TWÓJ NOWY DOM

„To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić by miał w sobie duszę.” – Tomasz Misiak...

„To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić by miał w sobie duszę.” – Tomasz Misiak

Firma remontowo-budowlana "Twój Nowy Dom" jest połączeniem wieloletniej tradycji, jakości wykonania i nowoczesności.

Pragniemy zachęcić Państwa do zapoznania się z ofertą naszych usług.
W celu pełnej satysfakcji Klientów oferujemy możliwość odbioru i przewozu materiałów oraz wywozu odpadów.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu służymy radą. Cechujemy się rzetelnością, terminowością oraz estetyką pracy, zarówno po wykonaniu usługi, jak i w trakcie trwania prac.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu projektu.
Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz stały kontakt z Klientem. Służymy naszą wiedzą na każdym etapie realizacji zlecenia.
Naszą misją jest osiągnięcie pełnej satysfakcji Klienta oraz stworzenie przestrzeni, która będzie w pełni odpowiadać Jego oczekiwaniom.
Z każdym Klientem podpisujemy umowę o wykonanie usług, gdzie w jasny sposób wskazane są zasady współpracy.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź drogą mailową.

NASZE ATUTY:
- precyzyjność wykonania,
- własny, profesjonalny sprzęt,
- wieloletnie doświadczenie,
- korzystne rabaty u Partnerów,
- konkurencyjne ceny,
- możliwość wykonania „korespondencyjnych” remontów,
- innowacyjne rozwiązania,
- znajomość najnowszych trendów.

Zakres naszych prac obejmuje:
wyburzanie, wywóz gruzu, projektowanie oświetlenia, instalacje elektryczne i hydrauliczne, zabudowy karton gips , tynkowanie, szpachlowanie , malowanie , tapetowanie, montaż sztukaterii, cyklinowanie, układanie paneli, kafelkowanie, aranżacje łazienek, aranżacje kominków.

36 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo wysoko sobie cenię współpracę z panem Dawidem. Mimo faktu, że remont mojego mieszkania stanowił dość spore wyzwanie ze względu na swój wiek oraz zaniedbanie poprzedniego właściciela, ekipa Twojego Nowego Domu stanęła na wysokości zadania. Praca szła sprawnie, kontakt był doskonały, w nietypowych i potencjalnie problematycznych sytuacjach szybko znajdowano rozwiązanie. Mimo pewnej obsuwy w terminie ostatecznego oddania mieszkania, jestem bardzo zadowolony i zdecydowanie polecam!"

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo wysoko sobie cenię współpracę z panem Dawidem. Mimo faktu, że remont mojego mieszkania stanowił dość spore wyzwanie ze względu na swój wiek oraz zaniedbanie poprzedniego właściciela, ekipa Twojego Nowego Domu stanęła na wysokości zadania. Praca szła sprawnie, kontakt był doskonały, w nietypowych i potencjalnie problematycznych sytuacjach szybko znajdowano rozwiązanie. Mimo pewnej obsuwy w terminie ostatecznego oddania mieszkania, jestem bardzo zadowolony i zdecydowanie polecam!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Panowie z firmy Twój Nowy Dom urządzili i wykończyli mi łazienkę od stanu deweloperskiego, przerobienie hydrauliki i elektryki, podwieszany sufit, kafelkowanie oraz biały montaż. Efekt końcowy - REWELACJA!!! Wykonanie wszystkich prac solidne i na czas. Współpraca z nimi bardzo przyjemna i profesjonalna. GORĄCO POLECAM!!!