OPTIMAL Robert Mross

Wykonujemy wszelkie prace remontowe i wykończeniowe w zakresie: instalacji, tynków, gładzi ,...

Wykonujemy wszelkie prace remontowe i wykończeniowe w zakresie: instalacji, tynków, gładzi , montażu płytek, podłóg, sufity podwieszane , wykonywanie elewacji zewnętrznych, itp.
Jesteśmy elastyczni oraz otwarci na propozycje i sugestie naszych Klientów. Na nasze usługi udzielamy 24-miesięcznej gwarancji, wystawiamy faktury VAT, posiadamy ubezpieczenie OC.Wyróżnia nas wysoka jakość świadczonych usług, terminowość oraz atrakcyjne warunki współpracy.
Wieloletnie doświadczenie na rynku krajowym oraz w europie zachodniej. Dbałość o szczegóły, zadowolenie klientów to nasze motto.

3 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Robert, zdecydowanie jest osobą godną polecenia. Ze wszystkich nałożonych zadań, wywiązywał się terminowo i sprawnie. Osoba rzetelna, dbająca o szczegóły, punktualna z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą remontowo budowlaną. Jednym słowem, profesjonalista w swoim fachu. Polecam usługi Pana Roberta z których korzystałem już dwukrotnie i na pewno wrócę do współpracy. "

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Robert, zdecydowanie jest osobą godną polecenia. Ze wszystkich nałożonych zadań, wywiązywał się terminowo i sprawnie. Osoba rzetelna, dbająca o szczegóły, punktualna z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą remontowo budowlaną. Jednym słowem, profesjonalista w swoim fachu. Polecam usługi Pana Roberta z których korzystałem już dwukrotnie i na pewno wrócę do współpracy. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Fachowiec i profesjonalista, a przy tym ugodowy i sympatyczny człowiek. Do wykonania miałam wykończenie łazienki, wstawienie drzwi oraz położenie gresu w kuchni i przedpokoju nie dużego 2-pokojowego mieszkania. Współpraca z Panem Robertem i jego fachowym zespołem przebiegła bardzo sprawnie. Pan Robert dba o jakość swojej pracy i nie interesują go półśrodki, jednocześnie dotrzymuje ustalonych terminów. W rezultacie, do wpłeni wykończonego mieszkania wprowdziłam się zaledwie 2 miesiące po odbiorze i dysponuję najpiękniej wykonaną łazienką w okolicy :)"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Rewelacja!! Człowiek solidny, pełen profesjonalizm oraz wysoki poziom umiejętności. Zleconą robotę wykonał wzorowo a nawet więcej niż na początku uzgadnialiśmy - mieliśmy tylko kłaść tapety w salonie a skończyło się na generalnych poprawkach łącznie z osadzaniem drzwi. Bardzo dobrze wyposażony w odpowiednie narzędzia. Co ważne - przy tak wysokim poziomie usług przystępny cenowo.Na pewno będzie u nas przy kolejnym remoncie. Pozdrawiamy Pana Roberta "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Z (***) tapetowanie w Ruścu.Kompleksowy remont łazienki w domu jednorodzinnym Laszczki.Modernizacja boksu na GOW Bronisze.Malowanie pensjonatu w Nowej Bukówce. Cyklinowanie mieszkania na Niepodległości w Warszawie itd., itd. Obecnie remont piętra w budynku jednorodzinnym w miejscowości Rybie

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Zadowolenie klienta i uśmiech na jego twarzy.Bezstresową pracę.Wykonywanie zlecenia z materiałów wysokiej jakości , ponieważ efekt końcowy zależny jest nie tylko od moich umiejętności ale od jakości użytych materiałów.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Jeśli tą osobą miał by być klient .Na pewno , żeby nie wybierał wykonawcy za pomocą kryterium jakim jest niska cena .Umowa , to rzecz od której powinno zacząć się współpracę .
  Jeśli miał by to być pracodawca. Szacunek okazywany dla pracownika , to w końcu uczciwy i rzetelny pracownik jest motorem napędowym firmy.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  W chwili obecnej pierwszym podstawowym pytaniem od potencjalnych klientów , to
  "od kiedy ma Pan wolny termin"
  kolejnym na pewno i będzie czy potrafi Pan wykonać daną czynność i czy jest możliwość obejrzenia wyk prac.Ile to kosztuje .

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Jak przygotować obiekt do wykonania planowanych prac.

  Zorganizować wszelkie niezbędne materiały do wyk. planowanych.
  Spotkać się , omówić nawet kilka razy szczegóły i zakres prac.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Czy teraz ma Pan wolny termin ? Przykro mi dopiero za dwa miesiące.
  Proszę podać mi adres email wyślę projekt do wyceny .Oczywiście wyślę semsem
  Proszę Pana ile będzie kosztowało położenie płytek między szafkami w kuchni.Proszę panią 500 zł

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  To zaczęło się 20 lat temu , przez przypadek ,ponieważ z wykształcenia jestem mechanikiem.
  Swojej profesji nauczyłem się w Niemczech , z racji tzw. wyjazdu na zachód europy za normalnym życiem.