T-BoB Manufaktura

Remont-wykończenia T-BoB Manufaktura Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się remontami oraz...

Remont-wykończenia T-BoB Manufaktura

Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się remontami oraz wykończeniami starych jak i nowych mieszkań, domów, lokali użytkowych, restauracji i sklepów. Na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość , fachowość oraz uczciwość. W branży wykończeniowej istniejemy od 1986 roku. Posiadamy ogromne doświadczenie zdobyte w kraju a także poza jego granicami, które przekłada się na efekt końcowy naszej pracy.
Zapraszamy do współpracy ,bezpłatna wycena.
Naszym klientom oferujemy:
-flizowanie łazienek (flizy, gres, kamień naturalny, imitacja cegieł)
-wykończenia podłóg (terakota, gres, panele, deska podłogowa)
-wykończenia ścian oraz sufitów płytami gipsowo kartonowymi (ścianki działowe, sufity podwieszane)
-wykonywanie gładzi gipsowych, malowanie
-usługi hydrauliczne (wod.-kan, c.o. , gaz , ogrzewanie podłogowe, biały montaż)
-usługi elektryczne
- montaż stolarki okiennej i drzwiowej

Zdjęcia

wszystkie (1) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  -odświeżenie pokoju ( malowanie szpachlowanie układanie imitacji starej cegły na ścianach, przerobienie instalacji audio-tv, przerobienie instalacji elektrycznych)
  - remont łazienki (skuwanie starych płytek ze ścian i podłogi, wyrównanie podłogi oraz ścian przerobienie instalacji elektrycznych oraz hydraulicznych
  -wykończenie mieszkania w nowo powstałym bloku (malowanie, podwieszane sufity, układanie płytek w łazience i kuchni, przeróbki instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych)
  -remont 10 letniego domu (gładzie, podwieszane sufity, malowanie, układanie kamienia naturalnego na ścianach, układanie gresu na podłogach)

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Ciężko powiedzieć co lobię najbardziej, budownictwo to specyficzna branża w której trzeba się odnaleźć. Jest to ciężka fizyczna praca często w kurzy, deszczu, ostrym słońcu lub lodowatym powietrzu. Mi to wcale nie przeszkadza mogę powiedzieć więcej, chyba to lubię.
  W mojej pracy uwielbiam zmagać się z różnego typu problemami, które muszę rozwiązać aby wykonać zadanie. Interesuję mnie wszelki nowinki techniczne związane z moją branżą a także te związane z narzędziami budowlanymi.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Na pewno szukaj człowieka któremu możesz zaufać, który jest ambitny i wie o czym mówi.
  Trzymaj się z daleka od fachowców którzy niechętnie podejmują powierzone im zadania.
  Nie patrz tylko na cenę ponieważ dobrze wykonana praca zawsze jest w cenie, a remont jest to długotrwała inwestycja, na której nie warto oszczędzać.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Kierując się moim doświadczeniem klient powinien sprecyzować jak najbardziej swoje cele. Powinien mieć wizje swojego nowego mieszkania, ponieważ każda zmiana decyzji są to niepotrzebne koszty i strata mojego oraz klienta czasu.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Uslugi naszego zespołu wyróżniają się napewno fachowością oraz uczciwością. Ponadto oferujemy bardzo dokładną dokumentacje fotograficzną nasz prac (dokładne pomiary rur i kabli w bruzdach dzięki którym późniejsze prace montażowe nie sprawiają żadnych problemów typu przewiercona rura czy kabel) Również estetyka naszej pracy jest na najwyższym poziomie,niegdy nie pracujemy w bałaganie oraz przestrzegamy zasad bhp.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Ostatnio moimi klientami było młode małżeństwo wykonywałem dla nich podwieszany sufit w dużym salonie. Chcieli podwiesić tylko sufit jednak ściany w salonie były równie brzydkie jak poprzedni sufit. Długo ich namawiałem że jeśli zostawimy takie ściany bedą bardzo niezadowoleni ponieważ zrobiliśmy bardzo dużo punktów świetlnych i było widać każdą krzywiznę ściany. Po długich namowach się zgodzili, na koniec remontu obydwoje byli bardzo zadowoleni i cieszyli się że ściany tez odświeżyli. Gdy o tym mówili widać było zadowolenie na ich twarzach, z czego ja się okropnie cieszę.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Nasz zespół posiada dwie bardzo mocne strony. Pierwsza to układanie wszelkiego rodzaju płytek i wszystko co z tym związane (Gres,flizy,terakota,imitacja kamienia, imitacja starej cegły , mozaika) ponieważ w naszej firmie mamy najlepszego fachowca jakiego znam. Jest nim mój tata, Stefan układanie płytek ma we krwi zajmuje się tym od 1986. Posiada wykształcenie zawodowe w tym kierunku oraz dokumenty mistrzowskie ( czeladnicze) w swoim fachu.
  Druga mocna strona to instalacje sanitarne (woda, kanalizacja, gaz, centralne ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja) Za instalacje odpowiedzialny jestem ja, posiadam wykształcenie techniczne w tym kierunku oraz wiele lat praktyki. Ponadto posiadam dyplom ukończenia kursu alpinistycznego co pozwala pracować mi na wysokościach z użyciem sprzętu alpinistycznego.