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  " W październiku 2018 zleciłam remont łazienki(skucie starych kafelek,nowa instalacja hydrauliczna i elektryczna,nowe kafle,montaż urządzeń)Wykonane solidnie,szybko i w terminie. Ekipa sympatyczna,pozostawia po sobie porządek.Kontakt z wykonawcą bardzo dobry przed jak i po remoncie. Ceny za usługi podawane netto.Z materiałami budowlanymi także nie ma problemu,ponieważ panowie wszystko sami dowożą. Polecam "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Na przełomie września i października br. firma Twój Nowy Dom przeprowadziła w mieszkaniu remont kuchni z salonem. Zakres prac to: - wyburzeniu ścianki między kuchnią a salonem, - zamurowanie starego wejścia do kuchni, - położenie kafle oraz cegły ozdobnej na ścianę, z tych prac jestem zadowolony najbardziej, - przeróbka przyłącza wodnego oraz gazowego, - elektryk. Prace były planowane na dwa tygodnie i termin został dotrzymany. Zakres prac i koszty robocizny dogadywane na bieżąco, ale ceny podawane netto, o czym nie wiedziałem. Ekipa czysta i solidna, nie zostawia po sobie bałaganu. Niestety trochę nie uważali jak wychodzili na balkon na papieroska i połamali kilka kwiatów, niby nic, ale trochę niefajnie. Generalnie polecam i przy kolejnym remoncie na pewno chętnie skorzystam z ich usług. Pozdrawiam DK"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pana Dawida znalazłem przez opinie na tym portalu dlatego też chętnie ją dodam. Trochę byłem niepewny wszystkiego bo w końcu to tylko internet. Pomimo tego remont jest już skończony i Pan Dawid zrobił wszystko zgodnie z zaleceniami i w terminie , o którym rozmawialiśmy. Jestem bardzo zadowolony z Jego pracy. W pełni polecam. Pan Dawid robił u mnie gruntowny remont łazienki. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W maju/czerwcu 2018 firma Pana Dawida wykonała generalny remont 3 pokojowego mieszkania w startym budownictwie. Prace obejmowały: położenie nowej instalacji elektrycznej, podwieszane sufity, zabudowy pionów, montaż paneli i kafli na podłogach i ścianach, równanie, szpachlowanie i malowanie ścian, wymiana drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Do remontu podchodziliśmy z wielkimi obawami, ponieważ wybierając firmę opieraliśmy się wyłącznie na opiniach z Internetu, jednak już po wstępnych oględzinach mieszkania pan Dawid wzbudził w nas pełne zaufanie. Poza profesjonalnym wykonaniem prac z dbałością o każdy szczegół, polecamy ekipę Twój Nowy Dom ze względu na: świetny kontakt z panem Dawidem w ciągu trwania całego remontu, doradztwo w zakresie materiałów (wszystko było konsultowane telefonicznie/mailowo, kupowane i przywożone przez pana Dawida), propozycje genialnych rozwiązań aranżacyjnych (dzięki którym efekt końcowy mieszkania jest piorunujący), terminowość – zgodna ze wstępnymi ustaleniami, brak niespodziewanych kosztów w rozliczeniu końcowym, pozostawiony porządek oraz elastyczność związana z wykonaniem dodatkowych prac. Z czystym sumieniem polecamy Firmę pana Dawida "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Remont został przeprowadzony w maju 2018 roku.Trwał miesiąc czasu. W tym okresie zostały gruntownie wyremontowane 4 pomieszczenia :dwa pokoje,kuchnia,przedpokój. W pomieszczeniach zostaly położone panele oraz kafle na podłogach, ściany wycekolowane i pomalowane ,podwieszany sufit w przedpokoju .Stolarka okienna została wymieniona w kuchni oraz w pokojach. .Jakość wykonania dopracowana w najmniejszych szczegòłach.Kontakt z wykonawcą bardzo łatwy i przyjemny :) .Remont odbyl sie sprawnie,bez problemów. Firma Pana Dawida Twój nowy dom to pełen profesjonalizm. Polecam "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W styczniu 2018 firma Twój Nowy Dom przeprowadzała generalny remont naszego mieszkania. Mieszkanie 100m2 z rynku wtórnego, prace były spore, obejmowały: wyburzanie ścian, stawianie nowych ścian, wygłuszanie pomieszczeń, przebudowę instalacji hydraulicznej, położenie nowej instalacji elektrycznej, kompleksowy remont łazienek, skrobanie szpachlowanie i malowanie ścian, podwieszany sufit, zabudowy z płyt gk. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Pana Dawida. Jesteśmy bardzo zadowoleni z uzyskanego efektu. Firma jest rzetelna i profesjonalna, wszelkie prace były wykonywane bardzo szczegółowo i skrupulatnie. Bardzo dobry kontakt z Panem Dawidem jak i pracownikami. Mogliśmy liczyć na porady oraz wskazówki, aby uzyskać doskonały efekt. Bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy firmę."