadczenie i czym mogę się pochwalić. Co wykonuję. Czy jestem w stanie zrobić cały remont siłą własnych pracowników i czy zmieszczę się w umówionym terminie.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Każda usługa jest inna i każdą można opowiedzieć. Najbardziej ulubione to takie kiedy klient jest zadowolony i dodatkowo okazuje je dając jakiś upominek na zakończenie prac.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Im więcej się dowiedzą co wykonywałem i gdzie to się odbywało tym szybciej w mojej ocenie będą skłonni podpisać ze mną umowę. Lubię rozmawiać z ludźmi oraz im doradzać.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Zawsze chciałem wykonywać usługi budowlane i instalacyjne, dlatego decyzja nie była trudna kiedy ją podejmowałem. Parząc na zadowolonego ogarnia mnie satysfakcja wykonanej pracy.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Potrzeba było wykonać na "wczoraj" zabudowę z płyt meblowych w jednym z urzędów. Problem był taki , że czasu nie było. Materiały były dostępne w ciągu dwóch tygodni, a my mieliśmy trzy dni. Mnóstwo telefonów i kontaktów pozwoliło na wykonanie zlecenia.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Lubię wdrażać nowości więc chodzę na równego rodzaju szkolenia organizowane przez producentów różnych materiałów budowlanych i wykończeniowych. To pomaga w pracy.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Wykonywałem kompleksowy remont dużego domu. Od początku, aż do oddania kluczy do gotowego do zamieszkania domu. O kosztach nie chcę pisać. Były duże, ale klient był wymagający.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Staram się uśredniać ceny swoich usług opierając się na cenach naszego lokalnego rynku. Nie chce być drogi, ale również nie obniżam cen do granicy nieopłacalności.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Rzetelność, szczerość, uśmiech. Wykonywanie prac w terminie i rozmowa z klientem na każdym etapie prac wraz z informowaniem go o występujących problemach.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Robię wszystkie zadania, które zadeklarowałem podczas uzgodnień. Wykonuję prace kompleksowo co klientom bardzo odpowiada, bo nie muszą szukać kilku firm do wykonania całego zadania.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  W zasadzie od 20 lat prowadzenia firmy opanowałem to co proponuję. Mój rozwój opiera się o nowości pojawiające się na rynku budowlanym więc dlatego chodzę na szkolenia.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Pytanie: Czy można zatrudnić i polecić Pana firmę? Odpowiedź: Z pełną odpowiedzialnością można zatrudnić moją firmę do wszystkich zleceń, których się podejmę po wcześniejszych uzgodnieniach.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  To pytanie już było jako poprzednie więc zarówno pytanie , jak również odpowiedź jest była w całym swoim kształcie przekazana. Pozdrawiam i dziękuję za taką ilość pytań.