TWÓJ NOWY DOM

Pragniemy zachęcić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą usług. Gwarantujemy...

Pragniemy zachęcić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą usług. Gwarantujemy wysoką jakość oraz materiały w konkurencyjnych cenach.Zakres naszych prac obejmuje : szpachlowanie , malowanie , elektryka,hydraulika ,panele, kafelkowanie,zabudowy karton gips. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu służymy radą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź drogą mailową.

TWÓJ NOWY DOM

24 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Dawid remontował moje mieszkanie w Gdańsku.Ponieważ mieszkam w innym mieście sam wybierał panele i inne potrzebne rzeczy .Każdy wybór ze mną konsultował ,przesyłał zdjęcia. Wszystkie prace zostały ukończone w terminie. "

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Dawid remontował moje mieszkanie w Gdańsku.Ponieważ mieszkam w innym mieście sam wybierał panele i inne potrzebne rzeczy .Każdy wybór ze mną konsultował ,przesyłał zdjęcia. Wszystkie prace zostały ukończone w terminie. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Wykonczenie łazienki w stanie developerskim.Firma Pana Dawida spisała się bezbłednie.Rewelacyjny kontakt, mnostwo ciekawych pomysłow aranzacyjnych, swietna wspolpraca. Czas wykonania zgodny z umową.Polecam w 100%."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Szczerze polecam współpracę z firmą TWÓJ NOWY DOM. Miałam przyjemność przez 1,5 miesiąca przekonać się, iż praca p. Dawida jest bezbłędna! Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Pełna precyzyjność i dokładność. Do tego duża pomoc w aranżacji. Dziękuję pięknie, że wszystko zostało zrobione sprawnie i na czas. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma: Twój Nowy Dom, całkowity remont mieszkania 2-pokojowego, czas: wrzesień 2017 r. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z firmą Twój Nowy Dom. Potrzebowałam wykonać całkowity remont mieszkania 2-pokojowego z rynku wtórnego. Szef firmy bardzo profesjonalnie podszedł do tematu, choć remont w budownictwie z lat 80tych do łatwych nie należy. Ekipa P. Dawida bardzo dobrze sobie poradziła z położeniem od nowa instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, remontem łazienki, wyłożeniem kafli w kuchni, przedpokoju, przygotowaniem ścian, podwieszanych sufitów. Bardzo profesjonalna ekipa, budząca zaufanie, wykonująca swoją pracę z należytą starannością. Spokojnie można im powierzyć wszelkie prace remontowe wraz w zakupem potrzebnych materiałów. Szef firmy dokładnie przedstawia wszystkie koszty prac i zakupionych towarów. Dodatkowo można liczyć na szereg porad i wskazówek. Remont z ekipą P. Dawida to czysta przyjemność "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "październik 2017 - firma p. Jasińskiego 'Twój nowy dom ' wykonała remont łazienki i ubikacji w celu przystosowania pomieszczeń dla osoby niepełnosprawnej ( prace hydrauliczne, kafelkowanie, wykonanie brodzika ,montaż urządzeń itp.) prace poszły szybko, sprawnie. Firma solidna dokładna,przystępna cenowo , pełen profesjonalizm , pozostawiają po sobie porządek i co nie bez znaczenia pracownicy sympatyczni, komunikatywni, dokładni .W przyszłości wiemy do kogo dzwonić .Szczerze polecamy firmę TWÓJ NOWY DOM "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Ofertę usług firmy TWÓJ NOWY DOM DAWID JASIŃSKI znalazłem w internecie i jak się okazało to był strzał w 10. Wykończenie mieszkania przeprowadziliśmy we wrześniu 2017. O wykonanej usłudze wykończenia mieszkania i współpracy mogę pisać w samych superlatywach, wszystko wykonane bardzo fachowo , zgodnie z planem,terminowo i co również ważne czysto. Sumując z czystym sumieniem polecam firmę TWÓJ NOWY DOM DAWID JASIŃSKI"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jesteśmy zadowoleni z remontu wykonanego przez ekipę Pana Dawida. Dom był w stanie deweloperskim, a do wykonania była gładź na ścianach, montaż WC ze stelażem, wyburzenie jednej ze ścian, ułożenie kafelek w łazienkach i na podłodze w kuchni. Najważniejszą dla nas zaletą było to, że otrzymaliśmy dużo cennych porad i pomocy w kwestiach, które nie zawsze chętnie wykonują inne ekipy remontowe (np odebranie i przewiezienie materiałów ze sklepu). Na każdym etapie ekipa zachowywała porządek, wszystkie resztki materiałów zostały nam pozostawione, a rachunki zebrane i przekazane po zakończeniu prac. Zaletą fachowców była również terminowość. Polecam!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Twój Nowy Dom wykonała całkowity remont mieszkania o powierzchni 80 m2. Remont dotyczył stanu deweloperskiego, natomiast zakres pracy był bardzo rozległy: wyburzanie oraz postawienie nowych ścian, cała elektryka, wod-kan, położenie kafli w łazience, kuchni, przedpokoju. przygotowania ścian, sufitów, biały montaż itd. Wspomnianą firmę oceniam jako bardzo dobra. Wszyscy pracownicy firmy wykazali się pełnym profesjonalizmem, wiedzą oraz doświadczeniem. Niejednokrotnie doradzając oraz proponując różne rozwiązania. Nie mniej ważna jest wysoka kultura osobista oraz przyjazny i życzliwy kontakt. Z czystym sumieniem polecam każdemu powyższą firmę. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy ekipy Pana Dawida, terminowości oraz tego jak przebiegała współpraca. Remont obejmował burzenie ścian i postawienie nowych (połączenie pokoi), szpachlowanie, malowanie, prace elektryczne, hydrauliczne i wykończeniowe. Całość prac przebiegała bardzo profesjonalnie i szybko z jednoczesnym dużym naciskiem na jakość i dokładność. To, co jest bardzo dużym plusem ekipy Pana Dawida to fakt, że efekt końcowy ma dla nich najwyższy priorytet i nie boją się wybrać mniej wygodnych (z punktu widzenia wykonawcy) rozwiązań, by końcowy rezultat był jak najlepszy. Warto również podkreślić dbałość o porządek i czystość miejsca pracy. Zdecydowanie polecamy!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Zdecydowanie polecam firmę Pana Dawida J. , prace remontowe całego mieszkania zostały wykonane w terminie i zgodnie z umową. Całość prac została zrealizowana starannie i estetycznie w oparciu o najnowsze technologie i trendy. Pan Dawid bardzo profesjonalnie ,zapewniając wysoki poziom organizacyjny przeprowadził wszystkie prace , ograniczając mój udział w inwestycji do dwóch spotkań. Na bieżąco przy pomocy maila i zdjeć byłam informowana o postępach w pracach. Komunikacja, logistyka, jakość to mocne strony firmy Pana Dawida"Twój Nowy Dom""

