Usługi Remontowo - Budowlane

Jestem Technikiem Budowlanym z 20 letnim doświadczeniem i zajmuje się głownie wykończeniem...

Jestem Technikiem Budowlanym z 20 letnim doświadczeniem i zajmuje się głownie wykończeniem mieszkań i domów, oraz remontami. Przez wiele lat pracowałem za granicą (Włochy, Niemcy, Anglia, Skandynawia), gdzie zdobyłem wiele umiejętności i niezbędne doświadczenie. W Polsce na stałe budowlanka zajmuję się od 6 lat i mam na swoim koncie wiele remontów mieszkań i domów. Każde zlecenie traktuje indywidualnie, większość prac wykonuje osobiście. Przy dużych projektach dobieram sprawdzonych i zaufanych fachowców i pomocników. Duże projekty dzielone są na etapy i rozliczane sukcesywnie w miarę ukończenia poszczególnych etapów.
W swojej karierze zawodowej pracowałem u wielu znanych i wymagających ludzi. Moi klienci darzą mnie pełnym zaufaniem, jestem dyskretną i lojalną osobą. Bardzo dużą uwagę przywiązuje do szczegółów, wszystko wykonane jest precyzyjnie i starannie. Pracuje czysto i staram się być nie uciążliwy dla właścicieli i lokatorów. Jestem osobą nie palącą.
Posiadam do wglądu zdjęcia z moich prac, nie boje się wyzwań, służę fachowym dworactwem technicznym i pomocą w aranżacji wnętrz.
W zakres moich usług wchodzą następujące prace: roboty posadzkarskie, ocieplenia i elewacje budynków, glazurnictwo, tynkowanie, szpachlowanie, malowanie, tapetowanie, zabudowa sucha z płyty karton – gips, ścianki i sufity proste, poziomowe, łukowe, adaptacja poddaszy, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, stolarka budowlana, roboty dekarskie, instalacje elektryczne wraz z mediami, nowatorskie rozwiązania oświetleń pomieszczeń, instalacje hydrauliczne w zakresie drobnych przeróbek, montaż osprzętu, biały montaż. Ponadto wykonuje różnego rodzaju prace dekoratorskie, tj: stiuki, tapety natryskowe, masy i tynki strukturalne, malowanie dekoracyjne.
Jestem do Państwa dyspozycji do 300 km od miejsca siedziby firmy, jednakże dla stałych klientów podejmuje i realizuje zlecenia w całym kraju, jak i za granicą.
Tel. 668 992 189
Adres strony internetowej: www.abcremonty.eu

10 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Darek jest bardzo dobrym fachowcem. Wykonywał remont w moim mieszkaniu. Wszystko przebiegało tak jak zaplanowaliśmy. Dotrzymuje terminów, solidny, profesjonalny, nie generuje zbędnych kosztów. Kontaktowy, umie doradzić, a zarazem nie zniechęca do tego co chcielibyśmy aby wykonał. Bardzo Go polecam. Jeżeli będę robić jakiś remont w przyszłości, na pewno się do Niego zwrócę ponownie."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Darek jest bardzo dobrym fachowcem. Wykonywał remont w moim mieszkaniu. Wszystko przebiegało tak jak zaplanowaliśmy. Dotrzymuje terminów, solidny, profesjonalny, nie generuje zbędnych kosztów. Kontaktowy, umie doradzić, a zarazem nie zniechęca do tego co chcielibyśmy aby wykonał. Bardzo Go polecam. Jeżeli będę robić jakiś remont w przyszłości, na pewno się do Niego zwrócę ponownie."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Darek wykonał u nas remont od stanu deweloperskiego i zrobil to profesjonalnie. Zawsze punktualny, solidny, zna się na swojej pracy. Potrafi doradzić i kiedy potrzeba szuka rozwiązania problemów. Rzetelny fachowiec. Bardzo dziękujemy za wkład w wykonana pracę i polecamy."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Darek pracował u nas podczas remontu mieszkania w kwietniu 2015 roku przez około dwa tygodnie. Zajął się zeskrobaniem starych warstw ze ścian i sufitu, przeniesieniem gniazgek elektrycznych oraz odnowieniem trzech pokoi. Mimo ciężkich warunków: mieliśmy wcześniej wycyklinowane podłogi drewniane, które przykryliśmy, ale nadal wymagały uwagi - nie mamy najmniejszych zastrzeżeń co do wykonanych usług. Wszystko jest zrobione bardzo ładnie i profesjonalnie. Fotografował kolejne etapy pracy, kontaktował się na bierząco ze wszystkimi sprawami, podał konkretną listę rzeczy do zakupienia i podpowiedział, co można zrobić samemu aby zmniejszyć koszty. Udało mu się też poprawić parę irytujących niedoróbek po poprzednim pracowniku. Bardzo polecam wszystkim, którym zależy na profesjonaliźmie!