TB BUD

Jestem samodzielnym wykonawcą. Zajmuję się wykonywaniem usług budowlanych. Specjalizuję się w...

Jestem samodzielnym wykonawcą. Zajmuję się wykonywaniem usług budowlanych. Specjalizuję się w układaniu płytek a w szczególności szlifowaniu krawędzi kafelek aby tworzyły jak najdokładniejsze połączenie na narożniku zewnętrznym a także technologii GK tj sufitach, scianach czy zabudowach, nawet tych bardzo nietypowych. Cały czas staram się rozwijać swoje umiejętności. Na chwilę obecną posiadam wiedzę a także wszelkie uprawnienia aby kompleksowo wykonywać wszelkie prace remontowo wykończeniowe a także tworzyć nowe bądż modernizować stare instalacje wodne, kanalizacyjne a takze elektryczne.
Bardzo cenię sobie punktualność i słowność dlatego jeśli się na coś zdecyduję to staram się słowa dotrzymać. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac podpisuję umowę z klientem aby wszystko było jasno i przejrzyście.
Jestem w stanie zorganizować i przywieżć wszelkie potrzebne materiały a także wywieżć gruz i inne odpady z miejsca pracy.
Poniżej przedstawiam zdjęcia niektórych moich prac.
Gorąco zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Wycena jest całkowicie darmowa a ceny wykonywanych usług bardzo atrakcyjne.
TB

19 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Świetny i sympatyczny fachowiec. Bardzo czysty, pracowity, a przede wszystkim profesjonalny i dokładny. Prace przeprowadzone szybko, z pełnym zabezpieczeniem domu przed ich rozpoczęciem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy Pana Tomka!"

