Wykończenia Wnętrz M & M

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, oferujemy państwu solidne , profesjonalne wykończenia...

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, oferujemy państwu solidne , profesjonalne wykończenia wnętrz.Stosujemy najlepsze sprawdzone materiały do wykonania naszych prac .jesteśmy wspierani przez techników firmy Knauf z która współpracujemy i jesteśmy partnerem i wykonawcą . Zakres naszych prac obejmuje :
1)szpachlowanie (maszynowe natryskowe knauf pro-spray)jak i tradycyjne
2)malowanie tradycyjne i agregatem
3)panele
4)elektryka
5)montaż okien i drzwi
6)zabudowy karton gips
7)beton architektoniczny(płyty)
8)Wykładziny
9)Glazura-terakota-cegiełki
10)izolacje balkonów-tarasów
Jeśli szukasz fachowca któremu spokojnie możesz powierzyć swoje cztery kąty, to świetnie trafiłeś! Zapraszamy do współpracy i na nasz profil Facebooku
M&M Wykończenia Wnętrz Knauf Partner Wykonawca

21 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma pana Mariusza przeprowadziła remont generalny zakupionego z rynku wtórnego mieszkania do zrobienia było dosłownie wszystko nowa instalacja elektryczna tynki podłogi itd na remont miałam tylko miesiąc i Pan Mariusz praktyczne z marszu przyjął zlecenie. Mam wielkie szczęście że trafiłam na niego nie tylko zdążył na czas ale na każdym etapie prac pomagał w wyborze materiałów i ich zakupach i doradzał . Mieszkanie odebrałam pieknie wyremontowane i posprzatane. Kolejny remont tylko z tą firmą wszystkim POLECAM takich fachowców. "

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma pana Mariusza przeprowadziła remont generalny zakupionego z rynku wtórnego mieszkania do zrobienia było dosłownie wszystko nowa instalacja elektryczna tynki podłogi itd na remont miałam tylko miesiąc i Pan Mariusz praktyczne z marszu przyjął zlecenie. Mam wielkie szczęście że trafiłam na niego nie tylko zdążył na czas ale na każdym etapie prac pomagał w wyborze materiałów i ich zakupach i doradzał . Mieszkanie odebrałam pieknie wyremontowane i posprzatane. Kolejny remont tylko z tą firmą wszystkim POLECAM takich fachowców. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Przez ostatnie 6 tygodni miałam przyjemność z ekipą remontową M&M Wykończenia Wnętrz Knauf Partner Wykonawca. Mieszkanie dwupoziomowe o metrażu 86m2, także zakres prac dosyć szeroki, począwszy od zabudowy sufitu nad kuchnią, przez cekolowanie, osadzanie parapetów, malowanie i najważniejsze kompleksowe wykończenie łazienki, która nieskromnie napiszę, iż wyszła bajecznie:). Firma posiada wieloletnią praktykę, co można zauważyć obserwując sposób organizowania przebiegu robót. Bardzo dba o jakość wykonania, co przekłada się na najdrobniejsze szczegóły. Wykonawców cechuje przede wszystkim terminowość, rzetelność, sumienność i co najważniejsze pozostawili po sobie nieskazitelny porządek:). Wykonane prace oceniam bardzo dobrze i szczerze polecamy usługi oferowane przez ww. firmę."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Remont przebiegal sprawnie, szybko, dokladnie. Ekipa zna sie na rzeczy. Mimo ograniczonego czasu stawiaja na jakosc wykonanych uslug. Panowie sympatyczni, sumienni, slowni. Doradzaja profesjonalnie. Kolejny remont takze zlece im. Szczerze polecam!!!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Szczerze polecamy firmę M&M. Firma wykonała nam remont od murów dewelopera po piękne wnętrze. Bardzo pracowici , czyści i dokładni. .Doradzą we wszystkim !! Zastanawiają sie i mocno analizują każdy napotkany problem tak by rozwiązać go jak najszybciej , najlepiej i najtaniej . Nic nie zostanie wykonane bez wiedzy inwestora . Wszytko na bierząco rozpisywane . Do tego wszystkiego są to osoby bardzo sympatyczne i praca z nimi to dobre wspomnienia . Można by było tak pisać i pisać . „Z czystym serem polecamy „!!!! "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma M&M wykonała u nas w listopadzie remont kotłowni. Prace wykonane zostały solidnie i bez zastrzeżeń, a przede wszystkim w terminie, na czym najbardziej nam zależało.Jednym zdaniem- ekipa godna polecenia!