Piotr i Tomasz Gutowscy Usługi Ogólnobudowlane

Piotr i Tomasz Gutowscy Usługi Ogólnobudowlane, firma rodzinna prowadzona przez ojca (od 35...

Piotr i Tomasz Gutowscy Usługi Ogólnobudowlane, firma rodzinna prowadzona przez ojca (od 35 lat) i syna (od 12 lat). Wykonujemy szeroki zakres usług. W swojej pracy łączymy bogate doświadczenie oraz znajomość nowych technologii i trendów. Pracujemy sprawnie, czysto i z pasją. Zapewniamy gwarancję usług. Zapraszamy do obejrzenia naszych prac :)

10 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Maj 2019 - praca polegała na całościowym odmalowaniu mieszkania, pozbyciu się uciążliwych tłustych plam na ścianach, naprawie ubytków w strukturze ścian. Całość prac została wykonana bardzo szybko i w pełni profesjonalnie. Terminowość, wycena i jakość usług 100%. Polecam każdemu! "

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Maj 2019 - praca polegała na całościowym odmalowaniu mieszkania, pozbyciu się uciążliwych tłustych plam na ścianach, naprawie ubytków w strukturze ścian. Całość prac została wykonana bardzo szybko i w pełni profesjonalnie. Terminowość, wycena i jakość usług 100%. Polecam każdemu! "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Rzeczowo i konkretnie. Elastyczność i bardzo dobry kontakt. Pan Tomasz wykonał kompleksowe wykończenie mojego mieszkania w stanie deweloperskim. Hydraulika, postawienie ścianki działowej, elektryka, kafle, panele. Dodatkowo sugerował praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. Polecam!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz G. w październiku i listopadzie 2016 r. przeprowadził generalny remont mieszkania dwupokojowego ( 44 m2 znajdującego się w tzw. starym budownictwie wielorodzinnym z lat 60-tych. Było to duże wyzwanie, ponieważ zakres remontu obejmował bardzo szeroki i zróżnicowany wachlarz robót : wyprowadzenie ścian ( postawienie nowej ściany, tynki suche, gruntowanie, szpachlowanie, malowanie ) wymiana elektryki, wymiana hydrauliki, demontaż łazienki i stworzenie nowej, montaż drzwi ). Prace te wymagały wszechstronnych umiejętności oraz wiedzy dotyczącej specyfiki budownictwa tamtych czasów, co niewątpliwie przydało się przy pokonywaniu nieprzewidzianych trudności w trakcie remontu. Optymistycznym jest fakt, że tak młody człowiek potrafi całościowo prowadzić remont, który został zakończony sukcesem . Mam nadzieję , że mieszkanie będzie służyć przez wiele lat. Polecając tego fachowca jako argumenty przytoczę : zawarcie umowy, dokonywanie zakupów materiałów, uzgadnianie na bieżąco zakresu prac, solidne wykonanie."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomek G. przeprowadzał u mnie generalny remont mieszkania we wrześniu, przez 1,5 tygodnia. Młody człowiek ale z dużym doświadczeniem technicznym. Zdecydowanie polecam ... prace remontowe wykonywane fachowo, czysto i z dbałością o wszystkie detale. Jest osobą słowną, bardzo komunikatywną i zna się na rzeczy. Dodatkowo dużym atutem dla mnie było, iż niezbędne akcesoria i materiały zakupował i przywoził sam, rozliczając się ze mną na podstawie faktury. Chyba nie ma rzeczy, której nie potrafiłby zrobić. Zdecydowanie polecam współpracę z panem Tomkiem."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pań Tomek przeprowadzał gruntowny remont mojego 70 metrowego mieszkania w 2011/2012 roku. Zakres prac obejmował wszystko co się da. Pań Tomek pracował bardzo szybko. Cały remont zakończył się w 8 tygodni. Pan Tomek jest dokładny i pracuje jakby robił dla siebie. Utrzymuje porządek i łatwo się z nim dogadać. Jest energiczny, doświadczony i myśli w trakcie pracy co bardzo ułatwia współpracę. Ostatnio odswiezalam mieszkanie. Również skorzystałam z usług Pana Tomka. Polecam tego Pana wszystkim moim znajomym bo mam poczucie że stosunek jakości do ceny jest satysfakcjonujący."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Witam. Od razu po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że współpraca z panem Tomkiem ułoży się bezproblemowo. Ma mnóstwo energii i pomysłów, z których często korzystaliśmy. Pan Tomek niedawno skończył u nas wykańczanie 2 łazienek (stan deweloperski) razem z podłogą na przedpokoju - wszędzie płytki gresowe, niektóre w niestandardowych kształtach. Do tego wylewki, wyprowadzenie hydrauliki, montaż gk, wanny, baterii podtynkowych, geberitów podtynkowych i ubikacji. Wszystko zrobione precyzyjnie i solidnie, kafle położone równo, ogólnie brak zastrzeżeń. Oprócz tego sporo przemyślanych rozwiązań nam podpowiedział, zarówno technicznych jak i w designie. Bardzo dobry kontakt i przyjemna współpraca. Zostawiliśmy sobie kontakt na przyszłość i bez wahania polecamy wszystkim."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz remontował nam mieszkanie (stan dewweloperski) od połowy lipca do początku sierpnia. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Po trzech tygodniach mogliśmy się już wprowadzić. Fachowca polecił mi znajomy, który wynalazł Pana Tomasza przez ten portal i był bardzo zadowolony z jego usług. Prace wykonane solidnie, Zaproponował także kilka fajnych rozwiązań (np. schowanie pralki pod blatem w łazience, ciekawe obudowy podsufitowe). Pomógł mi wybrać dobrej jakości produkty za optymalną dla mnie kwotę. Kontakt z wykonawca bardzo dobry i rzeczowy. Gorąco polecam tego fachowca."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Rekomenduję Pana Tomasza jako osobę wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań remontowych i budowlanych. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonym terminie. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo polecam Pana Tomasza do remontu łazienki, zmodernizował i przystosował łazienkę mojej mamie, a jest to osoba 89 letnia która obecnie po remoncie daje sobie radę w kąpieli i jest to dla nie bardzo ważne. remont był wykonany bardzo szybko i zarazem bardzo dokładnie, również Pan Tomasz wykonał sam hydraulikę. Polecam bardzo Pana Tomasz za sumienność, dokładność, czas wykonania i oczywiście nie wygórowaną cenę. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Polecam! Pan Tomasz robił u mnie gruntowny remont dwóch pomieszczeń mieszkalnych w kilkurodzinnym domu z cegły. Oczyścił cegłę, naddając mieszkaniu lekki styl "loftu". Generalnie: lifting ścian, nowe podłogi, osuszenie, podwieszane sufity, nowa elektryka, zabudowa kominka, położenie podłogówki, okna PCV, wytłumienie mieszkania. Wykonanie prac jak najbardziej poprawne i oko cieszy. ps. mogę podesłać zdięcia Fachowiec do polecenia dla szukających doradcy i wykonawcy. "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  remont pubu w Poznaniu: http://www.fuego-pub.pl/Witamy.html

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W naszej pracy oczywiście najbardziej zadowala satysfakcja klientów, ale z naszej strony to również pasja tworzenia przestrzeni. Gdy wchodzimy do mieszkania od razu powstaje plan, jak przekształcić daną przestrzeń, by była bardziej funkcjonalna a za razem milej spostrzegana przez oko ludzkie. Oczywiście niczego nie narzucamy, bo często nasi klienci również mają bardzo sprecyzowane rozwiązania, a wtedy my doradzamy pod względem technicznym. Podsumowując: przede wszystkim dialog i wyzwania!