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Świetny i sympatyczny fachowiec. Bardzo czysty, pracowity, a przede wszystkim profesjonalny i dokładny. Prace przeprowadzone szybko, z pełnym zabezpieczeniem domu przed ich rozpoczęciem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy Pana Tomka!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz remontował u mnie łazienkę od podstaw : instalacje elektryczne, sanitarne, układanie płytek. Prace przebiegały szybko i sprawnie, rozwiązywał wszystkie napotkane problemy. Jest rzetelnym wykonawcą, punktualny i słowny, zawsze pozostawia po sobie uporządkowany "front prac", pozostaje w ciągłym kontakcie z klientem. Z nowej łazienki jestem bardzo zadowolona. Polecam. Ilona"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomek wykonywał u nas kompletny remont łazienki, wc (demontaż, kucie, nowe instalacje wodne, elektryczne, obniżenie sufitów, biały montaż) oraz kucie i położenie gresu przedpokój-kuchnia. Swoją pracę wykonał z ogromną starannością i dokładnością (symetrią również) Stworzył łazienkę według projektu w tym wymarzone półki w zabudowie nad wanną. Jeśli pojawił się jakiś problem zawsze znalazł rozwiązanie. Służył dobrymi radami, pomocny, punktualny, rzetelny, pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem mogę polecić fachowca jakim jest Pan Tomek cokolwiek zrobi wiadomo że będzie dobrze :) "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z Panem Tomkiem miałam przyjemność współpracować u nas w domu. Zrobił cała łazienkę oraz wykafelkował cały dół domu. Bardzo polecam Pana Tomka. Fachowo, rzetelnie wykonana praca. Dobry kontakt, potrafi doradzić. Wszystko wykonane w terminie. Kafelki bardzo ładnie położone oraz inne prace. Polecam!!!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz wykonywał u nas pracę glazurnicze w bardzo szerokim zakresie, w nowo wybudowanym domu. W skład prac wchodziło zrobienie na gotowo dwóch łazienek, pralni, oraz położenie płytek w kuchni, przedpokoju, korytarzu i pokoju gospodarczym, a także na schodach na dwóch kondygnacjach. Ze wszystkich prac jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan Tomasz jest osobą uczciwą i bardzo rzetelną, co w tym fachu jest rzadkością. Prace zostały wykonane dokładnie i ustalonym terminie, a Pan Tomasz zawsze służył nam radą i doświadczeniem. Prawdziwy fachowiec, który traktuje poważnie klientów. Gorąco polecamy!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Serdecznie polecam. Bardzo dobry fachowiec. Pan Tomasz układał u mnie płytki w łazienkach wraz z białym montażem. Wykazał się starannością, punktualnością i uczciwością. Kiedy trzeba również doradza. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Przekazaliśmy Panu Tomkowi mieszkanie w Dąbrowie Górniczej o powierzchni 63m2 w stanie deweloperskim. Po miesiącu mieszkanie zostało wykończone perfekcyjnie, zgodnie z ustalonym terminem. Gres w łazience jest ułożony z niebywałą precyzją (to trzeba zobaczyć). Pan Tomek proponuje najlepsze rozwiązania, pomaga w każdej kwestii, która wynika w trakcie prac. Hydraulika, elektryka i wszelkie przeróbki nie stwarzają żadnego problemu. O nic nie trzeba się martwić, Pan Tomek wszystko ma pod kontrolą i nad wszystkim panuje. Jest punktualny, dotrzymuje słowa, miejsce pracy zabezpieczone i uporządkowane. Polecamy w 100% !!! Danuta i Józek"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Tomek wykonywał u mnie kompletny remont łazienki (demontaż, wyburzenia, nowe płytki, instalacje, biały montaż). W zakładanym dwutygodniowym terminie zmieścił się co do dnia. Przez cały okres trwania remontu nie było żadnych problemów z dogadaniem. W związku z tym, że remont był wykonywany w starej kamienicy, to w trakcie prac 'wyskoczyło' parę nieplanowanych elementów, ale wszystkie problemy starał się sam na bieżąco rozwiązywać, a nie szukać z tego tytułu wydłużenia terminu/dodatkowych kosztów itp. - za to bardzo duży plus. Polecam gorąco."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  " Polecam firmę TheBestBud, jako doskonałego wykonawcę prac remontowych. Pan Tomasz wykonał u mnie kompleksowy remont mieszkania. Wykazał się zarówno ogromną fachowością, jak i sumiennością oraz uczciwością. Jest osobą dobrze zorganizowaną ,punktualną, swoją pracę wykonuje na najwyższym poziomie. Pan Tomasz ma duże umiejętności a przede wszystkim znajomość tego co robi, doradza rozwiązania (co jest bardzo ważne i pomocne ) pełny profesjonalizm. Zadanie zostało wykonane bardzo dobrze, zakończone zgodnie z terminem i wyceną. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Tomaszem i szczerze polecam wszystkim zainteresowanym jego usługi, zważywszy na to że w dzisiejszych czasach bardzo trudno o tak profesjonalną i uczciwą Firmę."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Łazienka generalka, elektryka, panele, drzwi. Pan Tomasz to PRAWDZIWY Fachowiec, dokładny, terminowy, punktualny, słowny i co najważniejsze rzetelny. Doradzi i zawsze jest dobrze. Z czystym sumieniem polecam w 100% i na pewno skorzystam z usług P. Tomka."