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W listopadzie Panowie robili u mnie cała łazienkę od podstaw, szpachlowali ściany, malowali mieszkanie i kładli panele. Jestem bardzo zadowolona. Łazienka wyszła bardzo ładnie, nie mam żadnych zastrzeżeń. Byli bardzo pomocni ,dużo doradzili.Wyrobili się w czasie. Po zakończeniu prac nie miałam do czego się przyczepić. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Solidna, fachowa robota. Pan Marcin sprostal wszystkim wyzwaniom, ktore przed nim postawilismy. Do malowania byly nie tylko sciany ale i rożne figury geometryczne na nich. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wspolpracy. Serdecznie polecam."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W listopadzie 2017 roku Firma M&M zakończyła całkowity remont naszego mieszkania o powierzchni 90m2 w starym budownictwie. Zakres pracy był bardzo obszerny, rozpoczynający się od zdarcia wapna ze ścian i obróbki okien oraz wnęk przygrzejnikowych, gruntowania, wyłożenia siatki we wszystkich pomieszczeniach, kolejno fachowcy dołożyli wszelkich starań by wyprowadzić linie i kąty w mieszkaniu, wyrównując powierzchnie ścian i sufitów oraz budując podwieszany sufit w kuchni. Ekipa kuła, murowała, kurzyła, hałasowała, oczywiście uprzednio informując nas o tym, oraz zabezpieczając podłogi, okna i parapety. Następnym etapem było szpachlowanie, szlifowanie oraz trzykrotne malowanie, a także akrylowanie i drobne przeróbki elektryczne, kończąc na wyłożeniu płytek na ścianę imitujących białą cegłę wraz z zaimpregnowanie jej. Mogliśmy liczyć na Panów Mariusza i Marcina w każdym względzie, jak i w fachowym podawaniu pomysłów i rad dotyczących remontu, jak również zakupów materiałów i dostarczeniu ich miejsce. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonego remontu, który jest wynikiem ciężkiej pracy fachowców oraz wykorzystywanych przez nich wysokiej klasy materiałów (KNAUF, FLUGGER) oraz narzędzi. Prace przebiegały w ustalonym wcześniej tempie, zgodnie z umową. Wszystkie sprawy były konsultowane na bieżąco, co pozwoliło uniknąć problemów. Firmę M&M charakteryzuje przede wszystkim dokładność i porządek (który można by było określić, nawet jako pedantyzm :)), uczciwość, cierpliwość oraz doświadczenie. Nie zapominając oczywiście o tym, że na zakończenie całe mieszkanie zostało przez Panów wysprzątane na błysk! Podsumowując gorąco polecamy tych przesympatycznych fachowców oraz jeszcze raz dziękujemy im za wykonanie prac! Pozdrawiamy S&P :)"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo profesjonalna firma. Dobrze zaplanowana praca, świetnie zabezpieczone wyposażenie gabinetu. Zero uszkodzeń w trakcie. Panowie poradzili sobie z każdym problemem, który zaskakiwał nas w trakcie prac. Rewelacyjna współpraca z innymi fachowcami (elektryk, hydraulik) oraz dbałość o czystość miejsca pracy. Wszelkie decyzje w doborze materiału konsultowali ze mną, a sugestie przy wyborze produktów zawsze trafne. Za największą zaletę uważam konsekwentność ustalonej wcześniej wyceny prac, dzięki czemu wiedziałam od początku do końca ile remont będzie kosztował. Natomiast zmiany wprowadzane przeze mnie były od razu wyceniane."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Już po raz drugi miałam przyjemność skorzystać z usług przemiłych Panów Mariusz i Marcina z firmy M&M. Po raz pierwszy spotkaliśmy się w 2015 r. Po uprzednim ustaleniu zakresu prac (malowanie, uzupełnienie glazury i terakoty oraz kilka drobnych prac) i warunków finansowych Panowie szybko i sprawnie odświeżyli mieszkanie. Ogromny plus za zabezpieczenie wszystkich mebli, okien, itd. oraz zostawienie mieszkania w czystości po remoncie. We wrześniu br. po raz kolejny skontaktowałam się z Mariuszem i Marcinem - i znowu ogromny pozytyw, nie musiałam długo czekać na rozpoczęcie prac. Tym razem oprócz malowania zakres prac obejmował położenie paneli podłogowych w mieszkaniu, położenie dodatkowego przewodu do oświetlenia i gniazda zasilającego oraz kilka drobnych dodatkowych prac. Ekipa bardzo zgrana, uczciwa, można śmiało powierzyć im klucze i nie martwić się o nic - zrobią zakupy, odbiorą i przywiozą zakupione materiały a do tego jeszcze służą cennymi, fachowymi poradami i pomocą. Przywiązują wagę do detali, mają zmysł estetyczny i inicjatywę w rozwiązywaniu problemów. Szczerze polecam usługi profesjonalistów - Panów Mariusza i Marcina, oczywiście w przyszłości nie omieszkam skorzystać ponownie z usług firmy M&M."