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Remont był przeprowadzony w marcu 2018r. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Wspołpraca przebiegała bardzo łatwo i sprawnie. Nie było problemów z wprowadzeniem modyfikacji projektu ani zleceniem dodatkowych prac. Harmonogram prac był na bieżąco uaktualniany w zależności od naszych potrzeb oraz dostępności materiałów budowlanych. Praca odbywała się 5 dni w tygodniu od rana do popołudnia. Zlecenie obejmowało połozenie kafelek w łazience, oraz zamontoawnie całego wyposażenia (wanna, zlew, toaleta, szafki), położenie paneli oraz listew przypodłogowych, wyrównanie oraz malowanie ścian. Prace przebiegały bez opóźnień. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Zimą 2017/2018 Pan Dawid remontował moje mieszkanie. Remont obejmował renowację tynków, malowanie scian, położenie podłogi oraz kompleksowe wykończenie łazienki. Współpraca była bardzo przyjemna, bardzo dobry kontakt z wykonawcą. Ekipa profesjonalnie wykonała zlecone zadanie. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi firmy Twój Nowy Dom."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z usług firmy budowlanej Twój Nowy Dom korzystaliśmy już 2 razy robiąc łazienki i podłogi w mieszkaniu.Właściciel p.Dawid to rzetelna, uczciwa osoba,dysponująca czasem dla klienta, służy radą i pomocą.Pracownicy wywiązali się w 100 % ze swojej pracy.Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług i czasu, w jakim wykonano powierzone prace. Z czystym sumieniem polecam. Z usług firmy korzystaliśmy w lutym 2018 r."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jesteśmy bardzo zadowoleni z ekipy "TWÓJ NOWY DOM". Firma w bardzo krótkim terminie wykonała generalny remont całego 65-metrowego mieszkania z rynku wtórnego. Zakres remontu był bardzo duży, zaczynając od całkowitej demolki, wyburzania i przestawiania ścian, po przebudowę instalacji hydraulicznej, podwieszaniu sufitów, kończąc na prostowaniu i szpachlowaniu ścian w całym mieszkaniu. Pan Dawid proponuje bardzo oryginalne rozwiązania aranżacyjne, gdzie efekt końcowy nas zaskoczył bardzo pozytywnie. Przez cały okres remontu jak i po Pan Dawid służył dobrą radą odnośnie doboru materiałów. Z czystym sumieniem polecamy! Firma rzetelna, sumienna i przede wszystkich godna zaufania. Dziękujemy Milena i Kazik"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Moim zdaniem bardzo niska jakość wykonanych prac i załamująca postawa wobec zgłoszonych uwag, poprawki malarskie i szpachlowanie były robione 2 razy, a efekt nadal załamuje.Podczas poprawek-szpachlowania i malowania ekipa nie zabezpieczyła drewnianej podłogi ,ani mebli, więc powstały zniszczenia.Ponadto nierówne paski ściana-sufit, niedomalowane ściany, przebijające kolory, fatalnie położone silikony, przebijający akryl i absolutnie brak przywiązania do detali-podsumowując bardzo niedbale wykonane prace.Wykonawca absolutnie nie poczuwa się i nie bierze odpowiedzialności za fatalnie wykonaną pracę.Zapłaciliśmy ekipie, a na dzień dzisiejszy zostaliśmy z licznymi poprawkami, które musimy wykonać we własnym zakresie.Nikomu nie polecam!!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Dawid remontował moje mieszkanie w Gdańsku.Ponieważ mieszkam w innym mieście sam wybierał panele i inne potrzebne rzeczy .Każdy wybór ze mną konsultował ,przesyłał zdjęcia. Wszystkie prace zostały ukończone w terminie. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Wykonczenie łazienki w stanie developerskim.Firma Pana Dawida spisała się bezbłednie.Rewelacyjny kontakt, mnostwo ciekawych pomysłow aranzacyjnych, swietna wspolpraca. Czas wykonania zgodny z umową.Polecam w 100%."