FAHMAN pan józef

FAHMAN panjózef Ogólnobudowlane , ARANŻACJA - ADAPTACJA PRZEBUDOWA WNĘTRZ. Rigipsy, panele...

FAHMAN panjózef
Ogólnobudowlane , ARANŻACJA - ADAPTACJA PRZEBUDOWA WNĘTRZ. Rigipsy, panele podłogowe , płytki. Wybijanie , ścian. LIMITUJE CIĘ JEDYNIE WYOBRAŹNIA. Hydraulika , elektryka , kuchnie. EXPRESOWE TERMINY REALIZACJI . Czysto-Szybko i Dokładnie.
dzwonić od 10.00 do 22.00 tel.: (***) 44
adres: 86-005 Białe Błota ul. Niedzielna 3B
- malowanie,
- szpachlowanie,
- gładzie,
- wykończenia - układanie paneli,
- układanie glazury i terakoty,
- usługi tynkarskie,
- przeróbki wodno-kanalizacyjne,
- przyłącza wod-kan.
- naprawy przeróbki instalacji elektrycznych,
- usługi konserwatorskie obiektów oraz instalacji,
- wyburzania,rozbiórki
- wymiana okien,drzwi
- zabezpieczania antykorozyjne,usługi,środki
- ocieplenia,
- podjazdy schody zewnętrzne,
- bramy,ogrodzenia-budowa.

Rok założenia 1991
Doświadczenie przełomu wieku.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Wykonujemy zlecenia na terenie całej Bydgoszczy i ościennych gmin. W ostatnim czasie zakończyliśmy kapitalny remont 70-cio metrowego mieszkania przy ul. Ogrody 11. Równolegle prowadzony był remont zarówno łazienki jak i ubikacji przy ul. Głowackiego 53. Również zakończony.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W mojej pracy najwięcej satysfakcji sprawia mi ostateczny efekt po zrealizowaniu zlecenia. Bez znaczenia jest czy chodzi o małą inwestycje taką jak np. łazienka, czy też większe przedsięwzięcie typu kapitalny remont dużego mieszkania. Zawsze przyjemnie jest porównać stan z przed remontu z efektem końcowym.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Należy przeglądać różnego rodzaju portale internetowe , weryfikować informacje co do zakresu wykonywanych prac jak i ceny. Dobrym sposobem mogłoby okazać się poznanie kogoś z polecenia. Aby lepiej zweryfikować wykonawcę konieczne wydaje się osobiste poznanie.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chciałbym wiedzieć jak wielkie doświadczenie firma posiada w wykonywaniu usług , czyli np ile lat istnieje na rynku. Ponadto co jest specjalizacją firmy , oraz czy prace wykonuje w przewidzianym terminie.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Przede wszystkim klient powinien zadawać pytania związane z doświadczeniem wykonującego usługę. Dobrze byłoby poprosić o udostępnienie zdjęć wykonanych prac w przeszłości. Klienci często przede wszystkim pytają o cenę za wykonaną usługę , i ten czynnik determinuje wybór wykonawcy. Nie jest to jednak najlepszy sposób decydowania się na firmę , by najtańsza oferta była najlepsza.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient powinien dość precyzyjnie wiedzieć czego oczekuje. Dzisiejszy rynek oferuje bardzo duży wachlarz materiałów budowlanych, klient powinien wiedzieć mniej więcej jakiej jakości akurat u niego znajdą zastosowanie.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Nasze usługi na pewno wyróżniają się na tle innych wykonawców szybkim terminem realizacji. Większość wykonawców prowadzi wielomiesięczny kalendarz na zlecenia , my nie przyjmujemy zleceń na terminy przekraczające trzy miesiące wprzód.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Duża liczba klientów prosi o doradzenie. Większość osób czerpie informacje o remontach na zasadzie teoretycznej. W niejednym przypadku rozmija się to z praktycznymi rozwiązaniami jakie można by zastosować w konkretnym przypadku.Często też proszony jestem o doradztwo jeśli chodzi o estetykę - rodzaj materiału , czy oświetlenie. Zarówno w jednym jak i drugi przypadku chętnie służymy wyczerpującymi radami.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Chciałbym żeby klienci wiedzieli o naszej firmie że wszystkie prace wykonujemy z należytą starannością , oraz najlepszą wiedzą pozyskaną w wyniku wieloletniego doświadczenia w branży.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Mając szesnaście lat postanowiłem położyć kafle na posadzce w łazience w rodzinnym domu . To były inne czasy ,moczone uprzednio kafelki kładło się na beton : ) . Od tamtego czasu w budownictwie wiele się zmieniło, niemniej to chyba zaważyło że firmę otworzyłem już w 1991 r.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Ostatnio wykonane zlecenie było dla wspólnoty mieszkaniowej SIM na Osowej Górze . Był to kompleksowy remont klatki schodowej kafle dwukolorowy gres , tynki mineralne. Wyszło ładnie : ) .