TOMEX

Nasza firma zajmuje sie głównie dociepleniami bubynków oraz wszelkimi pracami związanymi z...

Nasza firma zajmuje sie głównie dociepleniami bubynków oraz wszelkimi pracami związanymi z dekarstwem.
Jako właściciele firmy kładziemy duży nacisk na fachowość wykonania zleceń, dlatego nasi pracownicy to nie tylko sprawdzeni fachowcy, którzy posiadają duże doświadczenie w wykonywaniu prac ogólnobudowlanych, ale to przede wszystkim ludzie chcący wykonywać zlecenia solidnie i zgodnie ze sztuką budowlaną. Dla naszych pracowników, jak i dla nas nie ma sposobów pośrednich które dadzą pożądany efekt na krótki czas,
Dla nas liczy się jakość.
Zlecenia wykonujemy zawsze na podstawie wyceny jaką sporządzamy z klientem podczas obmiaru budynku, wówczas też klient dowiaduje się dokładnie ile będzie go kosztowała usługa, dzięki temu klient zawsze może się przygotować do inwestycji. Nie podajemy cen przybliżonych ponieważ wiemy jak duże pieniądze wchodzą w grę przy pracach budowlanych i że nikt nie lubi być zaskakiwany na koniec dodatkowymi kosztami na które nie był przygotowany.
Główną częścią naszej działalności jest:

- docieplenia budynków
- tynki;- Akrylowy, mineralny, silikatowy i silikonowy
- pokrycia i remonty dachów
- Dachówka ceramiczna
- Papa termozgrzewalna
- Gont bitumiczny
- Ondulina
- Blachodachówka
- montaż wieżb dachowych
- prace blacharsko-dekarskie
- naprawa i wymiana rynien
- docieplanie poddaszy wełną
- okna dachowe
- wymiana rynien oraz dachówki po gradobiciu
- roboty malarskie
- wykończenia wnętrz

Pokrywamy dachy blachodachówką ,dachówką bądź papami termozgrzewalnymi. Oferujemy również wszelkiego rodzaju obróbki blacharskie oraz pokrycia z miedzi i tytan-cynku. Ponadto montujemy okna dachowe oraz wszelkiego rodzaju rynny.

Zapraszam do współpracy.

2 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Tomex wykonała u mnie usługę która głównie polegała na naprawie elewacji budynku po gradobiciu. W zakres usługi wchodziło: -wymiana czterech parapetów -czyszczenie i malowanie podbitki dachu -połozenie siatki zbrojacej i kleju -połozenie tynku akrylowego 1.5mm Usługa zastała wykonana w ciągu 5 dni, zdecydowanie polecam tą firme. "

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Tomex wykonała u mnie usługę która głównie polegała na naprawie elewacji budynku po gradobiciu. W zakres usługi wchodziło: -wymiana czterech parapetów -czyszczenie i malowanie podbitki dachu -połozenie siatki zbrojacej i kleju -połozenie tynku akrylowego 1.5mm Usługa zastała wykonana w ciągu 5 dni, zdecydowanie polecam tą firme. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma wykonywała u mnie w kwietniu ocieplenie budynku 300m wraz z tynkiem .Prace zostały wykonane dobrze, w miarę szybko i nawet tanio.!!! Nie zostaje nic innego, jak tylko polecać tą firmę .Polecam!!! i Pozdrawiam"

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Remont dachu, wymiana starej papy i rynien.
  Docieplenie poddasza w domku.
  Remont łazienki od podstaw.
  budowa ogrodzenia w domku jednorodzinnym.
  docieplenie budynku, domku oraz połozenie tynku akrylowego .
  malowanie elewacji farbą silikatową
  budowa małego garażu z dachem płaskim.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W swojej pracy lubie to co chyba kazdy kto posiada własną firme, czyli to ze sam sobie jestem szefem. Czas pracy, pracuje czasami po 10-12 godzin dlatego moje usługi są wykonywane zawsze w terminie a czasami nawet szybciej, na koniec kazdej wykonanej usługi lubie patrzeć na efekt końcowy .

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Bedąc klientem chciałbym wiedzieć jakie mają doświadczenie w danej dziedzinie fachowcy którzy będą wykonywali moją usługę i ile zleceń podobnego typu wykonała firma.
  Czy firma wykona usługe w wyznaczonym terminie i ilu ludzi bedzie wykonywało usługę. Pozdrawiam.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Cennik naszych usług nie jest skomplikowany, zawsze jasno i wyrażnie ustalamy cene za usługe juz na początku rozmowy z klientem, nasz cennik ustalamy sami po wcześniejszym oglądnięciu zakresu prac a nasze ceny są w większości atrakcyjne dla klienta. Nasze ceny zawsze są negocjowane z potencjalnym klientem.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejszą stroną jest długoletnie doświadczenie, indywidualnie działam na rynku od 1998r, moją najwiekszą cechą jest uczciwość wobec klienta, wszystkie swoje zlecenia wykonuje zgodnie ze sztuką budowlaną, staram sie wywiązywać z wyznaczonych terminów.