Posiadam d

Posiadam doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji aluminiowo-szklanych, okna, drzwi, fasady...

Posiadam doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji aluminiowo-szklanych, okna, drzwi, fasady elewacyjne. Wykonuję również prace układania kostki brukowej.

Ryszard Wolbiś   M. (***) .

Zdjęcia

wszystkie (5) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Wykonywanie elewacji fasadowych na budynkach w Warszawie, Zduńskiej Woli, Łodzi i na terenie Śląska. W Częstochowie - Salon Samochodowy HONDA, Salon Samochodowy "Marszałek".

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Możliwość wykonywania wymagających technicznie zadań. Legitymuję się wieloletnim doświadczeniem, co umożliwia mi realizowanie najbardziej wymagających zamierzeń inwestycyjnych.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chciałbym zapoznać się ze szczegółami możliwych rozwiązań technicznych a tym samym miałbym realny wpływ, na wybór najlepszych dla mnie materiałów, jakie zostałyby zastosowane na mojej inwestycji. Możliwość podejmowania świadomych decyzji inwestycyjnych, uważam za priorytetowe i dobra współpraca pomiędzy Wykonawcą i Inwestorem, będzie najlepszym gwarantem profesjonalnego wykonawstwa.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient powinien upewnić się, czy potencjonalny Wykonawca, posiada niezbędne doświadczenie. Najlepszym sposobem jest zapoznanie się z referencjami z dotychczasowych działań oferodawcy. Można również dokonać wizji lokalnej na obiektach, które były wcześniej przez niego realizowane.