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Dariusz jest doświadczonym wykonawcą. Fachowo realizuje zlecone mu prace remontowo-budowlane. Jest słowny, punktualny i wywiązuje się z terminów. W sposób przemyślany układa wzory i kompozycje przestrzenne, a jednocześnie nie narzuca lecz doradza jak uzyskać najlepszy efekt. Jest twórczy, a jednocześnie otwarty na pomysły zleceniodawcy. T co dla mnie najistotniejsze jest bardzo dokładny. W roku 2014 wykonywał remont generalny łazienki, kuchni, korytarza oraz dwóch pokoi. Prace dotyczyły kompleksowego wykończenia łazienki kamień naturalny/marmur, gładzi szpachlowych, malowania oraz prac montażowych z których moim zdaniem wywiązał się w 100 %. Pan Darek jest osobą uczciwą i dyskretną co osobiście bardzo cenię, a w tym fachu zdarza się to coraz rzadziej. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma abc remonty przeprowadzila dla nas dwa remonty mieszkan od a do z. Pan Darek jest osoba kontaktowa, rzeczowa i skrupulatna, dlatego tez ustalenie i zaplanowanie poszczegolnych prac przebieglo w sposob latwy, prosty i przyjemny. Po firmie tej mozna sie spodziewac kreatywnosci, duzo dobrych pomyslow i precyzyjnego wykonania. Umowiony czas na wykonanie remontu nigdy nie zostal przekroczony, a ustalona wczesniej cena nie zmieniona. Firma w 100% godna polecenia, a nastepny remont na pewno z panem Darkiem. Polecamy!!!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "To co charakteryzuje pracę Pana Dariusza to duża dokładność, skrupulatność i uczciwość. Posiada duże doświadczenie i wiedzę w branży budowlanej i chętnie się nią dzieli. Podczas remontu w lutym 2015 roku naszego 66 m mieszkania zawsze chętnie doradzał i oferował swoje wsparcie w wyborze materiałów budowlanych potrzebnych do prac remontowych (których jest tak dużo w sklepach budowlanych). To na co zwróciliśmy uwagę to dokładność i przykładanie dużej wagi do osiągnięcia jak najlepszego rezultatu, efektywne planowanie swojej pracy oraz terminowość. Posiada również profesjonalne narzędzia pozwalająca na wykonanie najtrudniejszych prac. Po każdej z wykonanych prac mieszkanie było czyste i bez żadnych śmieci. Jakość wykonania wynikająca z doświadczenia oraz rozsądna cena sprawiają że z czystym sumieniem polecamy Pana Dariusza."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Współpracę z Panem Dariuszem Czaplińskim oceniam bardzo dobrze. Pan Dariusz kompleksowo remontował moje mieszkanie w 2012 roku. Mieszkanie 90m2 stan deweloperski - remont z burzeniem wszystkich ścian działowych, postawienie nowych, rozłożenie całej elektryki i pełne wykończenie. Bardzo mocną stroną Pana Darka jest ogromna skrupulatność i dokładność oraz bardzo duże doświadczenie w branży budowlanej. Bardzo mocno zwraca uwagę na detale. Plusem jest również duże wsparcie w wyborze materiałów. Prace postępowały zgodnie z ustalonym harmonogramem, co niejednokrotnie wymagało pracy do późnych godzin wieczornych. Od 2012 roku korzystałam z pomocy Pana Darka już kilkukrotnie, który pomógł nam wcielić w życie drobne zmiany aranżacyjne w naszym mieszkaniu - przemalowanie ścian, położenie tapet, naprawa drobnych usterek. Bez żadnych obaw i z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Dariuszem."