Wizart Group

Przedmiotem działalności firmy WizArt są kompleksowe usługi...

Przedmiotem działalności firmy WizArt są kompleksowe usługi remontowe, modernizacje, adaptacjami budynków i wykończenia wnętrz.

 Dzięki Naszemu doświadczeniu udało nam się wypracować takiestandardy pracy, że nawet najbardziej skomplikowane zlecenie jesteśmy w stanie wykonać fachowo i terminowo.

Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a zadowolenie naszego Zleceniodawcy z wykonanych przez nas prac jest naszym celem. Zapraszamy na Naszą strone (***) , tam dowiedzą się państwo więcej.

Przekonaj się sam, o jakości naszych usług.
Zapraszamy!!! 

3 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jestem zadowolony z jakości wykonania. Pan Robert jest kulturalny, bardzo życzliwy i pomocny. Dostosowuje się do potrzeb klienta. Łazienka została wykończona niemal dwa razy szybciej niż przewidywała umowa."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jestem zadowolony z jakości wykonania. Pan Robert jest kulturalny, bardzo życzliwy i pomocny. Dostosowuje się do potrzeb klienta. Łazienka została wykończona niemal dwa razy szybciej niż przewidywała umowa."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "P. Robert układał glazurę i gres w dużej, luksusowej łazience w marcu 2012 r. Kontakt uzyskałem z ogloszenia w internecie. P. Robert nie tylko perfekcyjnie ułozył płytki , ale też bardzo dbał o czystość gdyż reszta domu była już wykończone i urządzona. W cenie wykonał też przróbki elektryczne. Z czystym sumieniem mogę go polecić kolejnej osobie."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Witam, Firma WIZART GROUP wykonała u mnie remont mieszkania jesienią 2011. Praca wykonana bardzo dobrze. Podczas prac na mieszkaniu panował porządek co bardzo mi się podobało! Żadnych ukrytych kosztów i wszystko w termine. Polecam firmę Pana Roberta."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Wykończyliśmy trzy apartamenty na ul. Grzybowskiej 4 Kawalerka na al.Szucha Łazienka na ul.wilanowskiej Łazienka na al.Jerozolimskich i wiele innych realizacji!!!

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w swojej pracy lubie patrzeć na swoje wykonane prace, i podziwiać efekt końcowy ;-) Każdy dzień jest inny i to jest najpiękniejsze w tej pracy. Na pewno nie zamieniłbym jej na żadną inną! Jest wielu ludzi co pracuje z przymusu (w tej branży), ale dla mnie to czysta przyjemność.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Na pewno poradziłbym jej żeby zobaczyła kilka wykonanych zleceń, poprosił o numery telefonów do byłych inwestorów itp. Można również popytać wśród znajomych lub rodziny czy nie znają jakiegoś dobrego i polecanego fachowca.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Powinien zapytać przede wszystkim o doświadczenie. Jest to bardzo ważne o ile nie najważniejsze :-) Szczerze to można zadać osobie kilka innych pytań np. w czym się specjalizuje, jakie ma narzędzia, ilu zatrudnia ludzi, ale najlepiej jest zobaczyc jego realizacje. Wówczas nabierzemy pewności co do tej osoby.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Oprócz standardowych wykończeń i remontów specjalizujemy się w profesjonalnym wygłuszaniu pomieszczeń oraz w malarstwie artystycznym na ścianach. Jeśli chodzi o podejście do klienta, to zawsze podaje wycene ostateczną po pierwszych oględzinach. Jedynie że w czasie prac powiększa nam sie zakres prac, to wówczas dopisujemy do umowy. Nie ma ukrytych kosztów!!! Jestem lojalny i odpowiedzialny w 100%.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Najmocniejszą moją stroną jest glazurnictwo. Uważam że wychodzi mi to baaardzo dobrze. Nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń i klienci są zadowoleni. Startowałem w ogólnopolskich zawodach glazurniczych i zająłem 8 miejsce ( na prawie 50 osób) więc czuję sie mocny w tej dziedzinie.