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jednym słowem super! Ściany są pięknie równe i gładkie, a przy tak krzywych ścianach w budownictwie z wielkiej płyty, było to baaardzo trudne, jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy. Pan Mariusz bardzo miły i pomocny. Bez wahania polecam w 100% "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Wszystko zaczęło się w pamiętnym 2017 roku, kiedy to wraz z żoną zdecydowaliśmy się tchnąć nowego ducha w nasze cztery kąty. No, kątów było trochę więcej i to niekoniecznie prostych. Po spotkaniu się z kilkoma potencjalnymi wykonawcami, nie zastanawiając się zbyt długo, zdecydowaliśmy się na współpracę w zakresie wyżej wspomnianego remontu z M&M Remonty. Już od pierwszego dnia prace ruszyły pełną parą, a mieszkanie zaczęło zmieniać swoje szare oblicze- początkowo na gruzowisko. Ostatecznie, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, plac budowy zmienił się w nasze wyśnione (już prostsze) 4 kąty. Nie możemy narzekać na brak kontaktu i cennych uwag praktycznych ze strony wykonawców. W sumie, nie możemy na nic narzekać. :) Terminowi, rzetelni, uczciwi, konkretni. Słowem: godni polecenia."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma M&M wykonała kompleksowy remont piętra domu jednorodzinego, remont przebiegł sprawnie bez opóznień ! jak byla potrzeba Panowie Marcin i Mariusz zostawali do póżnych godzin, pracują na sprawdzonych materialach renomowanych producentów, ekipa posidajaca duże doświadczenie w remontach, firma godna polecenia."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma M&M wykonała u nas (Os. Mistral, Gdynia-Pogórze, 55m2) w maju 2017 usługi wykończeniowe polegające na przygotowaniu mieszkania, znajdującego się w stanie deweloperskim, do zamieszkania. Wszystkie prace przebiegły zgodnie z zaplanowanym, ustalonym już w lutym (!), harmonogramem, I trwały trzy tygodnie. Kosztorys, przygotowany również na początku roku, zawierał wszystkie, niezbędne do prowadzenia remontu, pozycje, dzięki czemu mogliśmy się odpowiednio przygotować finansowo na zakończenie zamòwionych prac. W każdej chwili mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo z ich strony. Firma M&M charakteryzuje się profesjonalizmem, i wysoką jakością wykonywanych prac. Każdy milimetr mieszkania został w należyty sposòb zabezpieczony przed rozpoczęciem remontu, a po jego zakończeniu, całe mieszkanie zostało skrupulatnie wysprzątane, więc od razu mogliśmy się do niego wprowadzać. Zapewniano nas, że jeśli znajdziemy cokolwiek, co będzie wymagało poprawki, to zostanie to wykonane już następnego dnia od zgłoszenia usterki do pana Mariusza, aczkolwiek do chwili obecnej nie znaleźliśmy żadnych 'niedoròbek'. Firma M&M to perfekcjoniści I fachowcy, przez wielkie 'F'! Gorąco polecam ich usługi."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Remont wykonany dokładnie, zgodnie z tym co ustaliliśmy, dobry kontakt, udało się wyrównać krzywe ściany, Panowie podawali również cenne sugestie, spokojnie mogę polecić innym osobą, z pewnością będziemy jeszcze korzystać z usług M&M, współpraca bez zarzutu"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Panowie wpadli na chałupę w marcu 2017r /malowanie/całego domu Szybko i sprawnie zabezpieczyli folią wszystko co mogłoby się ubrudzić potem ruszyły WAŁECZKI/dobry tydzień i po sprawie/ Chłopaki bardzo uczciwi /można śmiało zostawić dom pod ich opieką/służą fachowym doradztwem. Ekipa godna polecenia "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W dniu 30.01.2017 pan Mariusz i pan Marcin zakończyli kładzenie szpachli natryskowa w nowo nabytym mieszkaniu w baninie pracę zostały wykonane z dużo dokładnością mieszkanie zostało solidnie zabezpieczone przed pracami jak i po pracach wysprzatane z czystym sumieniem polecam uslugi M&M"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W styczniu b.r. odebrałam nowe mieszkanie. Firma Pana Mariusza wykonywała prace wykończeniowe - położenie gładzi, szpachlowanie oraz malowanie ścian i sufitów. Prace przebiegły bardzo sprawnie. Okna i podłogi zostały starannie zabezpieczone. Efekt pracy jest taki że ściany i sufity są idealnie gładkie, bez żadnych nierówności, bardzo starannie pomalowane. Po skończonej pracy Panowie pięknie po sobie posprzątali:) Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Mariusza!