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Szczerze polecam współpracę z firmą TWÓJ NOWY DOM. Miałam przyjemność przez 1,5 miesiąca przekonać się, iż praca p. Dawida jest bezbłędna! Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Pełna precyzyjność i dokładność. Do tego duża pomoc w aranżacji. Dziękuję pięknie, że wszystko zostało zrobione sprawnie i na czas. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma: Twój Nowy Dom, całkowity remont mieszkania 2-pokojowego, czas: wrzesień 2017 r. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z firmą Twój Nowy Dom. Potrzebowałam wykonać całkowity remont mieszkania 2-pokojowego z rynku wtórnego. Szef firmy bardzo profesjonalnie podszedł do tematu, choć remont w budownictwie z lat 80tych do łatwych nie należy. Ekipa P. Dawida bardzo dobrze sobie poradziła z położeniem od nowa instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, remontem łazienki, wyłożeniem kafli w kuchni, przedpokoju, przygotowaniem ścian, podwieszanych sufitów. Bardzo profesjonalna ekipa, budząca zaufanie, wykonująca swoją pracę z należytą starannością. Spokojnie można im powierzyć wszelkie prace remontowe wraz w zakupem potrzebnych materiałów. Szef firmy dokładnie przedstawia wszystkie koszty prac i zakupionych towarów. Dodatkowo można liczyć na szereg porad i wskazówek. Remont z ekipą P. Dawida to czysta przyjemność "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "październik 2017 - firma p. Jasińskiego 'Twój nowy dom ' wykonała remont łazienki i ubikacji w celu przystosowania pomieszczeń dla osoby niepełnosprawnej ( prace hydrauliczne, kafelkowanie, wykonanie brodzika ,montaż urządzeń itp.) prace poszły szybko, sprawnie. Firma solidna dokładna,przystępna cenowo , pełen profesjonalizm , pozostawiają po sobie porządek i co nie bez znaczenia pracownicy sympatyczni, komunikatywni, dokładni .W przyszłości wiemy do kogo dzwonić .Szczerze polecamy firmę TWÓJ NOWY DOM "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jesteśmy zadowoleni z remontu wykonanego przez ekipę Pana Dawida. Dom był w stanie deweloperskim, a do wykonania była gładź na ścianach, montaż WC ze stelażem, wyburzenie jednej ze ścian, ułożenie kafelek w łazienkach i na podłodze w kuchni. Najważniejszą dla nas zaletą było to, że otrzymaliśmy dużo cennych porad i pomocy w kwestiach, które nie zawsze chętnie wykonują inne ekipy remontowe (np odebranie i przewiezienie materiałów ze sklepu). Na każdym etapie ekipa zachowywała porządek, wszystkie resztki materiałów zostały nam pozostawione, a rachunki zebrane i przekazane po zakończeniu prac. Zaletą fachowców była również terminowość. Polecam!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Twój Nowy Dom wykonała całkowity remont mieszkania o powierzchni 80 m2. Remont dotyczył stanu deweloperskiego, natomiast zakres pracy był bardzo rozległy: wyburzanie oraz postawienie nowych ścian, cała elektryka, wod-kan, położenie kafli w łazience, kuchni, przedpokoju. przygotowania ścian, sufitów, biały montaż itd. Wspomnianą firmę oceniam jako bardzo dobra. Wszyscy pracownicy firmy wykazali się pełnym profesjonalizmem, wiedzą oraz doświadczeniem. Niejednokrotnie doradzając oraz proponując różne rozwiązania. Nie mniej ważna jest wysoka kultura osobista oraz przyjazny i życzliwy kontakt. Z czystym sumieniem polecam każdemu powyższą firmę. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy ekipy Pana Dawida, terminowości oraz tego jak przebiegała współpraca. Remont obejmował burzenie ścian i postawienie nowych (połączenie pokoi), szpachlowanie, malowanie, prace elektryczne, hydrauliczne i wykończeniowe. Całość prac przebiegała bardzo profesjonalnie i szybko z jednoczesnym dużym naciskiem na jakość i dokładność. To, co jest bardzo dużym plusem ekipy Pana Dawida to fakt, że efekt końcowy ma dla nich najwyższy priorytet i nie boją się wybrać mniej wygodnych (z punktu widzenia wykonawcy) rozwiązań, by końcowy rezultat był jak najlepszy. Warto również podkreślić dbałość o porządek i czystość miejsca pracy. Zdecydowanie polecamy!