remontywlodzi

Oferujemy kompleksowe remonty, wykończenia wnętrz i gwarantujemy wysoki poziom wykonywanych...

Oferujemy kompleksowe remonty, wykończenia wnętrz i gwarantujemy wysoki poziom wykonywanych zleceń. Służymy praktycznymi poradami, mamy nowoczesne i oryginalne pomysły. Prace wykonujemy solidnie i na czas. Usługi zapewniamy w atrakcyjnych cenach. Działamy na terenie Łodzi i okolic.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

  • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

    Remont kuchni, łazienki i przedpokoju . Położenie paneli w pokoju stołowym i sypialnym, gładź i malowanie. Wykonanie zabudowy kominkowej. Wykonanie sufitu podwieszanego oraz zabudowy rur centralnego ogrzewania wraz z pomalowaniem. Remont kompleksowy łazienki wraz z przeróbką instalacji hydraulicznej i elektrycznej. Wykonanie tynków dekoracyjnych w przedpokoju i pokoju stołowym.

  • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

    Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie klienta po wykonanej pracy oraz własna satysfakcja z udanej realizacji. Cieszy mnie również poznawanie nowych technologii oraz nowe nierealizowane do tej pory zadania wymagające nieszablonowych rozwiązań.

  • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

    Na pewno chciałbym wiedzieć co ostatnio realizował jaki był zakres jego prac czy ma udokumentowane to. w formie wformie sesji zdjęciowych starał bym się też o kontakt z poprzednimi zleceniodawcami zleceniodawcamiby uzyskać opinię chcialbym też wiedziec jakie ma terminy realizacji to też świadczy o tym czy fachowiec kest dobry