Tomasz D.

WITAMY ! Nasze usługi powstały po ty, by choć częściowo pokryć zapotrzebowanie na specjalistów...

WITAMY !

Nasze usługi powstały po ty, by choć częściowo pokryć zapotrzebowanie na specjalistów na polskim rynku budowlanym. Swoją ofertę kierujemy do indywidualnych klientów, którzy cenią sobie jakość usług, natomiast Nie bierzemy pod uwagę zleceń, gdzie myślą przewodnią jest: "Byle szybciej i taniej"

Do każdego zadania podchodzimy w sposób rzetelny i odpowiedzialny. Wszystkie prace wykonujemy z największą starannością. Pragniemy by na długo po tym jak skończymy zlecenie , byli Państwo zadowoleni z naszych usług i polecali nas Swoim najbliższym.

Nasze instalacje charakteryzują się wysokim standardem i elegancją – efekt ten uzyskiwany jest przez stosowanie praktycznych rozwiązań, zużyciem nowoczesnego sprzętu oraz przez zastosowanie jakościowych materiałów .


OFERUJEMY :

Kompleksowe instalacje elektryczne, oświetleniowe, alarmowe
Pomiary ochronne, okresowe, naprawy i renowacje instalacji

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Budynek nanotechnologii , Hala samochodowa dla Tir-ów, Biblioteka publiczna, Szpital MSWiA oraz szereg domków jednorodzinnych, mieszkań i pomieszczeń .

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W mojej pracy lubimy tworzyć nowe instalacje i czerpać radość z nowo powstałych ,równo ułożonych magistrali kabli . Po skończeniu pracy uwielbiamy moment, gdy po załączeniu napięcia do nowo powstałej instalacji wszystko świeci i działa tak jak powinno i przerasta nasze wyobrażenia.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?


  Staranność prowadzenia kabli
  Instalacja bez górnych puszek rozdzielczych
  Obsadzanie puszek elektrycznych przed tynkowaniem
  Multimedialny pokaz prowadzonych przewodów pod tynkami
  Doradztwo w podejmowaniu decyzji
  Pełna dokumentacja odbiorcza

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Od najmłodszych lat interesowało nas działanie czegoś czego nie widać.......szereg eksperymentów i chęć tworzenia czegoś niewidzialnego, ale działającego i ułatwiającego życie pokierowała nas do robienia zawodowo tego, co robimy z pasją i pełnym zaangażowaniem .