R.SZYMUSIAK

Jeśli szukasz "tanich fachowców" po których musimy robić poprawki to żle trafileś. Moja firma...

Jeśli szukasz "tanich fachowców" po których musimy robić poprawki to żle trafileś.

Moja firma jest stworzona dla Ciebie abyś bez obaw i niespodzianek mógł mieszkać w swoim wymarzonym nowym domku lub świeżo wyremontowanym mieszkaniu, dlatego doceń nasze wysiłki i starania. Wieloletnie doświadczenie w Polsce i za Granica, pozwalaja nam na profesjonalne realizowanie zleceń. współpracujemy z innymi firmami instalacyjnymi itp.wiec możemy dla Ciebie prowadzić remont czy budowe od A-Z,(dom pod klucz) oczywiscie wszystkie ceny i materiały musza być zaakceptowane przez inwestora. Nigdy nie pobieramy opłat za wycene. Dla Mnie najlepszym sposobem jest osobiste spotkanie i omówienie poszczegolnych etapów z inwestorem.
OFERUJE WSZELKA POMOC Z MOJEJ STRONY W UŁATWIENIU ŻYCIA INWESTORA ORAZ FACHOWE DORADZTWO.

SZYMUSIAK.

Zdjęcia

wszystkie (7) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

  • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

    gruntowne remonty kilku mieszkań od zbicia tynkow i zerwania podłóg,gruntowne remonty łazienek.luksusowe wykonczenie jednego mieszkań z połozeniem nowego postarzanego parkirtu. budowa 2domów jednorodzinnych, wykonanie kilku pokryć dachowych.

  • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

    w mojej pracy najfajniejsze jest poznawanie nowych ludzi i fakt że moge im pomóc wspełnianiu marzeń. kolejno rzetelność i odpowiedzialnosć za to co robie

  • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

    nie szukaj tanich fachowców, pamietaj że każdy ceniacy sie fachowiec nie wykonuje pracy za grosze. szukaj takiego który potrafi CI doradzic napewno to obniży koszty inwestycji.