Tomasz Mieleszko

Pracujemy szybko i solidnie. Komfort i zadowolenie klienta to nasz cel. Zapraszamy:)Uprawnienia...

Pracujemy szybko i solidnie. Komfort i zadowolenie klienta to nasz cel. Zapraszamy:)Uprawnienia SEP eletryczne i gazowe 

2 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Zadaniem były prace wykończeniowe w mieszkaniu, tzn. przeniesienie okapu w inne miejsce kuchni oraz postawienie ścianki z płyty wiórowej. Polecam kontakt - prace wykonane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Zadaniem były prace wykończeniowe w mieszkaniu, tzn. przeniesienie okapu w inne miejsce kuchni oraz postawienie ścianki z płyty wiórowej. Polecam kontakt - prace wykonane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz wyremontowal moje mieszkanie. Remont wykonal bardzo dokladnie i sprawnie. Potrafil rowniez doradzic mi w kwestii zakupu materialow budowlanych. Bardzo uczciwy i rzetelny czlowiek. Szczerze polecam."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Canal+ instalacje AV - sale konferencyjne, ProLogis - AV - sale konferencyjne, Kebab Afgan - cały lokal, łazienki na basenie - Ursynów, mieszkania na - Wilanowie, Białołęce, Mokotowie i wiele innych.... Ostatnie czasy to sporo systemów drzwi przesuwnych Eclisse - jesteśmy już ekspertami:) około 100 sztuk:)

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Tworzenie ze starego nowego:) Zadowolenie klienta - oczywiście, nic nie jest lepszą nagrodą za wykonaną pracę jak uśmiech osoby zlecającej prace.
  Wyzwania przed którymi często stają nasi klienci a my potrafimy im sprostać i spełnić oczekiwania.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Pytać o wszystkie szczegóły oraz możliwe warianty dotyczące zakresu prac. Śmiało pytać i brać numery telefonów do klientów u których wykonywałem zlecenia. Mamy też bazę zdjęć (własnych) na podstawie których możemy wykazać się tym co potrafimy i co możemy wykonać.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Przede wszystkim pytałbym o to jak długo "ktoś" robi to co robi i co to dokładnie jest:) Jak szeroki wachlarz usług może zaoferować i czy robi to sam czy też wie jak to ma być zrobione i wie kto to może zrobić. Nikt nie jest alfą i omegą:)

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Jak dużo ma pieniędzy do wydania:) Czy naprawdę tanio oznacza dobrze, no i oczywiście czy jak dużo zapłaci to też będzie dobrze? Trzeba poświęcić trochę czasu na spotkanie z takim "kimś", zobaczyć kim on jest i o czym mówi. Kalkulacja wszystkiego nie powie...

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Jesteśmy dokładni, dbamy o detale. Dbam o to żeby klient czuł że robimy coś dla Niego z Nim. Prawdziwą przyjemnością jest kiedy klient staje i mówi że właśnie o to mu chodziło...