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Zdecydowanie polecam firmę Pana Dawida J. , prace remontowe całego mieszkania zostały wykonane w terminie i zgodnie z umową. Całość prac została zrealizowana starannie i estetycznie w oparciu o najnowsze technologie i trendy. Pan Dawid bardzo profesjonalnie ,zapewniając wysoki poziom organizacyjny przeprowadził wszystkie prace , ograniczając mój udział w inwestycji do dwóch spotkań. Na bieżąco przy pomocy maila i zdjeć byłam informowana o postępach w pracach. Komunikacja, logistyka, jakość to mocne strony firmy Pana Dawida"Twój Nowy Dom""

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Dawid jest profesjonalistą, oferującym cały wachlarz usług remontowych. Poleciła mi go znajoma i teraz ja z czystym sumieniem mogę go polecić innym. Remont odbył się terminowo, bez żadnych opóźnień. W trakcie remontu nie występowały żadne problemy wynikające z z braku umiejętności i kompetencji Dawida oraz jego pracowników. Doskonały kontakt pozwolił na sprawną komunikację. Dodatkowo mimo młodego wieku Dawid wykazuję się sporym doświadczeniem, nie brak mu również pomysłów, które nierzadko wprowadzaliśmy w życie. Fachowiec 10/10 Uczciwy, profesjonalny i dodatkowo bardzo sympatyczny człowiek! 100% Polecam!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Brak mi słów żeby opisać moje zadowolenie. Totalna metaformoza łazienki. W ustalonym wcześniej terminie i w ustalonej cenie bez żadnych dodatkowych dopłat. Do Końca nie byliśmy zdecydowani jak ma wyglądać łazienka. Dzięki doświadczeniu Mistrza udało się stworzyć łazienkę praktyczną i za razem przepiękną. Latem remont salonu na pewno z TWÓJ NOWY DOM. Wielkie po dziękowanie i szacunek dla Pana Jarka i Mistrza Pana Tadeusza."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług remontowych wykonanych przez ekipę Pana Dawida. Panowie likwidowali bruzdy w ścianach, malowali pomieszczenie biurowe, kładli fototapetę i montowali projektor podwieszany do stropu. Pracę skończyli szybciej niż planowaliśmy. Firma bardzo solidna, pomocna i godna polecenia! "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Ekipa Pana Dawida wykończyła mieszkanie odebrane w stanie deweloperskim. Prace przebiegały szybko, planowo, ale co najważniejsze, wszystko było wykonane niezwykle starannie, przemyślanie. Bardzo sympatyczni fachowcy, którzy na każdym kroku pytają i doradzają. Ważne również, że zawsze był porządek. Z efektu prac jesteśmy bardzo zadowoleni, jest dokładnie tak, jak chcieliśmy. Dzisiaj ciężko o sprawdzonych specjalistów, ale firmę p. Dawida możemy polecić z czystym sumieniem, na pewno skorzystam w przyszłości. Paweł S."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Polecam firmę p. Dawida jako doskonałego wykonawcę prac remontowych. Remont w moim mieszkaniu byl niemal kompleksowy - obejmował wszystkie pomieszczenia. Prace przebiegały w ustalonym wcześniej tempie, zgodnie z umową. Wszystkie sprawy były konsultowane na bieżąco, co pozwoliło uniknąć niemiłych sytuacji. Mogłam liczyć na p. Dawida w każdym względzie - zakupy materiałów, wywózka gruzu, przewiezienie zdemontowaego wyposażenia itp. Odpowiadał na każdego sms-a i mail`a. Rozliczenie nastąpiło zgodnie z umową, bez żadnych dodatkowych kosztów typu "tu wkręciłem dodatkową śrubkę, a tam wywierciłem nieprzewidzianą dziurkę". Podsumowując - firma godna najwyższej oceny i zaufania. I jeszcze jedno - na każdym etapie pozostawiają po sobie porządek :-)"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Remont dotyczył całego parteru domku szeregowego. Wszystkie prace remontowe rozpoczęły i zakończyły się zgodnie z terminem (14.09.