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z czysty sumieniem polecam firmę Pana Tomka, w kwietniu wykonał remont naszej łazienki w Mysłowicach. Profesjonalne podejście do tematu, fachowa wiedza i umiejętności Pana Tomka zadowoliły nas na 100%. Polecam"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma The Best BUD podjęła się realizacji remontu generalnego mojego mieszkania (5 pomieszczeń w M4 wielka płyta). Zakres remontu obejmował wykonanie całej instalacji elektrycznej (z rozdzielnicą włącznie), modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnej w kuchni, wymianę drzwi i kaloryferów oraz cały szereg robót budowlano-wykończeniowych (wyburzenie i zabudowa ścian działowych, gładzie sufitów i ścian wraz z malowaniem na biało, panele i płytki ceramiczne podłóg wraz z listwami i cokolikami). Wszystkie wymienione prace zostały wykonane przez pana Tomasza fachowo, solidnie i terminowo. Należy wspomnieć o realizacji wszystkich prac pomocniczych takich jak wywózka 1 tony odpadów poremontowych do punktu segregacji, wyniesienie do śmietnika kilku rolek starej wykładziny, 2 starych drzwi i ościeżnic oraz 3 kaloryferów, a także dokonywanie wszystkich zakupów materiałów do remontu – kupiłem tylko panele, gres, drzwi, kaloryfery i farbę. To bardzo wygodna sytuacja dla zleceniodawcy. Firma dysponuje olbrzymią ilością sprzętu, więc wykonawstwo jest solidne i mało uciążliwe dla otoczenia. Duża fachowa wiedza pana Tomasza sprawiła, że pojawiające się problemy w trakcie wykonywania robót, były szybko rozwiązywane. Jestem bardzo zadowolony z jakości wykonanej roboty i mogę spokojnie polecić firmę The Best BUD innym zleceniodawcom. Wiesław T. z Sosnowca "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Serdecznie polecam usługi Pana Tomka, świetny fachowiec, zna się na rzeczy. Doradzi, przywiezie towar, nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych :) wykonał mi remont mieszkania od A do Z w szybkim czasie. Profesjonalista w każdym calu. Polecam "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz jest najlepszym fachowcem z jakim się kiedykolwiek spotkaliśmy. Komunikatywny, szybko i dokładnie wykonujący prace, przez co bardzo efektywny. Oddaliśmy mu mieszkanie w stanie deweloperskim na przełomie 19/20, a już po miesiącu mogliśmy spokojnie wnosić meble. Wykończenia od podłóg po sufity z przeróbkami wszystkich instalacji, zgodnie z naszymi ustaleniami. Żadnych poprawek czy niedoróbek. W ramach pierwotnego zlecenia wrócił do nas żeby dokończyć listwy przypodłogowe i powiesić lampy kiedy w końcu doczekaliśmy się na drzwi i lampy właśnie. Polecamy go zawsze gdy ktoś pyta o "dobrego fachowca". Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług. Dla takich fachowców powinno dać się wystawić 6-stą gwiazdkę!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jedyne co mogę powiedzieć o mojej współpracy z Panem Tomaszem to to, że jego kwalifikacje przerosły moje oczekiwania. Remont łazienki wraz z toaletą został wykonany w ekspresowym tempie co jednak w żaden sposób nie wpłynęło na jakość wykonanej pracy. Kafelki zostały ułożone z dokładnością co do milimetra a umywalki oraz szafki zamontowane zostały porządnie wraz z wykończeniem. Pomimo kilku niedogodności które wyszły w trakcie remontu Pan Tomasz wykazał się ogromną wiedzą z zakresu pełnionych usług oraz inicjatywą. Z czystym sumieniem mogę polecić tego fachowca każdemu komu zależy na dokładnie wykonanej pracy w ekspresowym tempie."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Polecam tego Pana remont łazienki wykonany idealnie to czego nie chcieli sie podjac inni Pan Tomasz wykonal idealnie nalezy napomniec ze byl to remont w starym typie budownictwa .Wykonane prace kafelki podlogowe oraz scienne przerobienie instalacji wodno kanalizacyjnej oraz montaż kabiny prysznicowej ."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz montował u nas sufit podwieszany i swoją pracę wykonał nie tylko szybko i sprawnie, ale również solidnie, starannie i dokładnie. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Tomasza, jako sumiennego i rzetelnego fachowca, który doskonale zna się na swojej pracy."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  " Jeśli poszukują Państwo Firmy ,która wykona zleconą pracę szybko, solidnie i fachowo z czystym sumieniem możemy polecić Firmę Pana Tomasza. Do tej pory mieliśmy do czynienia z kilkoma "fachowcami"... ale w tym wypadku było zupełnie inaczej. Pan Tomasz wykonał u nas w czerwcu 2019 generalny remont łazienki polegający na: * wymianie instalacji wodno-kanalizacyjnej, * podwieszaniu sufitów, * elektryce, * zabudowy karton- gips * wyburzaniu i równaniu ścian, * kafelkowaniu, *malowaniu, * flizowaniu, * montażu sanitariatów. Pan Tomasz dał się poznać jako osoba pracowita, skrupulatna i co najważniejsze - uczciwa. Z dużym zaangażowaniem wykonywał zlecone prace , za każdym razem spełniając nasze oczekiwania. Zrobił na nas piorunujące wrażenie jeśli chodzi o kładzenie płytek i ich flizowanie -płytki są idealnie docięte i bardzo starannie ułożone. Tego fachowca możemy polecić w 100% i z pewnością , jeśli tylko będziemy szukali wykonawcy do kolejnych zleceń to z pewnością będzie to firma Pana Tomasza."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo solidny, dokładny, posiadający szeroką wiedzę w zakresie wykonywanych prac i nie tylko, fachową pomoc, po zakończeniu prac miejsce zostało posprzątane, terminowy. Podpisana umowa czytelna przejrzysta i uczciwa dla każdej ze strony. Naprawdę polecam firmę Pana Tomka."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Generalny remont łazienki w Sosnowcu
  Wykończenie mieszkania w Katowicach
  Remont mieszkania w Sosnowcu
  Remont generalny łazienki w Dąbrowie Górniczej
  Remont generalny domu w Mysłowicach
  Wykończenie mieszkania w Mysłowicach
  Wykonanie Sufitów podwieszanych wraz z zabudową poddasza w domu w Mysłowicach

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Najprościej zadawać pytania czysto techniczne bezpośrednio związane z planowanymi pracami. Jakich materialow uzyc, jakimi narzędziami pracuje wykonawca. Jeśli klient nie do końca wie o co pytać można po prostu zadawać pytania typu "jak należy wykonać to czy tamto" a wykonawca który zna się na rzeczy bez problemu udzieli satysfakcjonującej odpowiedzi.