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Ekipa wykańczała domek 300 m2 w okresie zimowo- wiosennym w 2012 r około 3-4 miesięcy. Do prac fachowców należało : gładzie szpachlowe z malowaniem, tapetowanie, montaż parapetów, elektryka, hydraulika, montaż kominka/ kamień + stiuk/, sufity- konstrukcje wraz z ociepleniem, łazienki i kuchnia, schody zew.Prace wykonane perfekcyjnie, z dużą dokładnością, duża wiedza w wyborze materiałów,punktualność terminów.Zadowoleni jesteśmy szczególnie z kominka/ stiuk/ oraz z łazienek-kompaktowo wykończone/ lustro, umywalki itp/. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ekipy,ich dbałością o szczegóły oraz porządkiem zostawionym po sobie.Szacunek za całokształt.Szczerze polecamy. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Witam, chciał bym polecić Dariusza Czaplińskiego. To uczciwy , rzetelny fachowiec . Oferuje on usługi budowlane , wykończeniowe najwyższej jakości. Prowadził on kapitalny remont w dwóch moich mieszkaniach , doradził i wykonał je tak jak by je robił dla siebie . Jestem zadowolony w 100 % Polecam."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Mieszkanie w bloku 4 pokoje + garderoba + łazienka... remont praktycznie calego mieszkania. przeprowadzone bardzo profesjonalnie.... szpachlowanie, elektryka ,kafelki , montaż drzwi, panele podłogowe,malowanie, beton ozdobny na ścianie, montaż mebli łazienkowych + hydraulika itp. Jakosc wykonania na najwyzszym poziomie (szczerze to nie widzialem jeszcze by ktos tak dbal o szczegoly jak Pan Darek), Sluzy zawsze dobra rada, a nie jak inni aby tylko wyczyscic portfel. W przyszlosci na pewno bede rowniez korzystal z Pana Darka uslug. Mogę tylko wszystkim szczerze i gorąco polecić !!!"

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Wykończenie domu o powierzchni 220 m kwadratowych w Górowie Iławeckim, remont budynków użyteczności publicznej w Ornecie i okolicy, Wykończenie mieszkania 92m kw. stanu deweloperskiego ze zmiana podziału mieszkania oraz całkowitą przeróbką instalacji hydraulicznej i elektrycznej w Gdański. Remont i docieplenie elewacji starego budynku z gzymsami i elementami dekoracyjnymi w okolicach Ornety, kompleksowy remont łazienki 7,5m kw w Gdańsku

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Satysfakcje z wykonywanych prac, zadowolenie klientów, niezależność, stały kontakt z ludźmi, poznawanie nowych technologi i materiałów, brak monotonności, szeroki zakres możliwaści

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Trzeba rozmawiać, pytać znajomych i przyjaciół, którzy mają za sobą przynajmniej parę remontów. Zazwyczaj najwięcej zleceń dostaje od stałych klientów, znajomych, znajomych znajomych, tzw poczta pantoflowa. Oprócz tego radziłbym przeprowadzić pare rozmów by wyrobić sobie zdanie na temat wykonawcy, w czym się specjalizuje, jakie ma doświadczenie, jak długo zajmuję się daną branżą, czy mam możliwości sprzętowe dla danej pracy.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Czy jest osobą lojalną , czy można mu zaufać pod względem materialnym jak i wykonawczym, czy jest zaangażowany w wykonanie projektu, czy jest punktualny, jakie ma podejście do klienta.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Przede wszystkim w jakich pracach się specjalizuje i jakie prace sprawiają mu najwięcej satysfakcji. Jaką ma znajomość rynku materiałowego , jakie stosuje technologie, w jaki sposób radzi sobie z napotkanymi problemami i jak je rozwiązuje. Jakie ma możliwości sprzętowe.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Czy ma odczynienia z doświadczonym fachowcem. Czy można mu zaufać pod kontem materialnym jak i wykonawczym. Dobrze jest zobaczyć wykonane już prace danej firmy , jak i przeprowadzić wywiad z klientami, którzy korzystali już z usług danej firmy.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Jestem przede wszystkim osobą lojalna i uczciwą.Solidnie i terminowo wywiązuje się z powierzonych mi terminów. . Bardzo dużą uwagę przywiązuje do szczegółów, wszystko wykonane jest precyzyjnie i starannie. Pracuje czysto i staram się być nie uciążliwy dla właścicieli i lokatorów. Jestem osobą bez nałogów. Większość prac wykonuje osobiście, w miarę potrzeb dobieram sprawdzonych i zaufanych fachowców i pomocników.