THERMO-EKO Usługi Hydrauliczne

THERMO-EKO Usługi Hydrauliczne, Wykonuje usługii; Warszawie,Mińsku Mazowieckim, Siedlcach w...

THERMO-EKO Usługi Hydrauliczne, Wykonuje usługii; Warszawie,Mińsku Mazowieckim, Siedlcach w zakresie; woda, kanalizacja , co kominki z płaszczem wodnym . pompy ciepła z opcją chłodzenia pasywnego, kolektory słoneczne, centralne odkurzacze, wodne ogrzewanie podłogowe ,kotłownie. Remonty co metodą zamrażania rur, Przyłącza gazu ziemnego, gaz zbiornikowy LPG , GWC-gruntowe wymienniki powietrza solidnie, terminowo,referencje,gwarancja, faktura.Więcej o mnie na (***) kontakt. (***) .

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Domek jednorodzinny w Sierakowie w Puszczy Kampinoskiej -kocioł węglowy co kolektory słoneczne
  Kotłownia - kaskada pomp ciepła Danfoss w miejscowości Marynino k/ Zegrza
  Pawilon Handlowy 600 m - woda kanalizacja co nadmuchowe Mokobody k Siedlec
  Konserwacja co Wspólnota Mieszkaniowa Warszawa Nasielska

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Za wszystko co zrobię odpowiadam samodzielnie , Mam kontrolę nad tym co chcę wykonywać Poza tym lubię zróżnicowane pod względem skomplikowania wyzwania . Każde zlecenie jest inne inspirujące.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Po pierwsze musi wiedzieć czego oczekuje Jakie ma wymagania Czy ceni sobie profesjonalizm uczciwość punktualność a nie tylko szuka tanich rozwiązań.Ponieważ zależność pomiędzy dobrą usługą i dobrymi materiałami jest wielka . Nie da się wykonać dobrej instalacji z najtańszych materiałów.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Przed wszystkim chciałbym żeby Hydraulik szczegółowo przeprowadził wywiad i kompleksowo ocenił jakie materiały należy zastosować , A także zastosował optymalne instalacje które będą dopasowane do Upodobań przyszłych mieszkańców , które będą bezobsługowe i długo posłużą ,

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  zleceniodawca powinien wiedzieć dokładnie czego oczekuje od Hydraulika , ewentualnie wstępnie wyjaśnić jakie są okoliczności powstania usterki bądż doradzić się , a najlepiej umówić się na spotkanie .Na spokojnie omówić oczekiwania oraz przewidywany termin robót .

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Przede wszystkim Czy ceni sobie komfort i chce rozwiązań dobrych i bezobsługowych i polega na długoletnim doświadczeniu Hydraulika czy też ma to być instalacja standardowa i tania .

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Cenię sobie uczciwość i rzetelność , nie lubię bylejakości i rozwiązań prowizorycznych. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie w szczególności wysłuchując jakie wymagania ma przyszły mieszkaniec.Dopiero póżniej proponuję najlepsze rozwiązanie.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  po pierwsze czy podejmę się zlecenia
  czy mam wolne w terminie dogodnym dla klienta
  jakie materiały i urządzenia polecam i dlaczego
  czy na swoją robotę udzielam gwarancji
  jaki będzie koszt wykonania usługi

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  W moim przypadku jest to poniekąd zajęcie rodzinne.Wcześniej brat wybrał taki zawód, Mój kuzyn także wykonywał zawód Hydraulika , Kiedyś podczas wakacji pracowałem u kuzyna .Spodobało mi się .I tak też zdecydowałem pójść ich śladami. Jest to ciekawa praca , różnorodna , wymagająca ciągłego doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności .Dająca duże pole do rozwoju.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Cały czas uczestniczę w szkoleniach ostatnio z zakresu pomp ciepła, typu solanka/woda , z możliwością chłodzenia pasywnego. Uczę się również cały czas podczas wykonywania kolejnych zleceń, a także poniekąd od samych klientów którzy usłyszą o jakimś rozwiązaniu które chcieliby zastosować w swoim domu.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Profesjonalne i kompleksowe podejście do nawet najmniejszego zlecenia.Dobra komunikacja z klientem co owocuje sprawnym wykonaniem usługi prawidłowa ocena skali trudności zadania Uczciwość Rzetelna ocena kosztów Punktualność.