TheBestBUD

Jestem samodzielnym wykonawcą. Zajmuję się profesionalnym wykonywaniem usług budowlanych....

Jestem samodzielnym wykonawcą. Zajmuję się profesionalnym wykonywaniem usług budowlanych. Specjalizuję się w układaniu płytek a w szczególności szlifowaniu krawędzi kafelek aby tworzyły jak najdokładniejsze połączenie na narożniku zewnętrznym a także technologii GK tj sufitach, scianach czy zabudowach, nawet tych bardzo nietypowych. Cały czas staram się rozwijać swoje umiejętności. Na chwilę obecną posiadam wiedzę a także wszelkie uprawnienia aby kompleksowo wykonywać wszelkie prace remontowo wykończeniowe a także tworzyć nowe bądż modernizować stare instalacje wodne, kanalizacyjne a takze elektryczne.
Bardzo cenię sobie punktualność i słowność dlatego jeśli się na coś zdecyduję to staram się słowa dotrzymać. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac podpisuję umowę z klientem aby wszystko było jasno i przejrzyście.
Jestem w stanie zorganizować i przywieżć wszelkie potrzebne materiały a także wywieżć gruz i inne odpady z miejsca pracy.
Poniżej przedstawiam zdjęcia niektórych moich prac.
Gorąco zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Wycena jest całkowicie darmowa a ceny wykonywanych usług bardzo atrakcyjne.
TB

4 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Polecam tego Pana remont łazienki wykonany idealnie to czego nie chcieli sie podjac inni Pan Tomasz wykonal idealnie nalezy napomniec ze byl to remont w starym typie budownictwa .Wykonane prace kafelki podlogowe oraz scienne przerobienie instalacji wodno kanalizacyjnej oraz montaż kabiny prysznicowej ."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Polecam tego Pana remont łazienki wykonany idealnie to czego nie chcieli sie podjac inni Pan Tomasz wykonal idealnie nalezy napomniec ze byl to remont w starym typie budownictwa .Wykonane prace kafelki podlogowe oraz scienne przerobienie instalacji wodno kanalizacyjnej oraz montaż kabiny prysznicowej ."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz montował u nas sufit podwieszany i swoją pracę wykonał nie tylko szybko i sprawnie, ale również solidnie, starannie i dokładnie. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Tomasza, jako sumiennego i rzetelnego fachowca, który doskonale zna się na swojej pracy."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  " Jeśli poszukują Państwo Firmy ,która wykona zleconą pracę szybko, solidnie i fachowo z czystym sumieniem możemy polecić Firmę Pana Tomasza. Do tej pory mieliśmy do czynienia z kilkoma "fachowcami"... ale w tym wypadku było zupełnie inaczej. Pan Tomasz wykonał u nas w czerwcu 2019 generalny remont łazienki polegający na: * wymianie instalacji wodno-kanalizacyjnej, * podwieszaniu sufitów, * elektryce, * zabudowy karton- gips * wyburzaniu i równaniu ścian, * kafelkowaniu, *malowaniu, * flizowaniu, * montażu sanitariatów. Pan Tomasz dał się poznać jako osoba pracowita, skrupulatna i co najważniejsze - uczciwa. Z dużym zaangażowaniem wykonywał zlecone prace , za każdym razem spełniając nasze oczekiwania. Zrobił na nas piorunujące wrażenie jeśli chodzi o kładzenie płytek i ich flizowanie -płytki są idealnie docięte i bardzo starannie ułożone. Tego fachowca możemy polecić w 100% i z pewnością , jeśli tylko będziemy szukali wykonawcy do kolejnych zleceń to z pewnością będzie to firma Pana Tomasza."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo solidny, dokładny, posiadający szeroką wiedzę w zakresie wykonywanych prac i nie tylko, fachową pomoc, po zakończeniu prac miejsce zostało posprzątane, terminowy. Podpisana umowa czytelna przejrzysta i uczciwa dla każdej ze strony. Naprawdę polecam firmę Pana Tomka."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Generalny remont łazienki w Sosnowcu
  Wykończenie mieszkania w Katowicach
  Remont mieszkania w Sosnowcu
  Remont generalny łazienki w Dąbrowie Górniczej
  Remont generalny domu w Mysłowicach
  Wykończenie mieszkania w Mysłowicach
  Wykonanie Sufitów podwieszanych wraz z zabudową poddasza w domu w Mysłowicach

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Najprościej zadawać pytania czysto techniczne bezpośrednio związane z planowanymi pracami. Jakich materialow uzyc, jakimi narzędziami pracuje wykonawca. Jeśli klient nie do końca wie o co pytać można po prostu zadawać pytania typu "jak należy wykonać to czy tamto" a wykonawca który zna się na rzeczy bez problemu udzieli satysfakcjonującej odpowiedzi.