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Każdy klient który zaczyna inwestycję najczęściej pyta się o doświadczenie, czas jaki jest potrzebny na zrealizowanie danego projektu, oraz koszta robocizny i materiałów jakie będzie musiał ponieść.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Klienci najczęściej chcieli by mieć wykonane prace szybko, dobrze i tanio. Nie zawsze da się to pogodzić. Często trzeba iść na kompromis, wybierać dobre rozwiązania, trzeba wiedzieć na czym można zaoszczędzić a gdzie stosować pewne i niezawodne rozwiązania. Czasami warto odłożyć prace w czasie żeby podreperować budżet i zastosować pewne i sprawdzone materiały czy rozwiązania. Dokładność nie idzie w parze z pośpiechem.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Wybór szkoły zawodowej, wybór technikum, zainteresowania, zdolności manualne, uniwersalność i niezależność zawodu, dokształcanie się, możliwość wyjazdów do pracy za granicę, Możliwość poznania bardzo ciekawych i nie tuzinkowych ludzi.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Remont mieszkania 310 m kw, w zabytkowej kamienicy w centrum Aarhus w Danii dla Renée Toft Simonsen & Thomas Helmig. Skomplikowany remont, połączenie starego stylu z nowoczesnym i funkcjonalnym wnętrzem. Dużo ograniczeń, duże wymagania, jedne z najlepszych materiałów wykończeniowych, nowoczesne technologie. W efekcie końcowym zachwyt i zadowolenie klientów, satysfakcja z wykonanej pracy.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Na dzień dzisiejszy nie sposób jest się nie dokształcać jeśli chodzi o branżę budowlaną. Jest to branża bardzo rozwojowa. Interesuje się tym co robię, czytam fachową prasę typu Murator, Kalejdoskop Budowlany. W miarę możliwości czasowych korzystam z różnego rodzaju szkoleń.
  Dużym źródłem wiedzy i inspiracji jest internet.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Ostatnio najwięcej wykonuje remontów mieszkań. W zależności od potrzeb klienta są to prace kompleksowe lub częściowe np: remont łazienki. Są to remonty mieszkań z rynku wtórnego jak i stany deweloperskie. Koszty kształtują się różnie w zależności od wymagań i wyobraźni klientów.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Cennik moich usług nie jest skomplikowany. Każdy projekt traktowany i wyceniany jest indywidualnie na podstawie szczegółowego kosztorysu z opisem i ilością wykonanych prac. Podstawa do wyceny są uśrednione stawki ceny jednostkowej z danego rejonu. W zależności od wielkości projektu jest możliwość negocjacji stawek. Duże projekty dzielone są na etapy i rozliczane sukcesywnie w miarę ukończenia poszczególnych etapów. Cenniki dla poszczególny prac można znaleźć i porównać w internecie.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Przede wszystkim musi to być osoba cierpliwa i dokładna. Nie wystarczy tylko wykonywać tą pracę, trzeba się również tym interesować i to lubić. Trzeba mieć wyobraźnie przestrzenną, poczucie smaku i estetyki. Nie można się zniechęcać.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Przede wszystkim jestem osobą lojalną i dyskretną. Bardzo dużą uwagę przywiązuje do szczegółów, wszystko wykonane jest precyzyjnie i starannie. Pracuje czysto i staram się być nie uciążliwy dla właścicieli i lokatorów. Potrafię znaleźć rozwiązanie i dojść do kompromis w każdej sytuacji.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  W dziedzinie budownictwa, zajmując się remontami nie można udoskonalać tylko jednej umiejętności, trzeba być uniwersalnym i elastycznym. Ostatnio duże zainteresowanie wywarły na mnie systemy typu Inteligentny Dom.