VOJTEK Usługi Remontowe

Wykonujemy usługi remontowe na terenie Nowego Sącza i okolic Wykonujemy Usługi Remontowe: -...

Wykonujemy usługi remontowe na terenie Nowego Sącza i okolic
Wykonujemy Usługi Remontowe:

- malowanie (wewnątrz i na zewnątrz) biura, domy,mieszkania,ogrodzenia,dachy,itp

-tapetowanie(tapety papierowe i z włókna szklanego)

-szpachlowanie

-panele podłogowe

-glazura

-regipsy (sufity podwieszane,ścianki działkowe,ocieplanie i wygłuszanie od wewnątrz)

-drobne prace elektryczne

-itp.

4 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Wojtek wykonywał czyścił i lakierował boazerie oraz cyklinował i lakierował schody. Prace zostały rozpoczęte w terminie. W sposób staranny zabezpieczał pomieszczenia. Prace wykonywał szybko, dokładnie. Jego rady w zakresie zakresu remontu, czy użytych materiałów były trafne i pomocne. Cena za wykonaną usługę była przystępna, porównywalna do cen obowiązujących na rynku."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Wojtek wykonywał czyścił i lakierował boazerie oraz cyklinował i lakierował schody. Prace zostały rozpoczęte w terminie. W sposób staranny zabezpieczał pomieszczenia. Prace wykonywał szybko, dokładnie. Jego rady w zakresie zakresu remontu, czy użytych materiałów były trafne i pomocne. Cena za wykonaną usługę była przystępna, porównywalna do cen obowiązujących na rynku."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Wojtek wykonywał malowanie w moim domu efekt koncowy był zadowalajacy pan po kazdym pokoju wszystko po sobie sprzatał . Gdy była jaakies niedeciągniecia ubytki w scianach wszystko szpachlowwał czyscił potrafi doradzic prace swoja wykonuje spokojnie i dokładnie . Mogę wszystkim ktorzy szukaja kogos konkretnego do remontowanie swojego mieszkania i chca byc zadowoleni polecic pana WOJTKA "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Wojtek zgodnie z ustalonym terminem przystąpił do prac remontowcy. W sposób staranny zabezpieczał podłogi, schody w pomieszczeniach remontowanych. Prace wykonywał szybko, dokładnie. Jego rady w zakresie zakresu remontu, czy użytych materiałów były trafne i pomocne. Cena za wykonaną usługę była przystępna, porównywalna do cen obowiązujących na rynku. Polecam"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Wojciech Zięba w kwietniu malował mi dom. Prace były wykonane terminowo i na prawdę bardzo dobrze. Atutem było też to, że zostawiał po sobie porządek i doradzał. Wszystkie materiały nabywał sam, co pozwoliło mi na zaoszczędzenie czasu. Każdemu mogę polecić tę osobę."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Malowanie mieszkania, oknien
  montaż geberitu + obłożenie go mozaiką szklaną
  montaż demontaż kabiny prysznicowej
  sufit podwieszany + ścianki działkowej + szpachlowanie malowanie, tapetowanie jednej ściany
  pomalowanie i uprzątnięcie piwnicy zalanej wodą odgrzybianie ścian itp

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W pracy jaką wykonuje lubię :
  - ciągła zmiana miejsca pracy ( nie ma rutyny cały czas nowe wyzwania)
  - poznawanie nowych ludzi
  - efekt końcowy wykonanych prac remontowych czy wykończeniowych, uśmiech na twarzy zadowolonych klientów
  - atmosferę w pracy jaką staram się stworzyć miłą dla każdego.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Ciężko tu odpowiedzieć na to pytanie, co można poradzić na pewno odbyć z daną osobą długą rozmowę, po rozmowie można dużo stwierdzić o osobie którą chcemy u siebie zatrudnić, po drugie sprawdzić ją w pracy i dać tej osobie szansę na wykazanie się już po pierwszym dniu w pracy będziemy wiedzieć czy osoba jest do przyuczenie czy ma już umiejętności jakich szukamy.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Jest kilka pytań które możemy zadać osobie której poszukujemy do remontu naszego mieszkania, domu, lecz po pytaniach możemy mieć tylko domysły czy dana osoba spełni nasze oczekiwania, najlepiej trzeba dać szansę i zobaczyć jaki będzie efekt końcowy pracy i czy osoba zadba również o porządek po pracy.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Najprawdopodobniej niczym każdy może się przechwalać że moje usługi są najlepsze, jak się z tym nie mogę zgodzić wszyscy budowlańcy wykonują swoje prace najlepiej jak potrafią resztę oceniają klienci. Co mogę napisać o sobie że się staram wykonuje swoją pracę z sercem i zawszę zostawiam po sobie porządek

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  To trochę dziwne pytanie, pytania są proste :
  - czy dobrze się dodzwoniłam(em)
  - czy to usługi remontowe
  - czy tapety też kładę
  - ile za m2 lub mb
  - skąd Pan jest
  - czy pracuje Pan sam ile ludzi Pan ma
  Staram się odpowiadać na każde zadane mi pytanie nie uciekam od żadnego pytania

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Jako tako nie posiadam ulubionej historii z mojej pracy ponieważ każdy dzień spędzony w danym miejscu wspominam dobrze wiec nie ma co opisywać próbuje stworzyć przyjemną atmosferę i mile spędzać czas hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Nie jest to ostanie zlecenie ale moje jedno z pierwszych, było to kilka lat temu nie dużo umiałem miałem dobre chęci i wiedziałem że chce to robić, skontaktowała się zemną osoba i zapytała czy robię sufity podwieszane odpowiedziałem że tak zlecenie przyjąłem nie miałem pojęcia jak to się robi poczytałem pooglądałem filmiki instruktażowe i zrobiłem "mucha nie siada" wszystko ok kilent zadowolony jak też. Po tym zleceniu wiedziałem że to chcę robić i że się do tego nadaje.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Mój cennik raczej nie jest skomplikowany staram się wszystko jasno wyjaśniać co i za ile, wszystkie ceny podawane są za m2 lub mb staram się nie doliczać za jakieś bzdury jak robią to niektórzy chyba że dochodzi pokój do malowania albo coś większego nie doliczam za tzw.pierdoły

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  chciałbym udoskonalić umiejętność układania glazury, na podłodze idzie mi to całkiem nieźle jest ok, natomiast ściany ułożę ale strasznie się z tym namęczę. Robię to po prostu za wolno i to mnie denerwuje ale trochę praktyki i może wejdę w prawe. tylko czasu na praktyki to ja nie mam