Usługi Remontowe

Witam Państwa! Oferuję profesjonalne usługi w zakresie prac remontowo-wykończeniowych, działam...

Witam Państwa!

Oferuję profesjonalne usługi w zakresie prac remontowo-wykończeniowych, działam na rynku Warszawskim i okolice.

- Projektowanie mieszkań
- Malowanie
- Gładź
- Tynk Dekoracyjny
- Układanie glazury, terakoty, mozaiki,gres,cegła ozdobna , kamień
- Układanie paneli podłogowych oraz desek
- Zabudowy,sufity z płyt k/g
- Elektryka
- Hydraulika


Serdecznie zapraszam
Mariusz

3 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Skorzystałem z usług Pana Mariusza na przełomie lutego z polecenia sąsiada u którego robił łazienkę w nowym budownictwie. U mnie też był stan deweloperski 65 m szeroki zakres prac , generalnie wszystko wykonywał Pan Mariusz a bez mebli więc prace glazurnicze łazienka , kuchnia , korytarz, elektryka , hydraulika , malowanie , panele podłogowe , sufit podwieszany, biały montaż itp. Jestem zadowolony w wykonanych prac. POLECAM."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Skorzystałem z usług Pana Mariusza na przełomie lutego z polecenia sąsiada u którego robił łazienkę w nowym budownictwie. U mnie też był stan deweloperski 65 m szeroki zakres prac , generalnie wszystko wykonywał Pan Mariusz a bez mebli więc prace glazurnicze łazienka , kuchnia , korytarz, elektryka , hydraulika , malowanie , panele podłogowe , sufit podwieszany, biały montaż itp. Jestem zadowolony w wykonanych prac. POLECAM."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Witam, Pan Mariusz w styczniu wykonywał u mnie prace remontowe , skucie starego tynku 23 m na trzech ścianach i ułożenie na nich kamienia dekoracyjnego - imitacja starej cegły oraz malowanie salonu i sypialni na biało . Prace zostały wykonane dobrze. Polecam"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Witam, Pan Mariusz w zeszłym roku w Grudniu wykonał u mnie generalny remont łazienki , sufit podwieszany, prysznic z odpływem liniowym , układanie gresu oraz malowanie dwóch pokoi. Jestem bardzo zadowolony z wykonanych prac. Polecam tego fachowca. Pozdrawiam."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Odnawianie kawalerki w Listopadzie na Ochocie skucie starych płytek w salonie i kuchni oraz położenie nowych gres i malowanie całego mieszkania.
  Remont łazienki na ulicy Włodarzewskiej montaż prysznica z odpływem liniowym , układanie gresu oraz mozaiki kompleksowe wykończenie z białym montażem.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Nowe wyzwania , ciekawe projekty,solidny efekt końcowy usługi oraz zadowolenie klienta , poznawanie nowych ludzi a najważniejsze jest to , że robię to co lubię i nie wstaję rano do pracy z przymusu . Jest to praca w której mogę tworzyć od podstaw , realizować swoje pomysły .

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?  Głównie zajmuję się pracami glazurniczymi ponieważ to wymaga odpowiedniego przygotowania . W mojej pracy kluczową rolę odgrywają właściwe przygotowania. To przeważnie żmudna i wymagająca.
  Prace zawsze zaczynam od oklejania okien i wszystkiego co można zniszczyć lub pobrudzić .

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Przede wszystkim jak długo pan się zajmuje wykonywaniem tego zawodu, zdjęcia przykładowych prac. Referencję innych klientów o profesjonalnym wykonywaniu prac.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  - czy udziela Pan gwarancji pisemnej na swoje usługi
  - czy informuje Pan o kolejności wykonywanych prac
  - czy udziela pan porad w doborze materiału i rozwiązań

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moja firma to przede wszystkim dokładność pracowitość uczciwość i precyzyjność , jesteśmy dokładni i swoje usługi wykonujemy w odpowiednim czasie. Nasza domena to spryt i fachowość

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Klienci pytają najczęściej o koszt i przewidywany czas trwania remontu. Czy ja będę obecny podczas wykonywanych prac wtedy odpowiadam , że ja jestem głównym wykonawcą i jestem codziennie . Czy mogę z Panem jeździć po wybrany towar typu płytki itp. oczywiście odpowiadam pewnie zawsze przyda się dodatkowa para rąk :-)

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Powiedział bym tak ta praca jest cieżka ale czasami lekka trzeba byc dokladnym bo kazdy klient tego wymaga.
  malować może kazdy ale fachowo już nie, aby efekty były widoczne to trzeba sporo lat praktyki jak i znajomości tematu

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Jeżdżę każdego roku na szkolenia do Rigipsu , Atlasu, Tikkurila tam zdobywam nową wiedzę, umiejętności , nowe techniki malowania , udzielam się na forum budowlanym

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Mój cennik nie jest skąplikowany po prostu przyjezdzam do klienta oglądam dane pomieszczenia i wyceniam.najczęściej wycene przesyłam emailem lub telefonicznie z dokładnym opisem prac.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moja najmocniejsza strona jest fachowość, uczciwość i wyrozumiałość do swoich wszystkich klientów poleconych jak i z reklamy .Lubie pomagać i uczyć innych którzy tego chcą.i potrzebują.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  czy jak byś miał możliwość zmienić pracę zmieniłbyś ją? odpowiadam że nie bo w tej pracy sam jestem szefem .Ja uczyłem się od podstaw i teraz uczę innych sprawia mi to radości satysfakcje.