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Dawid jest profesjonalistą, oferującym cały wachlarz usług remontowych. Poleciła mi go znajoma i teraz ja z czystym sumieniem mogę go polecić innym. Remont odbył się terminowo, bez żadnych opóźnień. W trakcie remontu nie występowały żadne problemy wynikające z z braku umiejętności i kompetencji Dawida oraz jego pracowników. Doskonały kontakt pozwolił na sprawną komunikację. Dodatkowo mimo młodego wieku Dawid wykazuję się sporym doświadczeniem, nie brak mu również pomysłów, które nierzadko wprowadzaliśmy w życie. Fachowiec 10/10 Uczciwy, profesjonalny i dodatkowo bardzo sympatyczny człowiek! 100% Polecam!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Brak mi słów żeby opisać moje zadowolenie. Totalna metaformoza łazienki. W ustalonym wcześniej terminie i w ustalonej cenie bez żadnych dodatkowych dopłat. Do Końca nie byliśmy zdecydowani jak ma wyglądać łazienka. Dzięki doświadczeniu Mistrza udało się stworzyć łazienkę praktyczną i za razem przepiękną. Latem remont salonu na pewno z TWÓJ NOWY DOM. Wielkie po dziękowanie i szacunek dla Pana Jarka i Mistrza Pana Tadeusza."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług remontowych wykonanych przez ekipę Pana Dawida. Panowie likwidowali bruzdy w ścianach, malowali pomieszczenie biurowe, kładli fototapetę i montowali projektor podwieszany do stropu. Pracę skończyli szybciej niż planowaliśmy. Firma bardzo solidna, pomocna i godna polecenia! "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Ekipa Pana Dawida wykończyła mieszkanie odebrane w stanie deweloperskim. Prace przebiegały szybko, planowo, ale co najważniejsze, wszystko było wykonane niezwykle starannie, przemyślanie. Bardzo sympatyczni fachowcy, którzy na każdym kroku pytają i doradzają. Ważne również, że zawsze był porządek. Z efektu prac jesteśmy bardzo zadowoleni, jest dokładnie tak, jak chcieliśmy. Dzisiaj ciężko o sprawdzonych specjalistów, ale firmę p. Dawida możemy polecić z czystym sumieniem, na pewno skorzystam w przyszłości. Paweł S."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Polecam firmę p. Dawida jako doskonałego wykonawcę prac remontowych. Remont w moim mieszkaniu byl niemal kompleksowy - obejmował wszystkie pomieszczenia. Prace przebiegały w ustalonym wcześniej tempie, zgodnie z umową. Wszystkie sprawy były konsultowane na bieżąco, co pozwoliło uniknąć niemiłych sytuacji. Mogłam liczyć na p. Dawida w każdym względzie - zakupy materiałów, wywózka gruzu, przewiezienie zdemontowaego wyposażenia itp. Odpowiadał na każdego sms-a i mail`a. Rozliczenie nastąpiło zgodnie z umową, bez żadnych dodatkowych kosztów typu "tu wkręciłem dodatkową śrubkę, a tam wywierciłem nieprzewidzianą dziurkę". Podsumowując - firma godna najwyższej oceny i zaufania. I jeszcze jedno - na każdym etapie pozostawiają po sobie porządek :-)"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Remont dotyczył całego parteru domku szeregowego. Wszystkie prace remontowe rozpoczęły i zakończyły się zgodnie z terminem (14.09.-17.11.2016). Pan Dawid wraz z całą ekipą to prawdziwi fachowcy! Sympatyczni i otwarci na zmiany oraz co ważne - pozostawiają po co sobie porządek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu wykonanego remontu. Gorąco polecamy całą ekipę Pana Dawida Jasińskiego! Halina S. