,,Glazurnictwo"..kafelkowanie...

Witam serdecznie, naszą pasją i specjalnością jest glazurnictwo czyli płytki i wszystko to co...

Witam serdecznie,
naszą pasją i specjalnością jest glazurnictwo czyli płytki i wszystko to co można z nich stworzyć. Realizujemy wszelkiego rodzaju projekty, poczynając od małych prostych łazienek a kończąc na bardziej skomplikowanych i dużych projektach.
W naszej ofercie znajdą Państwo także inne usługi, które wykonujemy, takie jak glazurnictwo artystyczne, tynki ozdobne, instalacje wod-kan, instalacje C.O. i elektryczne. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace związane z adaptacją poddaszy oraz artystycznym wykończeniem wnętrz, domów i mieszkań "pod klucz".
Pracujemy profesjonalnymi narzędziami, pomagamy w zakupie i transporcie materiałów oraz służymy wiedzą i doświadczeniem przy wszelkich realizacjach.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

13 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz to rzetelna firma. Generalny remont łazienki wykonany bez zbędnych uciążliwości, solidnie i precyzyjnie. Po każdym dniu pracy łazienka odkurzona i (na ile to było możliwe) uporządkowana. Bardzo podobała mi się dbałość o każdy szczegół wykończenia, co w wyniku dało bardzo efektowny i wypieszczony finał w postaci funkcjonalnej, pięknej i nowoczesnej łazienki. Muszę dodać, że pierwsi moi goście byli zachwyceni nową łazienką. Oby tacy wykonawcy zawsze się trafiali. "

