TREBOR

Jesteśmy firmą kompleksowo zajmującą się wykończeniem wnętrz - to nasze główne zajęcie czyli...

Jesteśmy firmą kompleksowo zajmującą się wykończeniem wnętrz - to nasze główne zajęcie czyli zrobienie z pustych ścian czegoś bardzo ładnego. Estetyka wykonania, dbałość o szczegóły,"pieszczenie" każdego elementu to nasza specjalność. Lubimy wyzwania i im podołamy.
Równie dobrze układamy glazurę jak i oświetlenie ledowe. Z piwnicy stworzymy piękny gabinet a ze strychu słodką sypialnię.
Remontujemy też wielkie budynki, których powierzchnia przekracza tysiące metrów.
Kontakt telefoniczny lub na e-mail.
Robert

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  1 .Demontaż starych szaf komandora, równanie ścian, położenie płyt g-k, malowanie
  2. Osuszanie pokoi i likwidacja grzyba - zbijanie tynków, foliowanie, płyty g-k, malowanie, sufity podwieszane, inne dekoracyjne elementy wnętrz.
  3. Zamiana niefunkcjonalnej kawalerki w bardzo przestronne jak na ten metraż mieszkanko - podniesienie stopni w kuchni, antresola (wysokie mieszkanie), płytki w łazience, kuchni, panele na podłogach, przestawienie ścianek działowych, płyty g-k, oświetlenie Led i wiele innych prac
  4. Montaż szaf, budowanie schodów drewnianych z balustradą i zabezpieczeniem dla małych dzieci
  5. Mostki drewniane ręcznie robione z różnych rodzajów drewna
  6. Przebudowa poddasza na sypialnię
  7. Remont akademików - stawianie nowych ścian z orth, płyt g-k, przedścianek, sufity podwieszane, kafelkowanie łazienek, malowanie
  8. Wiele innych prac

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej cieszy mnie fakt, kiedy nie tylko ja a przede wszystkim osoba zlecająca wykonywaną pracę jest zadowolona z jej efektu. To nagroda "premia" za czasami bardzo ciężką i żmudną pracę.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Jeśli szukasz fachowca, który terminowo wywiązuje się z deklaracji słownych i pisemnych, czysto, porządnie i bardzo schudnie pracującego, który dba o estetykę wykonania bardziej jak o własny zarobek, bowiem dobra opinia jest dla mnie najcenniejsza i zadowolenie z wykonanej pracy (nieważne, że nie dla siebie) to argument, dla którego warto pracować - to właśnie mnie szukasz

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  1. Termin wykonania i czas trwania pracy
  2. Estetyka pracy
  3. Cena usługi
  4. Gwarancja wykonania
  5. Reklamacje
  6. Własne spostrzeżenia i pomysły na moje zapatrywania
  &. Jaką mam pewność że wszystko będzie funkcjonalne? - gwarancja

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Jestem osobą, która w pracy (i nie tylko) ogromnie dba o estetykę. Każdy, najmniejszy nawet szczegół jest dla mnie bardzo ważny. Jak mówi przysłowie: "diabeł tkwi w szczegółach" - i jest to według mnie prawda.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Pytania dotyczą głównie kosztów, które klienci muszą pokryć za cenę usługi. W Każdym wypadku ustalane jest to indywidualnie, w zależności od wielu czynników.
  Drugie z kolei to najczęściej: ile to potrwa? Bywa, ze krócej, jak się zakładało, to rzadkość, najczęściej w umówionym terminie. Choć bywa i to bardzo często że klient zadowolony z naszej pracy znajduje inne "nagle" potrzebne przeróbki, przebudowy :)

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Powiedziałbym, żeby się dobrze zastanowił. W zależności od wieku pytającego - może lepiej pójść na studia, poszukać pracy w garniturze na co dzień się ubierając. To ciężka i wbrew pozorom trudna praca, zza to dająca satysfakcję, kiedy widzisz jej efekty, zadowolenie swoje i osoby, która tego, choćby małego remonciku pragnęła. To najważniejsze.
  Powiedziałbym tak: masz serce do tego? - jeśli odpowiedź brzmi: "tak" to dobrze, jeśli: "nie wiem" - niech zmieni profesję.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Perfekcyjność wykonania pracy jest dla mnie najważniejsza. Wolę spędzić kilka godzin więcej nad jakąś pracą niż wykonać ją niedokładnie. Pełny profesjonalizm i zaangażowanie, a co za tym idzie sumienność i rzetelność.