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W roku 2016 miałem okazję korzystać z usług Dawida Jasińskiego. Wspierając się wachlarzem specjalistów wykonał w moim mieszkaniu generalny remont łazienki, doprowadził hydraulikę i elektrykę do porządku, osadził parapety wewnętrzne oraz pozbył się buazerii i doprowadził ściany do porządku. Z ręką na sercu polecę każdemu jego usługi. Posiada on szerokie kontakty w branży remontowej, które pomogły mu zająć się każdego typu zleceniem. Jest bardzo otwarty i kontaktowy, co pomogło nam znaleźć odpowiedzi na każde pytanie dotyczące doboru materiałów i rozwiać wszelkie wątpliwości związane z naszym brakiem doświadczenia w remontowaniu mieszkania. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług remontowych wykonanych przez firmę Twój Nowy Dom. W ciągu niecałych dwóch tygodni Panowie podwiesili u nas sufity, pozaklejali bruzdy w ścianiach, zamontowali parapety, wyszpachlowali pokoje wraz z sufitami oraz je wymalowali. Wykonaną pracę oceniamy bardzo wysoko a finansowo nie zrujnowała naszego budżetu :) Panowie są bardzo mili, pracowici i elastyczni. Nie mają problemu z wprowadzaniem zmian nawet na ostatnią chwilę. W razie kolejnych remontów na pewno będziemy zgłaszać się do firmy Pana Dawida."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Rzadko spotyka się osoby równie miłe i pomocne, co bardzo doświadczone i wykonujące solidnie powierzone zadanie. Taka właśnie jest firma p. Dawida. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania pracy, z dotrzymanego terminu i oczywiście aspektu finansowego :)"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo solidna i uczciwa firma, pełny profesjonalizm. Wysoki poziom usług, gorąco polecam. Pan Dawid remontował kompleksowo całe mieszkanie, poczynając od totalnej demolki, wymiany instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Dziś moje mieszkanie wygląda super jestem w pełni zadowolona. Bardzo przystępne ceny za usługi powodują, że ze spokojnym sumieniem polecam Pana Dawida Jasińskiego."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Fachowiec naprawdę godny polecenia, powiem szczerze ze przed rozpoczęciem "inwestycji" miałem pewne obawy, jednakże Pan Dawid łamie wszelkie stereotypy "polskiego fachowca", pokrótce podsumowując wykonaną usługę: cenowo atrakcyjnie, szybko, sumiennie i przede wszystkim terminowo! POLECAM!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Dawid to bardzo konkretny fachowiec. Podjął sie wykonania zlecenia, którego wcześniejsi wykonawcy nie chcieli. Nie naciągał na prace dodatkowe, a robotę wykonał bardzo sprawnie i co najważniejsze tanio. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Dawid Jasiński w dniach 05.11.-06.11. usuwał przyczyny i skutki zacieku w budynku mieszkalnym . Prace polegały na mocowaniu dachówek , szpachlowaniu i malowaniu potężnych dwóch zacieków .Fachowiec słowny , niedrogi a usługa wykonana bez zarzutu . Zdecydowanie polecam!!!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Dawid w okresie przedwakacyjnym wykonywał u mnie prace remontowe. Robiliśmy remont prawie całego mieszkania. Wykonane prace oceniam wysoko. Polecam tego wykonawcę. Jedną z dość istotnych kwestii było dla mnie zadbanie o pozostawienie po sobie porządku po wykonanej pracy. Postrzegam tego wykonawcę jako osobę sympatyczną, solidną i słowną ."