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Ekipa pana Mariusza wykonywqala remont mojego mieszkania w polowie czerwca Remont wykonany w terminie i bez dodatkowych kosztow Jakosc wykonania -wysoka Godna podreslenia jest dbalosc o czystosc w trakcie i po remoncie Pan Mariusz i Marcin to fachowcy wysokiej klasy Bede napewno korzystal z ich uslug w najblizszej przyszlosci Mariusz Piorkowski"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Mariusz i Pan Marcin właśnie skończyli remont mojego mieszkania. Posiadają prawdziwy fach w ręku. Panowie dbali o najmniejsze szczegóły, doskonale zabezpieczyli mieszkanie przed zabrudzeniem. Służyli radą. Tym Panom można śmiało zaufać a ich deklaracje na pewno zostaną spełnione. Ekipa zostawała po godzinach i w weekendy by nadgonić terminy, gdy przez pogodę ściany schły wolno. Ostatnim atutem mojej rekomendacji jest fakt, że inna firma obecnie wykonująca mi łazienkę stwierdziła, iż prace Pana Mariusza w moim mieszkaniu "są jednymi z lepszych jakie widzieli". To już wiele świadczy o profesjonalizmie. Zazwyczaj obce ekipy negują prace poprzedników, a nie chwalą jak w tym przypadku :) Szczerze polecam usługi remontowe Pana Mariusza i Pana Marcina."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jakość usług: Wysoka Terminowość: Bez zastrzeżeń Ceny: Do przyjęcia Remont pomieszczeń (pokój, aneks kuchenny) został zrobiony (04.2015) bardzo solidnie, w ustalonym budżecie (sufit podwieszany, cekolowanie, malowanie, montaż drzwi, instalacja elektryczna). Pan Mariusz z kolegą należy do grupy profesjonalistów, którym ze spokojem można powierzyć remont lub przebudowę. Przywiązują wagę do detali, mają zmysł estetyczny i inicjatywę w rozwiązywaniu problemów. Po remoncie pomieszczenia czyściutkie. Dla mnie remont, kojarzy się teraz z przyjemnością."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Dom 3 poziomowy Reda-Malowanie całości malowanie drzwi parapetów grzeszników
  Warszawa-mieszkanie -Malowanie
  Mieszkanie Reda budynek Semeko kawalerka szpachlowanie malowanie położenie struktury Alpine line
  Łeba pensjonat malowanie całości 12 pokoi (obecnie) (***) malowanie pokoju drobne naprawy (***) elewacja Gdynia (renowacja starej elewacji) umycie naprawa usunięcie ubytków malowanie .Rumia Taras -zdjęcie kafli ,położenie izolacji MAPELASTIC ułożenie kafli,Chwaszczyno skrobanie starej farby szpachlowanie 3 -krotne,malowanie,Domek Rumia działki sufity powieszane szpachlowanie malowanie obecnie (***) mieszkanie Aquapark - Semeko(sufity podwieszane malowanie szpachlowanie )Gdynia (***) ul.Węglowa odświeżanie mieszkania(malowanie)zerwanie starych paneli położenie nowych (***) Kartuzy ceterum handlowe Kaszebe (Box) (zrywanie tapet,szpachlowanie,malowanie przeniesienie oświetlenia przygotowanie lokalu pod pizzerie w Szemudzie (***) generalny remont mieszkanie Gdynia Cisowa Skuwanie starych tynków położenie nowych ,wylewki,szpachlowanie,malowanie,położenie struktury Knauf,podwieszane sufity ,kafelkowanie,panele,ocieplenie balkonu, (***) Pensjonat w Sopocie generalny remont od podstaw osiedle mistral zakończenie (***) szpachlowanie malowanie montaż drzwi panele listwy montaż parapetów

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Lubie wszystko to co wykonuje w swojej pracy. czy to szpachlowanie,malowanie,panele zabudowy itd. lubię stawiać sobie wyzwania, poprzeczkę coraz wyżej i lubię gdy klient jest zadowolony z wykonanej pracy prze zemnie bo grunt i krok do sukcesu to zadowolony klient :):):)