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz to rzetelna firma. Generalny remont łazienki wykonany bez zbędnych uciążliwości, solidnie i precyzyjnie. Po każdym dniu pracy łazienka odkurzona i (na ile to było możliwe) uporządkowana. Bardzo podobała mi się dbałość o każdy szczegół wykończenia, co w wyniku dało bardzo efektowny i wypieszczony finał w postaci funkcjonalnej, pięknej i nowoczesnej łazienki. Muszę dodać, że pierwsi moi goście byli zachwyceni nową łazienką. Oby tacy wykonawcy zawsze się trafiali. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "z czystym sumieniem mogę polecić firmę p.Tomka i jego samego ,wszystko nie dość że zrobione bardzo ładnie, profesjonalnie,solidnie to jeszcze na czas.Spokojnie można zostawić mieszkanie i inne firmy wykonujące prace w danym lokalu pod jego opieką i będzie się miało pewność ze wszystko będzie dopilnowane i dobrze zrobione .P.Tomek dba i i na dodatek pilnuje innych jakby sam był właścicielem :)Polecam!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz z Panem Dawidem w zeszłym roku wykonali u nas łazienkę zgodnie z naszym projektem i z czystym sumieniem mogę polecić firmę p.Tomka i Jego samego ,wszystkie elementy bardzo ładnie, czysto i profesjonalnie. Pomimo naszych zmian w projekcie podczas pracy, Pan Tomasz wykonał zmiany bardzo szybko -Łazienka wygląda super. Uwaga! bardzo słowny - po trzech miesiącach kontrola w łazience i wykonanie poprawek reklamacyjnych bez mojego dodatkowego telefonu. Praca zaplanowana na dwa tygodnie - wykonana w dwa tygodnie. Pomimo kilku różnic w rozumieniu tematu komunikacji z właścicielami :) to Fachowiec jakiego warto polecać!! Choć ta jedna pomarańczowa płytka Panie Tomku:)) "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Kontakt w sprawie zlecenia wykonania łazienki na poddaszu domu nawiązałem za pośrednictwem portalu Remontuj.pl. Z grona nadesłanych ofert zdecydowałem się na Pana Tomasza - glazurnika, który posiadał już bardzo dobre referencje. Po ustaleniu prac wykończeniowych i ich kosztów zawarliśmy umowę na kompleksowe wykonanie łazienki. Prace przebiegały etapowo, za każdym razem umawialiśmy się na telefon. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą. Co do samego wykończenia łazienki i jej jakości to uważam, że płytki zostały położone z bardzo dużą starannością. Tak samo było z białym montażem, armaturą. Łazienka podoba się, widać "rękę" profesjonalisty, który także dobrze mi doradzał. Poza wykończeniem łazienki zdecydowałem się na dalszą współpracę z Panem Tomaszem w zakresie położenia płytek wielkoformatowych 75x75 w salonie. Potrzebowałem dobrego glazurnika, który wyłoży mi idealnie równą podłogę. I tym razem nie zawiodłem się. Reasumując, polecam tą osobę wszystkim, którym zależy na uczciwie i solidnie wykonanej pracy."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Współpraca z Panem Tomaszem, to po kilku tzw. "Fachowcach", czysta przyjemność. Kontakt nawiązaliśmy przypadkowo, dzięki portalowi Remontuj.pl i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Pan Tomasz wraz z Panem Dawidem kompleksowo wykonali dwie łazienki, jedną większą z zabudowaną wanną i mniejszą z prysznicem. Zakres prac obejmował wykonanie glazury, zabudowę i osadzenie wanny, półki, podłączenie toalet i wykonanie podwieszanego sufitu wraz z malowaniem. Kafle położone są równo, starannie i estetycznie (na ścianie 30x90, na podłodze 60x60 + mozaika w półkach) Mogłam również liczyć na fachową poradę i ciekawe rozwiązania. Panowie pracują 5 dni w tygodniu, od 8 do 16. Zawsze punktualni. Zawsze w kontakcie. Zapewniają gwarancję na swoje usługi oraz uczciwą umowę. Szczerze polecam!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz z Panem Dawidem wykonali u nas remont pokoju malowanie dekoracyjne + piękny podwieszany sufit jestem z mężem bardzo zadowolona.Malują bardzo dokładnie i starannie,również doradzają oraz pomagają w zakupach nie ma żadnego problemu z nimi. Jestem z mężem bardzo zadowolona z czystym sumieniem mogę polecić P.Tomasza oraz jego pomocnika P.Dawida jak dla mnie to pełna profesja naprawdę polecam a kto nie wierzy zapraszam do obejrzenia.Pozdrawiam serdecznie Beata i Mariusz"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Potrzebowałam ekspresowej pomocy, ponieważ osoba, która rozpoczęła remont w mieszkaniu okazała się „pseudo” fachowcem. Kontakt do Pana Tomka znalazłam na portalu i odzew był natychmiastowy. Pan Tomek i Pan Dawid uratowali (dosłownie !!!!!!!) ściany po pseudo malarzu, wykonali wszystkie prace związane z remontem pokoi i kuchni zgodne z moimi oczekiwaniami. Dodatkowo Pan Tomek zaproponował lifting sufitu w kuchni i ta dodatkowa praca również została wykonana. Pierwszy kontakt bardzo rzeczowy i na temat: zakres prac, oczekiwania klienta, określenie kwoty i umowa. Prace wykonywane bardzo czysto i dokładnie. Termin zakończenia remontu dotrzymany. Szczerze polecam Pana Tomka. Bardzo dobrzy fachowcy, punktualni, pracują czysto i solidnie. Małgorzata Borawska z Gliwic. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz przeprowadził kapitalny remont łazienki w bloku, co ważne łącznie ze wszystkimi instalacjami tj. wod-kan, i elektryczną. Bardzo dobry kontakt przed rozpoczęciem prac, dużo praktycznych wskazówek, rozwiązań do małej łazienki., pomoc w wyborze elementów, projektowaniu układu łazienki i doborze płytek. Prace prowadzone bardzo sprawnie, szybko, czysto i terminowo co przy łazience ma istotne znaczenie. Termin i budżet określony na wstępie w umowie dotrzymany, co się rzadko zdarza. Przy okazji ustaliliśmy zakres dalszych prac remontowych, gdyż Pan Tomasz okazał się fachowcem nie tylko od łazienek ale też od innych prac, min zabudowa szafy wnękowej, wyłożenie ścian holu cegłami z oświetleniem, a w dalszej kolejności remont kapitalny kuchni. Ważne, że Pan Tomasz jako firma robi wszystko sam (dla ścisłości należy wspomnieć o bardzo dobrym Pomocniku Szefa Dawidzie), więc można ustalić z jedną osobą pełny zakres remontu, ad A do Z całego mieszkania. Mamy gwarancję na przeprowadzone prace określoną w umowie. Szczerze polecamy Pana Tomasza i jego firmę jako bardzo solidnego partnera we wszelkich pracach remontowych. Sylwia i Łukasz Kulski Bieruń"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Remont łazienki 2015rok styczeń.Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wykonawca bardzo czysto wykonuje swoją pracę, doradza,a efekt końcowy oszałamiajacy. Remont łazienki trwał 10 dni roboczych czyli bardzo szybko jak na prace które zostały wykonane czyli zerwanie starych kafelek ,nowe instalacje,podłączenia i wykafelkowanie. Pan Tomasz jako jedyny daje umowe i gwarancje za wykonaną pracę z czystym sumieniem mogę polecić tę osobę."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W grudniu 2013 pan Tomasz wykonał dla nas generalny remont łazienki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi, która została wykonana profesjonalnie i dokładnie oraz wykonana w terminie. Na wykonaną prace jest gwarancja, polecam bo warto."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz podjął się docieplenia domu. Pracę wykonał w terminie.Jest osobą rzetelną, solidną, słowną, bardzo punktualną.Polecam jako fachowca posiada wiedzę i praktykę.Jest osobą godną polecenia.Jeżeli będzie potrzeba na pewno znowu się skontaktuję z Panem Tomaszem."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz wykonał w naszym domu bardzo duży zakres prac w tym: płytki w łazience, przedpokoju, kuchni, klatce schodowej, przygotowanie kuchni pod projekt mebli kuchennych, biały montaż. Wszystkie prace wykonane zostały zgodnie z projektami. Na szczególną uwagę zasługuje czystość i porządek podczas wykonywania prac oraz po oddaniu zakończonych robót. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonania, wszystko wykonane bardzo dokładnie i równo. Należy również podkreślić fakt, że Pan Tomasz podczas realizacji zlecenia zawsze służy radą , czy własnymi pomysłami lub rozwiązaniami jeśli sytuacja tego wymaga. Polecamy tego wykonawcę."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Wyjątkowo dokładny fachowiec. Każdy kto zobaczy łazienkę chwali idealnie równo położone płytki i równe fugi. Na prawdę mogę szczerze polecić współpracę z Panem Tomaszem. Jestem zadowolony w 101% ze współpracy oraz z jej wyników."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  sporo wykonanych prac..łazienki remonty i wykończenia,adaptacje poddaszy,remonty i wykończenia pod klucz,budowa domków....zapraszam do obejrzenia a żywo lub na zdjęciach....