-17.11.2016). Pan Dawid wraz z całą ekipą to prawdziwi fachowcy! Sympatyczni i otwarci na zmiany oraz co ważne - pozostawiają po co sobie porządek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu wykonanego remontu. Gorąco polecamy całą ekipę Pana Dawida Jasińskiego! Halina S. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W roku 2016 miałem okazję korzystać z usług Dawida Jasińskiego. Wspierając się wachlarzem specjalistów wykonał w moim mieszkaniu generalny remont łazienki, doprowadził hydraulikę i elektrykę do porządku, osadził parapety wewnętrzne oraz pozbył się buazerii i doprowadził ściany do porządku. Z ręką na sercu polecę każdemu jego usługi. Posiada on szerokie kontakty w branży remontowej, które pomogły mu zająć się każdego typu zleceniem. Jest bardzo otwarty i kontaktowy, co pomogło nam znaleźć odpowiedzi na każde pytanie dotyczące doboru materiałów i rozwiać wszelkie wątpliwości związane z naszym brakiem doświadczenia w remontowaniu mieszkania. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług remontowych wykonanych przez firmę Twój Nowy Dom. W ciągu niecałych dwóch tygodni Panowie podwiesili u nas sufity, pozaklejali bruzdy w ścianiach, zamontowali parapety, wyszpachlowali pokoje wraz z sufitami oraz je wymalowali. Wykonaną pracę oceniamy bardzo wysoko a finansowo nie zrujnowała naszego budżetu :) Panowie są bardzo mili, pracowici i elastyczni. Nie mają problemu z wprowadzaniem zmian nawet na ostatnią chwilę. W razie kolejnych remontów na pewno będziemy zgłaszać się do firmy Pana Dawida."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Rzadko spotyka się osoby równie miłe i pomocne, co bardzo doświadczone i wykonujące solidnie powierzone zadanie. Taka właśnie jest firma p. Dawida. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania pracy, z dotrzymanego terminu i oczywiście aspektu finansowego :)"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo solidna i uczciwa firma, pełny profesjonalizm. Wysoki poziom usług, gorąco polecam. Pan Dawid remontował kompleksowo całe mieszkanie, poczynając od totalnej demolki, wymiany instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Dziś moje mieszkanie wygląda super jestem w pełni zadowolona. Bardzo przystępne ceny za usługi powodują, że ze spokojnym sumieniem polecam Pana Dawida Jasińskiego."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Fachowiec naprawdę godny polecenia, powiem szczerze ze przed rozpoczęciem "inwestycji" miałem pewne obawy, jednakże Pan Dawid łamie wszelkie stereotypy "polskiego fachowca", pokrótce podsumowując wykonaną usługę: cenowo atrakcyjnie, szybko, sumiennie i przede wszystkim terminowo! POLECAM!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Dawid to bardzo konkretny fachowiec. Podjął sie wykonania zlecenia, którego wcześniejsi wykonawcy nie chcieli. Nie naciągał na prace dodatkowe, a robotę wykonał bardzo sprawnie i co najważniejsze tanio. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Dawid Jasiński w dniach 05.11.-06.11. usuwał przyczyny i skutki zacieku w budynku mieszkalnym . Prace polegały na mocowaniu dachówek , szpachlowaniu i malowaniu potężnych dwóch zacieków .Fachowiec słowny , niedrogi a usługa wykonana bez zarzutu . Zdecydowanie polecam!!!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Dawid w okresie przedwakacyjnym wykonywał u mnie prace remontowe. Robiliśmy remont prawie całego mieszkania. Wykonane prace oceniam wysoko. Polecam tego wykonawcę. Jedną z dość istotnych kwestii było dla mnie zadbanie o pozostawienie po sobie porządku po wykonanej pracy. Postrzegam tego wykonawcę jako osobę sympatyczną, solidną i słowną ."